Yemin 266. Bölüm 267. Bölüm Özeti 5 Ekim 6 Ekim

Yemin 266. Bölüm Özeti

Feride Emir’e benim için hayatınızı tehlikeye attınız derken, Emir yapmam gerekeni yaptım der. Hikmet bey de Feride ye sahip çıkar. Oya buna dayanamaz. Ve o büyük gün gelmiştir. Emir’in oğluna Hikmet beyin torununa isim koyulacaktır.

Yemin 266. Bolum resimleri

Hikmet bey oğluna ismini koyması için Emir’e izin verir. Emir gözyaşlarını tutamaz. Çünkü Reyhan ile bebeklerinin ismini koyma konusunda konuşmuşlar ve bebeğine en güzel ismi koymaya karar vermişlerdi. Bakalım minik Tarhun’un ismi ne olacak? Narin Kemal ile evlenmekten vazgeçer. Annesi Münevver Hanım kızı Narin için gözlerini vermeye hazırdır.

Yemin 266. Bölüm Fragmanı

Yemin 267. Bölüm Özeti

Emir Feride’yi Reyhan’ın kırmızı elbisesini giymiş olarak görünce sen kendini kim zannediyorsun ha diye kızar. Emir Reyhan’ın yerine kimseyi koymak istemediği için bu giydiği elbise ile Reyhan’ın yerine geçmek istediğini düşünür. Ama Feride bilmeden giymiştir o elbiseyi.

Narin görmediği için zor anlar yaşar. Eve gelen misafirlerin üzerine meyve suyu döker. Üzülür. Kemal teselli eder. Feride konaktan dışarı çıkmak ister. Emir dışarda Reşit belası varken nereye gittiğini sorar ve göndermez. Konağa Feride’nin yengesi Songül gelir ve aile masasına oturur. Yemek yerler hep birlikte. Songül bile isteye Feride ye çok talip oldu ama evlenmedi. Bebeğe de çok iyi anne olur der. Niyeti Emir ile evlenmesi ve Tarhun servetine sahip olmasıdır. Kendisi de bu servet den faydalanmak ister. Oya da evet iyi bir bebek bakıcısı diyerek annesi olamayacağını söyler.

Emir de bu konuşmalardan sonra babası ile konuşarak, baba eğer aklından bir şeyler geçiyorsa sakın sakın diyerek uyarır.

Yemin 267. Bölüm Fragmanı

 

Yemin 265. Bölüm Özeti Neler Oldu?

Emir Feride ile Reşit’in esiri iken Feride kendi imkânları ile kurtulur ve yardım çağırmak için dışarı çıkar. Etrafta kimse yoktur. Reşit araba ile gelir. Feride görür ve hemen eve döner. Emir’i kurtarmaya çalışır. Reşit gelir. Feride’yi kurtulmuş görünce zorla Feride ye saldırmaya çalışırken Feride tekme atıp kaçar. Emir de Feride’yi kurtarmak için can havli ile zinciri kırar kurtulur. Feride’yi kurtarmak için peşlerinden koşar.

Feride kaçarken uçurumun kenarına gelir. Reşit köşeye sıkıştırır. Gidecek yer yokken Emir gelir ve bir yumrukla Reşit’i etkisiz hale getirir. Silah çeken Reşit’i gören Feride Emir’i uyarır. Emir Reşit’i döverek etkisiz hale getirir. Reşit giden Emir ve Feride’yi arkadan vurmak isterken Reşit uçurumdan düşer. Reşit gider, Yerine Feride’nin yengesi gelir. Konağa akşam ulaşan Emir ve Feride gizlice girerler. Elinde valizle Feride’nin yengesi de gelir.

Kemal ve Narin’in nikahları vardır. Tüm ev halkı hazırlık yaparken Narin çok derin düşünceler içerisindedir. Kumru da kendisine hediye edilen elbiseyi beğenmez ve yırtar. Annesine de takılıp yırtıldı der. Şehriye abla ile Taci dans ederler Masal çok mutludur. Kumru içten içe çıldırır. Narin evlenmekten vazgeçer. Kemal şok olur.

Oya, Feride ye sana onca söylediğim sözden sonra hala buradasın senin yerinde bir başkası olsa konağın yakınından bile geçmez ama sen istediğinde geliyor istediğinde gidiyorsun bebeği bırak git derken Emir gelir ve onu buraya ben çağırdım gitmeyecek bu evde kalmaya yaşamaya devam edecek der. Oya ile Feride de şaşırır çünkü Feride bugün yaşananlardan sonra kovacağını düşünmektedir. Kovulmadığını duyunca çok şaşırır Feride.

Yorum yaz

Yemin 266. Bölüm 267. Bölüm Özeti 5 Ekim 6 Ekim (1 Yorum)

  1. dizi çekmek böyle birşey deyil hem yönetmen olacan hem senarist hem yapımcı olacan ve bu kadar irenç senaryo çıkaracan nazmiye yılmaz ve hayal dünyası sıkışınca daralınca ne yapacak acaba bu kadar eziklik olmaz reyhancıgın taklitçisi feride cik nazmiye yılmaz 3 kuruşluk senaryoyu zorlama 10 kuruş için sil baştan senaryolarla gel