Gönül Dağı Serdar Neden Yok Utku Ateş Neden Ayrıldı?

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi ilk sezonu başarıyla tamamlamıştı. Ancak ilk sezonun sonlarına doğru Serdar karakterini oynayan Utku Ateş’in diziden ayrıldığı haberleri geldi. Konuyla ilgili yaptığımız araştırmada ise Utku Ateş’in gerçekten diziye veda ettiğini öğrendik. Utku Ateş’İn 2. sezon kadrosunda da yer almadığı görüldü.

serdar 1

Diziden ayrıldı açıklamalarının ardından Utku Ateş sosyal medya aracılığı ile şu açıklamalarda bulundu. ”Arkadaşlar bir süredir yazdıklarınızı okuyorum ve hepsi benim için çok değerli fakat bazen ne yazık ki güzel şeylerin bitmesi gerekiyor. Bu yolculuk sürecinde başından beri hep destek olan siz değerli izleyicilerimize, başta partnerim @zumre.megreli olmak üzere tüm oyuncu arkadaşlarıma, senaritlere, yönetmenlere ve bütün ekibe teşekkür ederim. Hepinizi seviyorum. Hoşçakalın.utku 1

Gönül Dağı Utku Areş Neden Ayrıldı?

Gönül Dağı dizisinin sevilen oyuncusu Utku Ateş sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ayrılmıştı. Utku Ateş’in Cam Tavanlar dizisinde İskender karakterini oynayacağı bu yüzden diziden ayrıldığı iddia edildi.

Utku Ateş Kimdir?

Gönül Dağı Serdar. Erkenci Kuş Yiğit. Ege’nin Hamsisi Sinan. Hayat Sırları Murat. Poyraz Karayel Fatih. Çilek Kokusu Barış gibi dizilerin başarılı oyuncusu  Utku Ateş 19 Nisan 1990 İstanbul doğumludur. Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve TV Bölümü mezunudur. Kurt Seyit ve Şura dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan oyuncu son olarak Cam Tavanlar dizisi ile kariyerini sürdürmektedir. Ayrıca Anadolu Hayat, Flo, Ruffles, Halley, Knorr, Turkcell, Algida, Beko ve Paşabahçe gibi markaların reklam yüzü olmuştur.