Gönül Dağı Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular (Güncel Liste)

Trt 1’in açık ara en çok izlenen ve en sevilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisi harika senaryosu ile her hafta kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Köprü Filmin yapımcılığını üstlendiği Gönül Dağı dizisine ilk sezonda 20’den fazla yeni oyuncu dahil olurken dizi de hikayesi biten oyuncularda bölümleri geldikçe diziden ayrılacaklar. İşte Gönül Dağın’ya yeni gelen oyuncular ve Gönül Dağı dizisinden ayrılan tüm oyuncular.

Gönül Dağı Yeni Gelen Oyuncular

Cem Kurtoğlu (Yalçın)

Daha önce Kurşun ve Savaşçı gibi dizilerde yer alan Cem Kurtoğlu 1959 İstanbul doğumludur ve 62 yaşındadır. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan Cem Kurtoğlu’nu bir dönem de Galip Derviş dizisinden yer almıştır.

Yalçın Elif’in babasıdır. Bilindiği üzere Gönül Dağı dizisinde Zümre Meğreli Elif karakterine hayat vermekteydi. Annesi babası olmayan Elif’in artık bir babası olacak. Gönül Dağı dizisine yalçın karakteri ile Cem Kurtoğlu dahil olacak

Sevilay Gültekin (Meryem)

Sevilay Gültekin Gönül Dağı dizisinde görme engelli ve akıllı bir kız olan Meryem karakterine hayat verecektir. Kahveci Nihat görme engelli Meryem’e aşık olacaktır.gonul dagi gorme engelli kiz

Buse Orcan (Asya)

Buse Orcan Gönül Dağı dizisine Asya karakteri ile dahil olacak. Dizi de temiz kalpli bir kız olan Asya Mezarcı İlyas’ın kızıdır.

buse orcan resimleri

Halil İbrahim Kalaycıoğlu (Mezarcı İlyas)

3 oğlu olan Mezarcı İlyas yıllarca mezarcı olduğu için  toplumdan dışlanmış bir mezar yeri açarken gömü bulmuş ve zengin olmuştur. 3 oğlu ve bir kızı vardır. gonul dagi mezarci ilyas

Cemil Şahin (Behçet)

Mezarcı İlyas’ın Ortanca OğluCemil Şahin gönül dağı dizisinde Behçet yani Mezarcı ilyasın ortanca oğlu olarak yer alacaktır

Serkan Kuru (Doktor Kenan)

Serkan Kuru 1978 yılında İznik doğumludur ve 43 yaşındadır. alıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini bitiren olan Serkan Kuru oyuncu Gökcan Gökmen ile evlidir. Bahtiyar Ölmez  ve Savaşçı Serkan Kuru’un yer aldığı dizilerdir.

Serkan Kuru Gönül Dağı dizisine Doktor Kenan karakteri ile dahil olacak. Dizi de yakışıklı ve bekar bir doktor olan Kenan İlçeye yeni atanan doktordur. Gönül Dağı dizisine kenan karakterine serkan Kuru hayat verecek

Ergun Kuyucu – Çoban Ali

Ergun Kuyucu Gönül Dağı dizisine Çoban Ali karakteri ile yer alacak. Ergun Kuyucu daha önce Arıza dizisinde Sabri karakteri ile yer almış ve çok sevilmişti.

Çoban Ali Dilek’in Gönül Dağı’nda çobanlık yapan babasıdır. Özel bir kişiliktir. Gülsüm Öğretmen’e çok kırgındır. Kalbi kırık bir adamdır. gonul dagi Ali

Cemre Melis Çınar – Fadime 

13 Mayıs 1991 Ankara doğumlu olan Cemre Melis Çınar Marmara Üniversitesi Televizyonculuk bölümünden mezundur. Elif, Yaralı Kuşlar, Bir Umut Yeter ve Kefaret  Kırmızı Oda Cemre Melis Çınar’ın yer aldığı dizilerdir. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın annesi olarak yer almış ve çok sevilmiştir.

Fadime Dişçi Musa’nın kızı ve Cemile’nin de ablasıdır. 

gonul dagi yeni gelen fadime

Nihan Durukan – Kamuran 

1 Ocak 1975 doğumlu olan Nihan Durukan 46 yaşının içindedir. Son olarak Ev Yapımı dizisinde yer alan Nihan Durukan Gönül Dağı dizisine Asuman’ın annesi başkanın da eski eşi Kamuran karakteri ile yer alacak.

Kamuran Ankara’da müfettiştir. Anlayışlı bir annedir. Zamanında başkan Münir ile anlaşamadığı için ayrılmıştır. Kızı Asuman’ın tercihlerine her zaman sonsuz saygı duymaktadır. 

Gonul Dagi Kamuran

Ruhi Sarı – Gönül Dağı Fikret

Fikret Zahide’nin aşık olup evlendiği üç çocuğunun babasıdır. 

gönül dağı fikret karakterine Ruhi Sarı hayat verecek

Ulviye Karaca (Gülsüm Öğretmen)

53 yaşında olan Ulviye Karaca Dilek’in annesi, köyün eski öğretmeni Gülsüm karakteri ile Gönül Dağı dizisine dahil olacak. Son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde dizisinde gösterdiği harika performansı ile dikkatleri üzerine bir kez daha çeken Ulviye Karaca daha önce de Beni Affet izleyicinin Zühre’si olarak izleyicisi karşısında yer almıştı.

gonul dagi gulsum ogretmen

Halil Balkanlar (Süleyman)

56 yaşında ki Halil Balkanlar Gönül Dağı kadrosuna dahil oldu. Hacettepe Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Halil Balkanlar Gönül Dağı dizisinin çekildiği Eskişehir’de doğmuş büyümüştür. Halil Balkanlar Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Lise Devriyesi  gibi dizilerde de başarılı bir oyunculuk ortaya koymuştur.

Halil Balkanlar Gönül Dağı dizisine Dilek’in eski nişanlısı Serdar’ın babası olarak dahil olacak. Serdar bir eşşeklik yapmış onu affet diyen Süleyman beklediğini bulamaz. Diler bir daha sevmediği Serdar’a dönmek istemez; ancak Süleyman Gönül Dağına gelmiştir bir kere oğlunu yalnız bırakamayacak Dilek’i de gelini olarak götürmeden gitmeyecektir. gonul dagi suleyman

Utku Ateş (Serdar)

30 yaşında olan Utku Ateş Gönül Dağı dizisi ile izleyicisi karşısına Serdar karakteri ile çıkacak. Bahçeşehir Üniversitesi oyuncuk bölümü mezunu olan  Utku Ateş daha önce Kurt Seyit ve Şura Poyraz Karayel, Çilek Kokusu ve Hayat Sırları gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Erkenci Kuş, Sosyete ve Kuzgun dizilerinde rol alan Utku Ateş 1.85 cm boyunda ve 80 kg ağrılındadır.

Serdar Dilek’e yıllardır aşık ve onunla evlenmeye çalışan yakışıklı bir gençtir. Dilek’i evlenmeye ikna etse de Dilek Taner ile karşılaşınca Serdar’a aşık olmadığını fark eder. 

bir annenin gunahi serdar

Gönül Dağı Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Gönül Dağı dizisinden ayrılan herhangi bir oyuncu yoktur.