Göktan Oktay Göztepe Kimdir? Kaç Yaşında? Kefaret Dizisi Can

Çocuk oyuncu Göktan Oktay Göztepe Kefaret dizisi seçmelerini kazandı ve dizi de Nurrgül Yeşilçay’ın hayat vereceği Zeynep’in oğluna hayat verme hakkı kazandı.

Kitaplardan uyarlanan dizilerin ekranlarda yerini aldığı şu günlerde yeni bir dizi daha ekranlarda yerini alacak. Müzisyen Zülfi Livaneli’nin Konstantiniye Oteli kitabından Uyarlanarak ekranlara gelecek olan Kefaret dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş belirlenmeye başladı.

Fox TV ekranlarında dram dizisi olarak yerini alacak olan Kefaret dizisinin Yönetmeni; Mesude Eraslan, Senaryo Yazarı; Mahinur Ergun, 25 film tarafından yapılmakta. Kesinleşen Oyuncular ve karakterleri ise şöyle; Zeynep karakterini Nurgül Yeşilçay canlandırırken, Başkomiser Sinan karakterine Mert Fırat hayat verecek. Zeynep Öğretmenin çocuklarına Lavinya Ünlüer, Göktan Oktay Göztepe, eşi Ahmet beye ise Yurdaer Okur hayat verecektir. Celil Nalçakan da diziye dâhil olan isimlerden.

Kefaret Zeynep; Özel bir ortaokulda müzik öğretmenliği yapan iki çocuk annesidir. Nurgül Yeşilçay’ın canlandırdığı Zeynep karakterinin iki çocuğuna hayat verecek isimler ise; Kızını Lavinya Ünlüer, Oğlu Can’ı Göktan Oktay Göztepe canlandıracaktır.

Kefaret Dizisi Can Kimdir?

Can oldukça zeki bir çocuktur ancak 5 sene önce kız kardeşi Elif’in kaybolmasından hep kendini sorumlu tutmuştur. Ahmet ile Zeynep’in biricik oğulları Can uzun yıllar psikolojik tedavi görmüştür. Can cici annesi Meltem ile anlaşamaz ve öz annesi Zeynep’in iyileşmesi ve başlarına gelmesi için dua eder. kefaret can

Zeynep öğretmenin rüya gibi bir hayatı vardır. Cerrah doktor başarılı bir eşi, dünyalar güzeli bir kızı, yakışıklı bir oğlu vardır. Hayat öyle güzel ilerlerken bir anda gelişen olaylarla Zeynep Öğretmenin biranda hayatı değişmesi ile ödediği kefaretlerin anlatılacağı dizide Zeynep Öğretmenin kocası Ahmet karakterine Yurdaer Okur Hayat verecek.

Çekimleri henüz başlamamış olan, oyuncu kadrosu yavaş yavaş netlik kazanan Kefaret dizisinde Zeynep karakterinin Nurgül Yeşilçay’ın oğlunu canlandıracak isim Göktan Oktay Göztepe.Goktan Oktay Goztepe resimleri

Göktan Oktay Göztepe Kimdir?

16 Eylül 2004 doğumlu Göktan Oktay Göztepe, Hande Aytar Cast Ajansına bağlı. Futbola olan ilgisi, yeşil gözleri ve kahverengi saçları ile ekranlarda ilk kez Kefaret dizisi ile yer alacak olan Göktan Oktay Göztepe daha önce bir dizide rol almamıştır.

Göktan Oktay Göztepe futbolcu olmak isterken oyunculuğa adım atmıştır. Profesyonel futbol oyuncusudur.

Göktan Oktay Göztepe Kaç Yaşında?

Göktan Oktay Göztepe 2020 yılı itibari ile 14 yaşındadır.

Göktan Oktay Göztepe Boyu Kilosu

Göktan Oktay Göztepe 172 cm boyunda ve 60 kg ağırlığındadır.Goktan Oktay Goztepe kefaret cocuk oyuncu

Yorum yaz