Gün On 4 Oyuncuları Kadrosu Karakterleri Puhu TV

Puhu Tv’den mini bir karantina dizisi geliyor.  Gün On 4 dizisi haziran ayında ilk bölümü ile Puhu Tv ekranlarında olacak. Gün On 4 dizisi oyuncu kadrosunda ise Muhammet Uzuner, Güneş Zavrak, Emrullah Çakay gibi profesyonel oyuncuların yanında bir çok da amatör isim kamera karşısına geçecek.

Gün On Dört Dizisi Konusu: Komiser Gazanfer ve ekibi korona virüs teşhisi konan ancak hastalığı evinde tedavi görerek atlatan bir şahsın intihar vakasını araştırmaya başlar ancak Komiser Gazanfer’in de testi pozitif çıkınca işler karışır.

Gün On 4 Dizisi Yönetmeni; ve Yapımcısı: Gün On 4 dizisinin yönetmenliğini Şahin Altuğ üstlenirken yapımcılığını ise Meraklı Filmler ve Orhan Erkal üstlenecek.

Gün On 4 Oyuncuları

  1. Muhammet Uzuner – Gazanfer
  2. Güneş Zavrak – Sevin
  3. Emrullah Çakay – Hayri

Gün On Dört Oyuncu Kadrosu

Muhammet Uzuner – Gazanfer

30 hzairan 1965 Samsun doğumlu olan Muhammet Uzuner 55 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi Tiyatro mezunu olan Muhammet Uzuner hem tiyatro yönetmeni ve oyuncusu hemde dizi oyuncusudur. Muhammet Uzuner son olarak Halef isimli filmde yer almıştır. 2017 de ise Siyah Beyaz Aşk dizisinde Namık karakteri ile yer almıştır. 2015 de ise Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Aziz Mahmud Hüdayi karkateri ile büyük beğeni toplamıştır.  Sayısız dizi ve projede yer alan Muhammet Uzuner ilk olarak Puhu Tv’de yayınlanacak Gün on 4 dizisi ile dijitale iş yapmıştır.

Gün On 4 filminde Muhammet Uzuner, Gazanfer isimli bir polis baş komiseri olarak yer alacaktır. 

Gün On Dört Muhammet Uzuner Gazanfer

Güneş Zavrak – Sevin

son olarak Elimi Bırakma dizisinde yer alan Güneş Zavrak 24 Aralık 1988 Eskişehir doğumludur ve 32 yaşının içindedir. Ankara Mobil Anadolu lisesi mezunu olan Güneş Zavrak Hacettepe Üniversitesi mezunudur. Güneş Zavrak daha önce de Ezel ve Pis Yedili dizilerinde yer almıştır. Güneş Zavrak’ın ilk başrol deneyimi ise Gün On 4 dizisi olacaktır.

Gün On 4 filminde Güneş Zavrak; Sevin isimli bir polis olarak yer alacaktır. 

Güneş Zavrak Gün on dört Sevin

Emrullah Çakay – Hayri

Çukur dizisinin Fatih karakteri olarak tanınan Emrullah Çakay aslen Vanlı’dır. 1990 doğumlu olan Emrullah Çakay özellikle Soluk filminde sergilediği oyunculuk ile dikkat çekmiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunudur.  Kelebekler filmi Emrullah Çakay’ın yer aldığı önemli projelerden biridir.

Gün On 4 filminde Emrullah Çakay; Hayri isimli bir polis  olarak yer alacaktır. 

Emrullah Çakay gün on dört Hayri

Gün On Dört Tanıtım Fragmanı