Gönül Dağı Neden Yayınlanmıyor? Yeni Bölüm Neden Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nda korona virüs dehşeti yaşanıyor; Gönül Dağı dizisinde 2 oyuncu ve 28 set çalışanında korona virüs tespit edildi. Her hafta başında test yapılmasına rağmen 40 çalışanda çıkan pozitif sonuç karşı karşıya olduğumuz virüsün ne kadar hızlı yayıla bildiğini gözler önüne seriyor.

Gönül Dağı dizisi yapımcısı Köprü Film 10 gün sete ara verdi. Gönül Dağı dizisinin zaten 3 – 4 bölüm stoku vardı bu nedenle de Gönül Dağı dizisinde şimdilik bir ara düşünülmüyor. Gönül Dağı dizisinin 10 gün sonra 14 kasım da yeniden sete çıkması planlanıyor; ancak dizi de testleri pozitif çıkan Gülsim İlhan Ali  ve Ali Düşenkalkar’ın ise sağlık durumlarına göre set günleri planlanacak. İki oyuncunun da durumlarının iyi olduğu kısa zamanda sağlıklarına kavuşacakları bize gelen bilgiler arasında. Özellikle 60 yaşında olan Ali Düşenkalkar’ın sağlık durumunun el vermeme ihtimaline karşı da dizi de hayat verdiği Muammer karakteri için sahne yazılmayacak.

Gönül Dağı Neden Yayınlanmıyor?

Gönül Dağı dizisinin şuanda stok bölümleri olduğu için dizi de yayına ara verilmeyecek; Gönül Dağı dizisi her hafta cumartesi akşamı izleyici ile buluşmaya devam edecek. Dizi de Dilek karakteri ile kadın başrol oyuncusu olarak yer alan Gülsim İlhan Ali’nin iyileşti ve son tapılan testi negatif çıktı. Gonul Dagi resimleri

Gönül Dağı Yeni Bölüm Neden Yok?

Gönül Dağı dizisi yeni bölüm 14 kasım da yayınlanacak şuanda Gönül Dağı dizisine ara verilmesi beklenmiyor.

Gönül Dağı Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Gönül Dağı dizisi yeni bölümleri ile 7 Kasım 14 kasım ve 21 kasımda Trt 1 ekranlarında olacak.

17 ekim de yayın hayatına başlayan Gönül Dağı dizisi 7 kasım da 3. bölümü ile ekranlarda olacak.

 

Yorum yaz