Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun – Aslı

Herkese Merhaba, Mübarek Ramazan Bayramınızı En İçten Duygularımla Kutlar, daha nice güzel bayramlara sağlıkla, sıhhatle, mutlulukla, huzurla, tüm sevdiklerimizle, sevdiklerinizle ulaşmanızı Allah dan dilerim.

Bu yıl Korona Virüs sebebi ile her yıl kutladığımız Bayramlardan biraz farklı bir bayram kutluyoruz. Korona virüs salgın hastalık sebebi ile tüm dünya büyük bir imtihandan geçerken, vefat edenlere Allah dan rahmet, hasta olanlara acil şifalar diliyorum. Şuan Türkiye de 81 ilde sokağa çıkma yasağı uygulanmakta, herkes evlerinde sevdikleri ile telefonla, internet üzerinden hasret gidermekte. Bu zor günlerden geçtiğimiz zaman diliminde görevleri başında olan sağlık sektöründe çalışan doktor, hemşire ve eczacılarımıza. Güvenlik görevlisi Polis ve bekçilerimize de ayrıca teşekkür ediyor ve onların da bayramlarını kutluyorum.

İlk kez böyle bir bayram kutladığımız şu günlerde evlerinde kalarak 65 yaş üzeri büyüklerimiz, çocuklarından, torunlarından ayrılar, büyük özveri gösteren büyüklerimizin ellerinden öpüyor, Allah herkese hepimize can sağlığı versin inşallah bu zor günlerde geçecek inşallah diyerek bayramınızı kutluyorum.

İlklerin yaşandığı bir bayram bu bayram, bayram namazı kılınmadı bir belki de 2 yer de kılındı. Bayramlaşmalar eskisi gibi el öperek, sarılarak olmadı. Sokaklar boş, herkes evinde sevdiklerinden ayrı ama gönülden büyük bir sevgi bağı ile bağlı olarak bir bayramı kutlamakta.

24 Mayıs 2020 Ramazan Bayramının 1. Günü ve bu gün her bayram gününden farklı. Farklı olma sebebi Salgın hastalık. Ayrıca Türkiye de hava sıcaklıkları da her yıl mayıs ayından farklı. Mayıs ayının 24 ü ve bir çok ilde kar yağışı var. Allah hayırlar nasip etsin inşallah.

Ve uzun zamandır görüşemediğim arkadaşlarım beni sormuşsunuz hepinizi çok özledim. Hanım Ablam, Özgür Teyzem, Polad amcam, Gözel, Rada, Cesur, Murat abi, Günay, Kamile, Aytaç, Aysel, Güzel Kız, Xanım, Zehra, daha ismini sayamadığım güzel arkadaşlarım hepinizin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun.

Allah’ım, Ramazan ayı boyunca, kıldığımız namazlarımızı, tuttuğumuz oruçlarımızı, okuduğumuz mukabelelerimizi, indirdiğimiz hatm-i şeriflerimizi, verdiğimiz zekat ve fitrelerimizi, yaptığımız zikirleri, tesbihatı, dua ve niyazlarımızı, ibadet ve taatlerimizi, hayır ve hasenatımızı, şu Ramazan Bayramı hürmetine en güzel şekliyle kabul eyle..

Allah’ım, Bizlere hakkı hak bilip hakka sarılmayı, batılı da batıl bilip ondan da uzaklaşmayı; Kur’an’a, Furkan’a tabi ve hizmetkar olmayı nasip eyle. Kur’an-ı Kerim’i; kalplerimizin gıdası, ruhlarımızın şifası, kabirlerimizin ziyası, maddi ve manevi dertlerimizin devası eyle.

Bize bahşettiğin ömür sermayemizi rızana uygun geçirmeyi nasip eyle. Bizleri Sana layık bir kul, Habibine layık bir ümmet eyle. Ya Rabbi, Bizleri anne-babalarımıza hayırlı evlatlar eyle neslimizi de hayırlı eyle.

Bu mübarek bayram günü hürmetine hasta kullarına acil şifalar, dertli kullarına devalar, borçlu kullarına edalar ihsan eyle. Allah’ım gazabından rızana; cezandan affına sığınıyoruz. Bizleri affeyle; tövbeleri kabul edilip, günahları bağışlananlardan eyle. Yalnız sana güvenip sana dayandık, sana yöneldik ve sonunda da senin huzuruna varacağız. Huzuruna tertemiz yüzle, salih amellerle varmayı bizlere nasip eyle. Bizleri zikrinde, şükründe, hüsn-i ibadetinde daim eyle. Bedenlerimize sıhhat ve afiyetler ihsan eyle.

Allah’ım! Bütün peygamberlerin yaptığı dua ile sana sığınıyoruz. “Rabbimiz! Bize dünyada güzellikler ihsan eyle, Ahiret’te de güzellikler ihsan eyle. Bizi cehennem azabından muhafaza eyle.”

