Görkem Mete Demir Kimdir Kaç Yaşında Bir Llitre Gözyaşı

Japonya’nın en iyi dram dizilerinden biri olan İchi Rittoru No Namida dizisinden uyarlama yapılarak ülkemizde Kanal D tarafından yayınlanacak olan Bir Litre Gözyaşı dizisi için son anlara gelindi. Dizide Sanem Çelik, Miray Daner , Tolga Tekin, Helin Kandemir, Görkem Mete ve Revna Çolak eşlik edecek.

Bir Litre Gözyaşı filminde Cihan (Miray Daner) hayalindeki üniversiteyi kazanmanın mutluluğunu yaşarken aşık olacaktır. Ancak o hayata yeni başladığını düşünürken amansız bir hastalığa yakalanacaktır. Omurilik soğanı hastalığına yakalana Cihan’ın bu durumunu ilk annesi öğrenecektir.

Cihan’ın annesi Figen kızının güzel bir hayat yaşaması için büyük bir mücadeleye girişecektir. Omurilik soğanı hastası olan Cihan ve ailesinin fedakarlıklarının anlatıldığı çok duygusal dizi Bir Litre Gözyaşı çok yakında Kanal D ekranlarında olacak. Bu dizide minik yıldızlardan biri olan Görkem Mete Demir hakkında çok fazla bir bilgi yok ancak kısada olsa size ondan bahsedeceğim.

Bir Litre Gözyaşı Görkem Mete Demir Kimdir ?

Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol alacak olan minik yıldızımız Görkem Mete Demir 2008 yılında İstanbul da dünyaya geldi. 5. Sınıf öğrencisi olan Görkem 10 yaşındadır. 121 cm boyunda 30 kg ağırlığındaki Mete şirin mi şirin bir çocuktur. Küçük yaşta olmasına rağmen bir çok dizide oynamıştır. Görkem Mete Demir aynı zamanda reklam filmlerinde de boy göstermiştir. Görkem futbol ve yüzmeden hoşlanmaktadır. Ayrıca Hande Aytar bebek ve çocuk ajansında faaliyetlerine devam etmektedir.

Görkem Mete Demir’in Deneyimleri

THE PROTECTOR (NETFLIX DIZISI 2018)

BABA 1.5 SINEMA FILMI (2018)

TURK TELEKOM (2015)

BOYNER (2015)

ŞAHİN SUCUKLARI (2015)

MORD KOMMISION DİZİ (2015)

YILDIZLAR DA KAYAR DAS BORAK SINEMA FILMI – 2016