Cemil Şahin Kimdir? Gönül Dağı Behçet (Mezarcı İlyas’ın Büyük Oğlu)

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan ve büyük bir beğeni ile izlenen Gönül Dağı dizisi yeni bir aile ile şenlenecek. Köprü Film imzalı diziye Halil İbrahim Kalaycıoğlu(Mezarcı İlyas), Cemil Şahin (Mezarcı İlyas’ın Büyük Oğlu Behçet) Ufkum Kalaoğlu(Mezarcı İlyas’ın Küçük Oğlu) ile Buse Orcan (Mezarcı İlyas’ın kızı) dahil oldu.

2. sezonda da reyting rekorları kırmaya devam eden diziye yeni isimlerin de dahil olmasıyla seyirci potansiyelinin artması hedefleniyor. Diziye yeni dahil olan Cemil Şahin ve merak edilen sorular yazımızda. Gönül Dağı her cumartesi TRT 1 ekranlarında.

Gönül Dağı Behçet Kimdir?

Gönül Dağı dizisine bir aile dahil oldu. Diziye Mezarcı İlyas karakteri ve onları oğulları ile kızı dahil oldu. Dizide Behçet karakteri Mezarcı İlyas’ın büyük oğlu olarak karşımıza çıkarken Behçet karakterini Cemil Şahin oynayacak.cemil1

Cemil Şahin Kimdir?

Son olarak 2018 yılında Aşk Bu Mu? dizisinde Samet karakteri ile karımıza çıkan Cemil Şahin 8 Mart 1986 yılında Kocaeli Gebze’de dünyaya geldi. Kahramanmaraş’da büyüyen oyuncu Çukurova Üniversitesi mezunudur. İlk dizi deneyimini 2010 yılında fenomen dizi Arka Sokaklar ile yapmıştır. 1,76 boyundaki oyuncu bekardır.cemil

Cemil Şahin Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

Arka Sokaklar, İşler Güçler, Düğün Dernek, Kardeş Payı, Kaçma Birader, Olaylar Olaylar, Çalgı Çengi İkimiz ve Aşk Bu Mu? dizi ve filmlerinde oynamıştır.

Cemil Şahin Kaç Yaşında Nereli?

35 yaşındaki oyuncu Kocaeli Gebze doğumludur. Aslen babasının memleketi olan Trabzonludur.