Helin Kandemir Kimdir? Kaç Yaşında Bir Litre Gözyaşı

Sanem Çelik, Miray Daner ve Tolga Tekin’in başrollerinde olduğu ve herkesin merakla beklediği dizi Bir Litre Gözyaşı çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizide aile bağlarının önemi vurgulanacak. Dizinin yönetmenliğini Hatırla Sevgili ve Tatar Ramazan gibi dizilerden tanıdığımız Serhan Şahin yapıyor.

Japon uyarlaması olarak karşımıza gelen dizide 15 yaşında omurilik soğanı hastalığına yakalanan ve 25 yaşında hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun hayat hikayesinin uyarlaması gösterilecek. Aya Kito aile bağlarının güçlü olması sebebiyle hayata sıkıca bağlanarak mücadelesini sürdürmüştür. 

Bir Litre Gözyaşı Helin Kandemir Kimdir?

Bir Litre Gözyaşı dizisinde oynayacak olan çocuk oyuncu Helin Kandemir 2 Haziran 2004 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Leyla Şirin ajansa bağlı olarak çalışan Helin Kandemir 14 yaşında minik yıldızlardan biridir. İlk dizi deneyimi Ötesiz İnsanlarda 9 yaşında iken olmuştur. 

Helin Kandemir sırasıyla Ötesiz İnsanlar, Bitmeyen Hikaya, Kollama ve son olarak İsimsizler dizisinde rol almıştır. Bu dizide Pelin Akıncı karakterini oynamıştır. Minik yıldız Helin Kandemir oyunculuğun yanısıra reklam filmlerinde de boy göstermiştir. Yörem Sucuk ve Yörem Zeytin oynadığı reklamlardan bazılarıdır. 

Helin Kandemir 1.53 boyunda ve 40 kg ağırlığında sevimli bir kişiliktir. Kendisine Bir Litre Gözyaşı dizisinde başarılar diler ilereki hayatında daha büyük başarılara imza atmasını temenni ederiz.

Helin Kandemir İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/_helinkandemir/?hl=tr