Gençliğim Eyvah Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Gençliğim Eyvah dizisinin 17. bölümü ile 5 ekim 2020 de final yapacağı ve ekranlara veda edeceği açıklandı. Eylül ayının son haftasında Gençliğim Eyvah dizisinin final bölümü olan 17. bölüm çekimleri ise tamamlandı. Gençliğim Eyvah dizisi güzel bir final ile ekranlara veda edecek.

Gençliğim Eyvah Neden Final Yapıyor?

Gençliğim Eyvah dizisi ne yazık ki yeni sezonda ki güçlü rakipleri karşısında beklenen reytingleri alamadı bunun üzerine Atv yönetimi de Akıncı dizisini pazartesi akşamları yayına alacak. Gencligim Eyvahdan sonra basayacak dizi

Gençliğim Eyvah Finale Koşuyor

Kadrosunda Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ekin Mert Daymaz, Elif Doğan ve Burak Tozkoparan gibi bir çok ünlü ismin yer aldığı yaz dizisi Gençliğim Eyvah  için yolun sonu göründü. Gençliğim Eyvah dizisi yaz aylarında aldığı 3 – 4 arası reytingler ile ne yazık ki tutunamadı ve Atv yönetimi yeni sezon planlaması yaparken Gençliğim Eyvah dizisine ne yazık ki yer vermedi.

2020 2021 yeni sezonunda oldukça yoğun bir program ile giren ve bir çok güzel yeni dizi projesini yoğun yayın akışı sebebi ile kabul edemeyen Atv Gençliğim Eyvah dizisinden ümitliydi ve belki yeni sezonda da devam eder ümidiyle boş günü olan pazartesi günü diziyi yayınlamaya başlamıştı; ancak beklenen olmadı.

Gençliğim Eyvah dizisi yapımcısı Süreç Film de aslında dizilerinin devam etmeyeceğini sezon başında tahmin ediyordu; zira zaten Atv’nin geçen sezondan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bir Zamanlar Çukurova, Kuruluş Osman ve Hercai gibi baş yapıt dizileri vardı; bunların üzerine bir de reyitng rekorları kıran Milyoner programı ile ATV’nin 5 günüdoluydu; Maria İle Mustafa dizisi de yeni sezon öncesi çekimlere başladı ve eylül ayı başında cumartesi akşamını doldurdu; geriye tek boş gece pazartesi kalmaktaydı.

Bu nedenle de Gençliğim Eyvah dizisi senaryosu ekim ayında final yapacağı beklentisi ile yazılmış ve hazırlanmıştı; zira Atv yönetimi reytingler iyi olursa pazartesi günü için hazırlanan Akıncı dizisini bir miktar daha geciktirebilirdi.

Beklenen de oldu Akıncı ve Maraşlı dizileri ile anlaşan Atv bu dizileri eylül ayına değil ekim ayına istedi; bu da Gençliğim Eyvah dizisi için ekim ayına kadar yayın hakkı verilmesi anlamına geliyordu.

Gençliğim Eyvah Yeni Sezonda Rakipleri Karşısında Çok Güçsüz

Yaz aylarında karşısında hiç bir rakibi yokken 5 reytingi göremeyen Gençliğim Eyvah  dizisi Sefirin Kızı, Çukur ve Yasak Elma gibi çok büyük rakipleri karşısında ne yazık ki 3 reytinginde altına düşecek ve Atv bizce Gençliğim Eyvah  dizisini bitirmek için kasım ayını beklemeyecektir. Gencligim Eyvah Yeni Sezon resimleri

Gençliğim Eyvah Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Gençliğim Eyvah dizisi yeni sezonda kısmi devam edecek eylül ve ekim aylarında yayında olsa bile ne yazık ki en geç kasım ayında ekranlara veda edecektir. Gençliğim Eyvah dizisinin ekimde mi yoksa kasım da mı final yapacağına ise dizinin eylül ayında aldığı reytingoranlarına bakıldıktan sonra karar verilecek.