Tutku (Beyhadh) Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri Kanal 360

Herkes Kanal 7’nin yeni bir Hint dizisi yayınlamasını beklerken 360 TV’den bir sürpriz geldi. Kanal 360 orjinal ismi Beyhadh olan ve Türkiye’de Tutku ismiyle yayınlanacak dizi için anlaşma sağladı. Hint dizisi 18 Ocak pazartesinden itibaren 20.00, diğer günlerde ise 20.45’te TV 360 kanalında yayınlanacak.

Jennifer Winget, Kushal Tandon ve Aneri Vajani gibi ünlülerin yer aldığı dizi Hindistan’da 11 Ekim 2016 yılında yayınlanmaya başlamış, 27 Ekim 2017 yılında ise sona ermiştir. Dizinin çok beğenilmesi üzerine 2 Aralık 2019 tarihinde 2. sezonu çekilmiş ancak koronadan dolayı 31 Mart 2020 yılında çekimlere ara verilmiştir. İlk sezon 273 bölüm yayınlanmıştır. Dizi Hindistan’da yaklaşık 23 dakikalık bölümler halinde yayınlanmıştır.

Tutku Dizisinin Konusu

Tv360’da hafta içi her gün yayınlanacak olan dizide tehlikeli bir takıntıya dönüşe aşkın hikayesi anlatılacak. Arjun ve Saanç iki yakın dosttur. Hayatlarına Maya’nın dahil olması ile sakin yaşantıları bir anda değişir. Maya Arjun’a aşık olmuştur. Masum başlayan bir aşk ve sonrasında yaşanan entrika, kıskançlık, ihanet ve tutkunun hikayesi.

Tutku Dizisi Oyuncuları

Oyuncunun AdıKarakteriResmi
Jennifer WingetMaya Mehrotra
Kushal TandonArjun Sharma
Aneri VajaniSaanç Matur
Rajes KhattarAshwin Mehrotra
Swati ShahVandana Sharma
Sumit BharwajAyaan Sharma
Vibha BhagatSuman Mathur
İmran HanPrem Mathur
Rakshit WahiShubh Mathur

 

 

Maya Mehrotra (Jennifer Winget)

Maya Mehrotra; Janvi ve Asvin’in kızı, aynı zamanda Arjun’un çalıştığı dükkanın sahibi. Arjun’un eski karısı ve takıntılı sevgilisi.

Jennifer Winget 30 Mayıs 1985 yılında Hindistan’ın Mumbai şehrinde dünyaya geldi. Penjablı bir anne, Hristiyan bir babanın kızıdır. 12 yaşında çocuk oyuncu olarak ekranlarda boy göstermeye başladı. Onun Türkiye’de tanınmasını sağlayan ise İki Yabancı dizisinde Kumud rolüyle oldu. Jannifer Winget bu dizide gösterdiği performans ile En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. 2012 yılında Karan Sing ile evlendi ancak evliliği iki yıl sürdü. Jenifer en yüksek ücretli aktrislerinden biridir.

Arjun Sharma (Kushal Tandon)

Arjun Sharma; Vandana’nın üvey oğlu, Ayan’ın üvey kardeşidir. Arjun Saanç ile çok iyi dostturlar. Ancak Maya’nın ortaya çıkması her şeyi değiştirir. Maya Arjun’a aşık olur ve onunla evlenir. 

Kushal Tandon; 28 Mart 1985 yılında Hindistan’da dünyaya geldi. Newyork Film Akademisinde okudu. 2013 yılında Bigg Boss realty şovuna katıldı. Kendisine ait bir restoran işleten Kushal Tandon Beyhadh dizisi ile ünlenmiştir.

Saanç Matur (Aneri Vajani)

Saanç Matur; Suman ve Prem’in kızlarıdır. Shub isminde bir kız kardeşi vardır. Arjun’un yakın arkadaşıdır. 

Aneri Vajeni; 26 Mart 1994 Hindistan doğumludur. 27 yaşındaki oyuncu Nisha Gangwal olarak biliniyor.

Jhanvi Mehrotra (Kavita Ghai) Asvin’in karısı, Maya’nın annesi.

Ashwin Mehrotra (Rajes Khattar) Janvi’nin kocası, Maya’nın babası.

Vandana Sharma (Swati Shah; Şu anda Kanal 7 de yayınlanan Masum dizisinde Hetal karakterini oynuyor) Ayan’ın annesi, Arjun’un üvey annesi.

Ayaan Sharma (Sumit Bharwaj) Vandana’nın oğlu. Arjun’un üvey kardeşi.

Suman Mathur (Vibha Bhagat) Prem’İn karısı. Sub ve Sanç’ın annesi.

Prem Mathur (İmran Han) Suman’ın kocası. Sub ve Sanç’ın babası.

Shubh Mathur (Rakshit Wahi) Suman ve Prem’İn oğlu. Sanç’ın kardeşi.

Samay Ahuja/Rajeev Randhawa (Piyus Sahdev) Maya’nın eski sevgilisi, Sanç’ın eski nişanlısı.

Bay Malkhani (Sharad Vyas) Sanç’ın patronu.

(Shraddha Jaiswal) Maya’nın komşusu

 Pooja  (Vaisvavi Dhanraj) Maya’nın avukatı