Gün Işığım Oyuncuları (Yeni Gelenler Dahil Oyuncu Kadrosu)

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği i Ali Bilgin’in ise yönetmen koltuğunda yer aldığı Gün Işığım oyuncu kadrosu açıklandı. Gün Işığım oyuncuları arasında Kerem Bürsin, Şerif Erol ve Hafsanur Sancaktutan birlikte yer alacak. Temmuz 2023 de bir yaz dizisi olarak ekran karşısına çıkacak olan Gün Işığım dizisi hem geniş oyuncu kadrosu ile hem de etkili hikayesi ile 2023 2024 yeni sezonunda da devam etme hedefine olacak.

Alaca ailesinin farklı hikayesinin konu edileceği Gün Işığım dizisinin şuanda hangi kanalda yayınlanacağı belli olmadı. Hem Kanal D hemde Show TV Gün Işığım dizisini ekranlara getirmek istiyor. Ay Yapım ise en az eylül 2023’e kadar kesin yayın talep ediyor.

Gün Işığım Oyuncuları

Kerem Bürsin

Gün Işığım Oyuncu kadrosunda zengin Alaca ailesinin veliahtı olarak yer alacak olan Kerem Bursin 4 Haziran 1987 de İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. 36 yaşının içinde olan yakışıklı oyuncu uzun yıllar Amerika’da yaşamıştır. 179 cm boyunda olan ve 71 kg ağırlığında olan Kerem Bursin pazarlama ve iletişim eğitimini Amerika’da tamamlamıştır. Güneşi Beklerken dizisi ile tanınan genç oyuncu aslında bir boksördür. Son dönemde Lemi, Şeref Meselesi, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Muhteşem İkili dizilerine yer alan Kerem Bursin ne yazık ki dijitalde çok izlense de televizyonun başarısız isimlerinden biridir. Son olarak kendisi gibi oyuncu Hande Erçel ile sevgili olan Kerem Bursin bekardır. kerem bursin gün ışığım oyuncusu olacak ve dizi de erkek başrol olarak zengin bir gence hayat verecek

Hafsanur Sancaktutan (Leyla)

Son olarak Darmaduman dizisinde izlediğimiz Hafsanur Sancaktutan Gün Işığım oyuncuları arasında yer alacak ve dizi de Kerem Bursin ile ilk kez partner olacak. 20 Mart 2000 de İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan 23 yaşının içindedir. Dünya İle Benim Aramda, Son Yaz, Aşk Ağlatır ve Gülperi gibi dizilerde yer alan Hafsanur Sancaktutan yer aldığı her projeyi ihya eden televizyonda dizisi tutan oyunculardan biridir. Daha önce yer aldığı Aşk Ağlatır dizisinden partneri Deniz Can Aktaş ile hala sevgili olan Hafsanur Sancaktutan 1. 63 cm boyunda ve 53 kg ağırlığındadır.

hafsanur sancaktutan gün ışığım oyuncusu oldu dizi de fakir kız olarak başrolde yer alacak

Şerif Erol (İlter)

Gün Işığım oyuncu kadrosunda İlter ismine bir uşak olarak yer alacak olan usta oyuncu Şerif Erol Gün Işığım dizisine oyunculuğu ile değer katacak. Son dönemde yer aldığı Hayat Bugün ve Camdaki Kız dizileri ile de oyunculuk dersleri veren Şerif Erol özellikle Kadın dizisi ile milyonların sevgilisi olmayı başarmıştı. Şerif Erol 8 Ekim 1963 İzmir doğumludur ve 60yaşındadır. Şerif Erol 1.79 cm boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır. Boğaziçi üniversitesinde ekonomi eğitimi alan Şerif Erol ekonomist değil oyuncu olmaya karar verince uzun yıllar tiyatro sahnesinde yer almıştır.

şerif Erol gün ışığım oyuncusu olacak dizi de uşak ilter karakteri ile yer alacak

Durukan Çelikkaya (Barış)

Gün Işığım oyuncuları arasına dahil olan Durukan Çelikkaya 1999 İstanbul doğumludur. Henüz 2 yaşındayken oyunculuğa adım atmış ve bu yolda devam etmiştir. Birçok tiyatro oyununda rol almış ve oyunculuk eğitimleri almıştır. Son olarak Tozluyaka dizisinde Vefa karakteri ile izleyici ile buluşan Durukan Çelikkaya daha önce Ferhat İle Şirin, Kurt Seyit Şura, Avrupa Avrupa gibi yapımlarda rol almıştır.

Barış Leyla’nın kardeşidir.Gün Işığım Oyuncuları Barış

Hatice Aslan (Füsun Alaca)

Son dönemde Derun ve Annesinin Kuzusu filmlerinde yer alan usta oyuncu Hatice Aslan 20 Şubat 1962 Sivas doğumludur ve 61 yaşının içindedir. Ankara Devlet Konservatuvarında tiyatro  bölümü mezunu olan Hatice Aslan Kuzgun, Zümrüdüanka, Bir Deli Rüzgar, Annemizi Saklarken, Cam Tavanlar ve Adı Zehra gibi dizilerde başarısını ispat etmiştir.

Hatice Aslan Gün Işığım oyuncu kadrosunda Füsun Oğuz Halaca’nın halası olarak yer alacak.

hatice aslan gün ışığım oyuncusu olarak dziye Füsun alaca karakteri ile dahil oldu o bir hala