Sev Yeter 205. Bölüm Özeti 3 Nisan Fragmanı İşita da Nidhi’yi Gördü

Sev Yeter dizisinde Raman İşita yı bir otel odasına götürmüş daha fazla rezillik etmesini engellemek istemiştir. Ancak işer çığırından çıkar ve İşita Raman’ın da içki içmesini sağlar. Raman içkinin etkisiyle gömleğini de çıkarır ve İşita ile birlikte yatar. Nerden nereye.. Raman İşita dan nefret etse de onlar yatakta bir araya gelirler. Ruhi ise kardeşi ile vakit geçirmenin ne kadar güzel olduğunu düşünüyordur. İşita nın gelmediğini görüyor ve Aliya yı arıyor. Aliya da İşita nın sabah yürüyüşüne çıkabileceğini söylüyor.

Sev Yeter 205. Bölüm Özeti

Ruhi Raman’ın arabasının olmadığını farkediyor ve bekçiden Raman’ı soruyor. Bekçi bu gece gelmediğini söylüyor. Ruhi eyvah diyor, Raman ve İşita geceyi birlikte geçirdiler!!!! Ruhi hemen Amma nın yanına gider ve Raman, İşita yı tehdit ediyordu der ve ikisinin de görünmediklerini söyler. Amma, Bhlla evine gider ve Simmi yi görür. Ondan Raman’ın nerde olduğunu sorar. Nelu Raman’ın odasına bakar ve odada olmadığını söyler. Amma, Ishita’nın evinde olmadığını, Raman’ın partide onu tehdit ettiğini, şimdi Raman’ın da kayıp olduğunu söyler. Simmi küçük çocuk olmadıklarını, yakında eve geleceklerini söyler. Şagun da onları duyar. 

Mihika, Romi’ye neden endişelendiğini sorar. Romi, Niddhi’yi dün Ashok’ın evinde gördüğünü söyler. Mihika bunun mümkün olmadığını, Nidhi nin 7 yıl önce öldüğünü söyler. Romi Nidhi yi gördüğünden emin olduğunu söyler. Ashok bunu bizden gizliyor ve muhakkak çok büyük bir olay olacak der. Mihika eğer doğruysa bu durum Ruhi nin de yaşadığını gösterir der ve sevinirler. Romi İşita bunu duyunca çok sevinecek der ve ona haber vermek için harekete geçerler. Şagun otele gelir. Müdür, Raman’ın konuklara bağırdığını ve fazla sarhoş olduğunu, onu kontrol ettiğimizi ancak daha sonra karısının kontrolden çıktığını söyler. Onlar için bir oda ayarladığını belirtir.

Şagun görevlilerin sayesinde Raman’ın kaldığı odaya gider ve önce gömleği görüyor daha sonra ikisini aynı yatakta sarılmış bir vaziyette görüyor.  Şagun Raman’ı uyandırıyor. Raman ve İşita uyanıyorlar ve Raman ayağa kalkıyor. Düşündüğün gibi değil diyor ve açıklama yapmaya çalışıyor. Şagun, gömleğini giymesini ve hiçbir açıklama yapmamasını istiyor, sana güveniyorum, benimle evlenme sözünü kırmayacağını ve bana zarar vermeyeceğini biliyorum diyor. Sagun resepsiyonda bekleyeceğimi söylüyor. Raman dışarı çıkarken İşita bakakalıyor. Nidhi burka giyerek Ruhi yi kontrol ediyor ancak İşita onu görüyor. blank

Sev Yeter 3 Nisan Özeti

Romi ve Mihika da İşita ya haber vermeye geldiklerinde İşita Nidhi yi gördüğünü ve bir arabaya binip kaçtığını söylüyor. Romi ve İşita da arabayla onu takip etmek istiyorlar. Raman ve Şagun ise ani bir kararla evlenmeye karar veriyorlar. Eve gelen pandit evlilik törenini için bugünün müsait olduğunu aksi taktirde 6 ay beklemeleri gerektiğini söyler. Raman bu duruma tepki gösterir ancak Şagun ondan sözünde durmasını ister. Bay Bhalla hazırlıkları görünce şaşırır ve bu gün düğün olduğunu öğrenince şaşırır. Bayan Bhalla nın daha gelmediğini ve apar topar bir düğün olamayacağını söyler. Raman ha bugün ha yarın diyerek lafı geçiştirmeye çalışır. blank

Nidhi eve gelir ve İşita beni gördü diyerek hemen Avustralya ya gideceklerini düşünür. Bunun için Ashok’u arar ve kendilerine uçak bileti ayarlamasını ister. Ardından Ruhi yi bilgilendirir. Ruhi ailesinden uzak kalacağı için endişeleniyor. Raman İşita ile ilgili evlilik videosunu görünce ağlar. O günleri hatırlar. Adi eve geliyor ve evlilik düzenlemelerini görüyor. Simmi’ye ne olduğunu soruyor. Ardından Raman’ın yanına geliyor ve buna izin vermeyeceğini söylüyor. İşita ile Raman’ın düğün videosunun duraklatılmış olduğunu görüyor. Adi İşita dan nefret etmiyorsun değil mi diyor. Raman uzaklaşmasını istiyor. Adi Şagun ile zoraki bir evlilik yaptığı için Raman’a bir kere beni dinle diye uyarıyor. Ancak Raman gitmesini istiyor. Adi çıkıyor.

blank

Ruhi eve gelir ve Pihu’ya ne olduğunu sorar. Pihu, Raman ve Sagun’un evliliğini anlatıyor. Ruhi sonunda gerçekleştiğine sevindim diyor. Raman, Ruhi’yi düğüne davet ediyor. Ruhi bir yere gitmem gerekiyor diyor. Pihu sen benim ablamsın diyor ve geri dönmesini istiyor. Raman Pihu nun bir ablası vardı ismi de Ruhi idi. Bu yüzden sizi çok sevdi diyor. Pihu, Simmi’nin onun için aldığı bilezikleri gösterir. Ruhi onu görünce duygusallaşır ve ağlamaya başlar. Düğün için kalacağını söyler. Pihu ona sarılır. Sev Yeter 3 Nisan Çarşamba Özeti devam ediyor.

Sev Yeter 205. Bölüm Fragmanı