Güldür Güldür Show Neden Tv8’e Transfer Oldu

Güncelleme 24 Kasım 2018Güldür Güldür Show yeni sezona başlıyor.  Güldür Güldür Show 16 Şubat 2019 Cumartesi akşamı 20.00 da Show Tv ekranlarında 2018 2019 yeni sezonuna başlayacak. Bu durumda artık kesin olarak Güldür Güldür Show’un Tv8’e transfer olma ihtimali kalmadı. 

 Güldür Güldür Show Show TV genel müdürü Suavi Doğan’ın açıklamaları sonrası Şubat 2019’da Show Tv ekranlarında 6.  sezonuna başlayacak.  Güldür Güldür Show Tv8’e transfer olmadı. Bu söylenti tamamen gerçek dışı çıktı. 

 Güldür Güldür Show 5 sezondur bir birine benzer konseptte senaryolar ile izleyicisi karşısına çıktı. Yaz döneminde de hep film çekti. Bu nedenle de çok yoruldu. Bu yaz ise ekip tamamen yeni karakterler ve yeni senaryolar çıkarabilmek için çalıştı ocak 2019’a kadar da çalışacak.  Güldür Güldür Show yeni sezonuna ocak 2019 da başlayacak. 

Güldür Güldür Show Güldür Güldür transfer olması ile ilgili bilgiler var. Ekranların en başarılı tiyatro skeci programı olarak ekranlara gelen Güldür Güldür Show yeni kanalında tv8 olacağı iddia edildi. Daha önce Güldür Güldür Show moderatör Ali Sunal Show tv de devam edeceğiz ancak ocak 2019’a kadar bizlere izin verin demişti; bu nedenle ben Tv8′ e transfer iddialarına inanmıyorum

Güldür Güldür Show tv8

Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı bir kaç transferimiz daha olacak demişti;  4 kanal değiştirerek bu güne gelen Güldür Güldür Show 5. Kanalını da değiştirdi. İlk yayına 2011 yılındayda atv, de başlayan program sonrasında Star TV ve FOX macerasından sonra 2013’te Show TV ile anlaşmış ve adeta Show TV de başarıyı yakalamış ve Reyting rekorları kırmıştı. Tv8 ise başarıyı yakalayan Güldür güldür Show için kesenin ağzını açtı. Güldür Güldür Show yeni oyuncu kadrosu ile Tv8’e geçebilir.Güldür Güldür Show yeni sezon 2018 2019

Tv8 ekranlarında kasım ayı itibari ile izleyicisi karşısına yeni sezonu ile çıkacağı iddia edilen Güldür Güldür Show dan son olarak Özge Borak kadrodan ayrılmıştı. Özge Borak ayrıldıktan sonra Güldür Güldür Show’a transfer yapılacağı  kesinleşmiş oldu.

Bakalım Güldür Güldür Show Tv8’e geçecek mi? Güldür Güldür Show hangi transferleri yapacak bekleyip göreceğiz ancak son olarak Güldür Güldür Show’a Ecem Erkek ve Mahir İpek  gibi deneyimli isimler kadroya dahil olmuş ve Güldür Güldür Show kadrosu güçlenmişti.