Halil İbrahim Kalaycıoğlu Kimdir? Gönül Dağı Mezarcı İlyas

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’na yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Köprü Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi 36. Bölümü ile ekranlara gelecek. Dizide Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu ve Semih Ertürk gibi oyuncular yer alırken yönetmen koltuğunda Yahya Samancı oturuyor.

Gönül Dağı dizisinin 36. Bölümü sürprizlere gebe. Taner ailesi ile gemileri yakarken Ramazan’ın bir tesadüfle tanıştığı kız Ramazan’ın hayatını değiştirecek. Gönül Dağı her cumartesi TRT 1 ekranlarında.

Gönül Dağı Mezarcı İlyas Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Halil İbrahim Kalaycıoğlu tarafından oynanacak Mezarcı İlyas karakteri ile ilgili henüz detaylı bir bilgi bulunmuyor. İlerleyen bölümlerde konu ile ilgili bilgiler verilecektir.

Halil İbrahim Kalaycıoğlu

Son olarak Kalk Gidelim dizisinde İsmail Sırfbaş karakterini oynayan Halil İbrahim Kalaycıoğlu 1 Ocak 1957 Malatya doğumlu. Fakir bir ailenin çocuğu olarak hayata başlayan ünlü oyuncu seyyar satıcılık yaparak kazandığı parayla Ankara’ya gelmiş ve parası olmadığı için parklarda yatarak Devlet Konservatuvarı Yüksek Tiyatro Bölümü sınavına girmiştir. Katılan 385 kişi arasından 7 kişi kazanmış ve bu 7 kişinin arasına girmeyi başarmıştır. Halil İbrahim Kalaycıoğlu çok sayıda dizi, tiyatro ve filmde rol almış usta bir oyuncudur. Oyunculuğun yanısıra ticaretle de ilgilenen oyunca bu konuda çok başarılı sayılmaz. Yaptığı işlerin büyük bir kısmı iflasla sonuçlanmış.halil

Halil İbrahim Kalaycıoğlu Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

Ünlü Oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Zülfikar Ağa tiplemesiyle uzun yıllar hafızalarda kaldı. Nizama Adanmış Ruhlar, Hercai, Kimse Bilmez, Cennet Mahallesi, Koçum Benim dizilerinden önemli olanlarıdır. Hür Adam, Şartlı Tahliye ve Bordo Berliler Suriye filmlerinde başarılı bir oyunculuk gerçekleştirmiştir.halil1