Keşke Hiç Büyümeseydik Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?

Keşke Hiç Büyümeseydik Yayından Kaldırıldı

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin ekran ömrü sadece 4 bölüm oldu.​ Keşke Hiç Büyümeseydik  dizisi 4. bölümü ile 30 eylül akşamı final yaparak ekranlara veda etmiş oldu. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi stok bölümlerinin yayınlanması sonrasında final yapması için 23:15’e alınmıştı. 

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi için final kararı aldı. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin çekimleri de durduruldu. Bunların tamamı Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin 23 eylül 2018 pazar günü aldığı 1.66 reytingin sonucu. Show Tv Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin bu kadar düşük reytingler alması sonucu ona yeni bir şans daha tanımadı ve sözleşmesini iptal etti.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin 23 eylül pazar akşamı ekranlara gelecek 3. bölümünde alacağı reytingler dizinin geleceğini belirleyecek; eğer 4 ve üzeri reytingler alamazsa Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi için final kararı verilecek. 

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi için  verilen bunca emeklerde böylelikle boşa gitmiş oldu. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi 30 eylül 2018 pazar gününden itibaren 23:15’e alındı. Yani Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi hazırda olan bölümlerinin yayınlanmasından sonra yayından kaldırılacak.

Bu durumda Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi 6 ekim pazar akşamı muhtemelen final yaparak ekranlara veda edecektir. Biz Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin iki bölüm stok olarak çekildiğini düşünüyoruz eğer üç bölüm stok olarak çekilmişse bu durumda Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi 13 ekim 2018 pazar akşamı final yaparak ekranlara veda edecektir. 

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi aslında 9 eylül pazar akşamı çok güzel bir ilk bölüm ile ekranlarda geldi. 90’lı yılların çocuğu olarak ben Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin ilk bölümünde hem duygulandım hemde karakterleri ve Handırı ailesinin birlikte olduğu zamanları çok beğendim. Bence Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi oyuncu kadrosu ve karkterlerin kurgusu ile çok başarılı bir dizi olmuş; gel gelim Türkiye pazar akşamı yarışma izlemeyi tercih etti. Biz Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi çok iyi rakam alır derken o iyi performansı Tv8’in Masterchef Türkiye isimli programı aldı; sezonun başladığını da az çok gördük zira yaz aylarında ağustos ayında 3 – 4  reytşn almayı başarabilen Alina Boz’un dizisi Elimi Bırakmaz  7 reytinge yaklaştı ve başasını ispat etti ancak Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ilk bölümde aldığı 2.54 reyting ile kendisine 9 sırada yer bulabildi.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisini izleyen izleyicilerin genel yorumu zaman atlamalarının çok hızlı şekilde yapıldığı bir zamanı 5 dk gösteremeden hemen geçmişe dönülmesi izleyicinin kafasını karıştırdığı yönünde oldu; ancak ben Keşke Hiç Büyümeseydik  dizisinin ilk bölüm performansını göstermeye devam ettiği sürece 4 – 5 reytingi zorlayabilecek temiz bir iş olduğunu düşünüyorum. Ben senaryo anlamında oldukça beğendim ama tabi arkasının getirilmesi lazım aynı kalite de.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi bir aile dizisi konsepti ile bence Trt 1 de başlamalıydı böylece daha uzun süreler ekranlarımızı şenlendirebilirdi; ancak her zaman kaliteli işler iyi reyting alacak diye bir kural yok özellikle sezonda Bir Litre Gözyaşı ve Savaşçı gibi diziler ile bence de Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin yarışabilecek bir durumu yok hele ki kanalı hemen satan Show Tv ise.

Keşke Hiç Büyümeseydik için bir kez daha diyorum hatta bu kadar kötü başlamasına en az yapımcı ve oyuncular kadar bende üzüldüm ama sezonda da bir erkek varken Savaşçı varken bu diziyi de izlemem bir kadın olarak da Elimi Bırakma ve Bir Litre Gözyaşı dizileri sanki daha vurucu diziler olur. 

Keşke Hiç Büyümeseydik Ne Zaman Final Yapacak?

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi en az beş bölüm ekranlarda kalacaktır; zira yapımcı Birol Güven bu dizi içi çok uğraştı çok emek verdi; ancak klasik Birol Güven dizisi demeden de geçemeyeceğim Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi için.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi çekimleri devam eden Bir Litre Gözyaşı dizisinin ekim ayında başlaması ile bence ekranlara veda edecektir. Benim tahminime göre En erken Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi 7 ekim pazar akşamı  final yaparak ekranlara veda edecektir.  Eğer Keşke Hiç Büyümeseydik  dizisi reytingleri yükselir de 4 ve üzeri reytingler almaya başlarsa bir ihtimal 10 bölümü görebilir.

Keşke Hiç Büyümeseydik Devam Edecek mi??

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin vurucu kısmı ilk bölümdeydi; ben Keşke Hiç Büyümeseydik  dizisinin şimdiki zamanını değil doksanlarda ki zamanını çok beğendim o günleri böyle sıcak bir ailede izlemek hoşuma gitti. Keşke Hiç Büyümeseydik’de baba Hulusi anne Mukaddes öldükten sonra bence de dizinin tadı kaçtı. Bakalım belki Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi  ilerleyen bölümlerde eğlencesi bol bir dizi haline gelir de insanlar daha çok izler; bu da belli olmaz tabi ama bu gidişler zor gibi

Keşke Hiç Büyümeseydik Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi? (4 Yorum)

  1. Bu dizide kadına şiddet olmaması kadınlara tecavüz olmaması vurmalı kırmalı öldürmeli asmalı kesmelimi olması mı gerekiyor acaba. Yeterince aile yok demekki final yapılması çok saçma güzel bir dizi.

  2. Gerçekten beğenerek izlediğim kaliteli güzel bir diziydi keşke erken final yapilmasaydi . Başka bir kanalla anlaşma yapılarak diziye devam edilirse sevinirim .

  3. Lütfen diziyi kaldirmayin diziyi gün içersinde tekranını gösterin gerçekten çok kaliteli dizi yazık olacak

  4. bu dızıdeki amaç ne güldürmek? düsündürmek?dalga geçmek? berbat…oynayamayan oyuncu kadrosu taklıt edılmeye çalısılan bır senaryo..cık olmamıs cok basarısız…