Gönül Dağı Kamuran Kimdir? Nihan Durukan Wikipedia

Trt 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı güçlü oyuncu kadrosu ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Son olarak oyuncu kadrosuna Ulviye Karaca, Halil Balkanlar ve Ruhi Sarı’yı dahil eden Gönül Dağı dizisi şimdi de ünlü oyuncu Nihan Durukan’ı Kamuran  karakteri ile dahil edecek.

Gönül Dağı Kamuran Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Kamuran karakteri Asuman’ın Ankara’da ki annesidir. Bilindiği üzere Başkan Münir bey kızı Asuman’ı Ramazan’dan uzaklaştıramayınca ani bir karar ile kızını annesinin yanına gönderir zira kızı Gedelli de kalmaya devam ederse okumayacak Ramazan gibi boş birisi olarak kalacaktır.

Kamuran Ankara’da müfettiş olarak görev almaktadır. Oldukça yoğun çalışan Kamuran iş hayatından aşk hayatına yer kalmadığı için boşandıktan sonra yeniden evlenmemiş yalnız bir hayat sürmeye devam etmiştir. Kamuran başkan Münir’in aksine aşka inanan ve kızına güvenen bir kadındır.

Gonul Dagi Kamuran

Nihan Durukan Wikipedia

1 Ocak 1975 doğumlu olan Nihan Durukan Necmi Yapıcı ile evlidir. Kız Annesi dizisi ile çok sevilen Nihan Durukan usta bir tiyatro oyuncusudur. 168 cm boyunda ve 59 kg ağırlığında olan Nihan Durukan son olarak da Ev yapımı dizisinde yer almıştır. Büyük Buluşma ve Sırlar Dünyası gibi dizilerde yer alan Nihan Durukan Mandıra Filozofu filminde yer bulmuştur.

Gonul Dagi Kamuran fotograflari

Nihan Durukan Kaç Yaşında?

Nihan Durukan 46 yaşının içindedir.

Nihan Durukan Evli mi? Sevgilisi Kim?

Nihan Durukan yapımcı Necmi Yapıcı ile evlidir.

İzlemeyenler için Gönül Dağı Son bölümde Zahide ile Sefer evlenme karar almış ancak tam kız isteme gününde Ruhi Sarı’nın hayat verdiği Fikret karakteri diziye dahil olmuştu.