Gizem Arıkan Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı? (Yaralı Kuşlar Meryem)

Kanal D’nin yeni günlük dizisi Yaralı Kuşlar’ın oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Stellar Yapım’ın dizisi Yaralı Kuşlar’da Meryem karakterine tanınmadık bir başrol olacak Gizem Arıkan hayat verecek. Gizem Arıkan ilk defa bir dizi de yer alacak ve o dizide de kadın başrolde yer alacak.

Yaralı Kuşlar Meryem Kimdir?

Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem karakteri kardeşi ile birlikte üvey babaları tarafından ihmal ve istismar edilerek sokakta büyütülen bir kıza hayat verecek. Aslında Ömer Meryem’i öz ablası sansa da Ömer çocukken kaçırılmış bir çocuktur. Meryem Ömer ismini verdikleri Efe’yi kardeşi gibi sevmektedir. Hasan Ömer’e eziyet etmeye başlayınca Meryem bu duruma daha fazla dayanmayarak kardeşini de yanına alarak üvey babasından kaçacak ancak Hasan onları tutunmaya çalıştıkları İstanbul’da da bulacak ve eziyet etmeye devam edecektir.

Meryem İstanbul’a geldiği ilk günlerde zengin bir iş adamının oğlu olan Levent’e aşık olacaktır. Levent’in de Meryem ile ilgilenmesi ile hikaye başlayacaktır; ancak Levent’in ailesi onun Meryem ile olan ilişkisine asla izin vermek istemeyecektir.

Gizem Arıkan 2019 resimleri

Gizem Arıkan Kimdir?

Gizem Arıkan 25 yaşında dünyalar iyisi ve tatlısı genç ve güzel bir tiyatro oyuncusudur. Çocuk tiyatrosu oynarken çok sevilen ve setlere çağrılan Gizem Arıkan  ilk oyunculuk deneyimini  Mustafa Mert Koç ve Gizem Karaca‘nın filmi Organik Aşk’ta yaşamış ve o filmde de yeteneği ve güzelliği ile çok sevilmiştir.

Daha sonra Çocuktan Al Haberi programına katılarak da yeteneğini gösteren Gizem Arıkan TRT ekranlarında yayınlanan Aşkın 5 Hali isimli bir belgesel filmde de yer almıştır. Yaralı Kuşlar Meryem

Duru güzelliği ile herkesin dikkatini çeken yetenekli oyuncu 2018 de ise  Kahraman Deniz‘in Böyle Sever  klibinde de kendine yer bulmuştur. Yaralı Kuşlar dizisi ile kendini tüm Türkiye’ye tanıtma imkanı da elde edecek Gizem Arıkan heleceğin önemli kadın başrol oyuncularından biri olma ihtimali olan bir isimdir.

Gizem Arıkan Kaç Yaşında?

Gizem Arıkan bilindiği kadarı ile 25 yaşındadır ve kova burcudur. Gizem Arıkan çocukları çok sever ve çocuklarla da çok iyi anlaşır.Gizem Arıkan kaç yaşında resimleri

Gizem Arıkan Sevgilisi var mı?

Gizem Arıkan’ın basınla paylaştığı ilişsikini açıkladığı bir sevgilisi bulunmamaktadır.