Göksu Girişken Kimdir? Şahin Tepesi Ayça (Cem’in Sevgilisi)

Şahin Tepesi dizisi oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz ancak ne yazık ki dizinin aldığı kötü reytingler neticesinde daha ne kadar ekranlarımızda yer alır bilemiyoruz.

Başrollerini Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Aybüke Pusat, Murat Aygen ve Boran Kuzum gibi çok büyük isimlerin paylaştığı milyonluk proje Şahin Tepesinde dikkat çeken isimlerden biri de dizi de Melek’in oğlu Cem karakterine hayat veren Göksu Girişken oldu.

Her ne kadar şuana kadar Göksu Girişken  çok fazla Şahin Tepesi dizisinde boy gösteremese de ilk bölümde yer aldığı sahnede oyunculuk yeteneklerini konuşturdu ve tiyatrodan geldiğini ispat etti.

Göksu Girişken Kimdir?Göksu Girişken fotoğrafları

Şahin Tepesi dizisinde Mustafa Mert Koç ile partner olacak Göksu Girişken hayatının en büyük fırsatlarından birini yakalamış durumda. Daha önce her hangi  bir dizi de veya sinema projesinde oynamamış güzel oyuncu tiyatro ile ilgilenmektedir.

Yakın Doğu Üniversitesi sahne sanatlar ve tiyatro mezunu olan Göksu Girişken konservatuvarı özel üniversitede okumuştur. Akademik eğitim hayatı çok çok parlak olmasa da tiyatroya her zaman ilgi duyan güzel oyuncu Göksu Girişken Devlet Tiyatrolarında çalışmakta ve deneyim kazanmaya devam etmektedir.

Göksu Girişken’in önemli tiyatro deneyimleri arasında ise Sivas Devlet Tiyatrosunda sahneye çıktığı Kendime Kıyamam ve Sonya, Lysistrata’ Maikon, Leyla ile Mecnun, Nevza Bremen Mızıkacıları ve Çıtı Pıtı gibi oyunlar yer almaktadır.Göksu Girişken resimleri

Göksu Girişken Kaç Yaşında

Göksu Girişken daha 1993 yılında doğmuştur ve Sivas Devlet Tiyatrosunda görev almıştır.

Şahin Tepesi Ayça Kimdir?

Şahin Tepesi dizisinde Ayça karakterine hayat verecek Göksu Girişken dizide Melek’in biricik oğlu Cem’in sevdiği kız olarak karşımıza çıkacaktır. Cem parasızlıktan Ayça ile evlenme planları yapamaz ama Ayça artık Cem’in annesinin peşinde dolanmayı bırakmasını ve kendisini ciddi bir iş bulup kendisini istemesini beklemektedir, artık Ayça’nın sabrı dolmuştur.

Ayça’nın abileri ve babası ne yazık ki tekin insanlar değildir bu nedenle de Melek oğlunun Ayça ile olan ilişkisine her zaman karşı çıkmaya çalışmıştır. Ayça güzel ve çekici bir kızdır. ahin tepesi Ayça cemin sevgilisi

Şahin Tepesi dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız  Kimdir?

Göksu Girişken Kimdir? Şahin Tepesi Ayça (Cem’in Sevgilisi) (1 Yorum)

  1. Hayırlı Akşamlar Diziseti TV Yorumcuları❤️Şahin Tepesi❤️Dizisi Ayça Çemin Sevgilisi İyi Obraz Deyil Ayça❤️Aşkı Sevgini❤️Yaraladı Hayat Yalanlarla Kurulamaz Ayça’nın Bütün Herekteleri Yalnış Sevdiyi İnsanla Kurduğu İlişgi Yalnış Abisinin Sözüne Bakıp Sevdiyi İnsanı Aldatması Yalnış Bu Obraz Yalnışlar Üzerinde Davam Edir Dizide Final Oldu Bu Obraz