Gül ve Diken Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri)

FOX TV ekranlarında yaz dizisi olarak ekranlara gelecek Gül ve Diken oyuncuları belli oldu. Gül ve Diken Oyuncu kadrosunda Nilsu Berfin Aktaş kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. Haziran ayının son haftasında yayımlanması beklenen Gül Ve Diken Oyuncuları netleştikçe sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.

Son olarak EGO dizisinin yönetmenliğini yapan Doğan Can Anafarta Gül ve Diken dizisini yönetecek. Romantik Komedi türünde olacak dizinin senarist ekibinde Görkem Tüzün, Ramazan Demirli, Zafer Özer Çetinel gibi isimler  yer alıyor.

Gül ve Diken Konusu: Fox TV ekranlarında yayımlanacak Gül Ve Diken dizisi romantik komedi türünde olacak. Murat ve Kenan yakın iki arkadaştır. Kendi kurdukları ve büyüttükleri müzik şirketine Gül adında bir kız işe başlar. Kenan ve Murat’ın hayatı Gül’le tanıştıktan sonra tamamen değişecek.

Gül ve Diken Oyuncuları

Nilsu Berfin Aktaş (Gül)

Son olarak Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinde rol alan Nilsu Berfin Aktaş 17 Ağustos 1998 Ankara doğumludur. 2023 yılı itibariyle 24 yaşının içinde olan güzel oyuncu Yetenek Evi Sanat Akademisinden mezun olmuştur. 2019 Yılında yayımlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde canlandırdığı Gökçe karakteri ile tanınan oyuncu devamında Benim Hayatım, Kalp Yarası ve Gelsin Hayat Bildiği gibi dizilerinde rol almıştır.Gül Ve Diken Oyuncuları Nilsu Berfin Aktaş

Mustafa Mert Koç (Kenan Sonay)

Mustafa Mert Koç  Kenan Sonay karakteri ile Gül ve Diken Oyuncu kadrosunda yer alacak. 1994 Ankara doğumlu olan Mustafa Mert Koç 29 yaşının içindedir. Atılım Üniversitesi siyaset bilimi mezunu olan Mustafa Mert Koç 83 kilo ağırlığında ve 1.83 boyundadır. Son dönemde Yeter, Hayat Bazen Tatlıdır ve Bir Peri Masalı dizilerinde yer almıştır.

Gül ve Diken dizisinde Kenan başarılı, yakışıklı ve inatçı bir adamdır.

Gül Ve Diken dizisi oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.