Vefat anımızda dilimiz zikrinle meşgulken, alnımız secdede iken, senin sevdiğin ve razı olduğun bir hal üzereyken ruhumuzu kabzeyle! Ecel şerbetini içeceğimiz son nefesimizde, Kelime-i şahadeti getirerek ruhumuzu teslim edebilmeyi, imanlı ve selim bir kalp ile huzuruna çıkmayı cümlemize nasip eyle! Bizleri cennetinle, cemalinle müşerref olan kullarından eyle. Dualarımızı en güzel şekilde kabul eyle amin.

Büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorum. Hayırlı Bayramlar..  Aslı

dizisetitv 768x434 1

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun – Aslı (210 Yorum)

 1. Tamam teşekkür ederim rica etsəm yenə konuşursaniz bir kere olsa Buray yazmasını söylermisiniz

 2. İyi günler arkadaşlar. Nasılsınız? İnşallah herşey yolunda. Sizleri çok özledim. Nerdesiniz? Kendinize iyi bakın.

  • Hayırlı geceler. Kim var kim yok diye arada bakıyorumdum.. Evet kimse Yokkk. Teyzesi. Ben her zaman Oğuz beyin sitesinde yin her gün olmasa da muhakkak her sayfada EMANET DİZİ yorum yazıyorum Herşey gönlünce olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet ol sevdiklerinle birlikte amin…

 3. Hayırlı günler.. Yemin sayfasında yazmış Hanım abla K Azeri bende oradayım arkadaşlar sağlıkla mutlulukla SEVGİMLE kalın..

 4. Sabahın ve tüm günün hayrı üzerimize olsun sağlık sıhhatle GÜZEL DOSTLAR..
  ALLAH ‘A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİN.. Tek tek isim yazmıyorum. Seviliyorsunuz.

 5. AMİN CANI GÖNÜLDEN AMİN ABLASI
  Hayırlı sabahlar ve tüm gün sağlık sıhhatle Allah’a emanet ol sevdiklerinle birlikte amin.. ❤️

 6. Hayırlı geceler.. ASLI’CIM, VE GÜZEL DOSTLAR..SAYIN RESUL BEY..
  SAĞLIK SIHHATLE HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİN

 7. Hoş bulduk Azeri ablam. Siz de hep iyi olun. Arkadaşlar yok. İnşallah iyiler
  Aslıcım sen nasılsın. Herşey yolundamı? Yoksun. Hanım ablam, Özgür teyzem, Günelcim, Radacim sizler nasılsınız?
  Kendinize iyi bakın. 💜💜💜💜 Allaha emanet olun. 🙏🙏🙏

  • Hayırlı geceler teyzesi. İyiyim sen ve çocukların nasıl Her şey gönlünüzce olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun teyzesi muckkkk

 8. İyi günler arkadaşlar. Nasılsınız ? İnşallah herşey yolunda. Çok şükür bizde iyiyiz. Kendinize iyi bakın .☺😊
  Birde yazdıklarım yorumlar neden çıkmıyor?

 9. Günaydın benim gönlü güzel arkadaşlarım . Nasılsınız? Hepinize çooook teşekkür ederim beni unutmadığınız için♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️. Biraz gec buldum burayı kusura bakmayın. Ayy bu sitenin hali ne böyle🤨 her şey bir birine karışmıs siyah beyaz kırmızı. Eskiden yorum başlıkları alt kısımda çıkıyordu oradan sayfayı bulmak oluyordu. Şimdi o da yok

 10. Merhaba arkadaşlar nasılsınız Radacım ad günün mübarek olsun.Ailenle çocuklarınla sevenlerinle saglıklı huzurlu mutlu ve uzun ömür arzulayiram.Her şey gönlünce olsun.

  • Amin canı gönülden amin Hanım hanımcığım. Bende kutlar aynı dilekleri dilerim RADA ‘cığınıza… Ben adını biliyor ve pek tanımıyorum… Sevgimle, sağlıkla kalın ailenizle!!

 11. Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Site değişmiş? Neyse bugün 15 Ağustos ve benim güzel arkadaşım Rada nın doğum günü. Eski dost Radacım doğum günün kutlu olsun. Rabbim sana eşinle, çocuklarınla sağlıklı huzurlu mutlu bir hayat nasib etsin inşallah. Nice güzel yaşlara canım arkadaşım. Iyi ki varsın iyi tanımışım seni. Seni çooooook seviyorum♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  • Aminnn Aslı’cım. Gozel’ yazınca cevap yazıcam Allah’ın izni ile teyzesiiii.. Herşey gönlünce olsun sağlık sıhhatle kalın ailenle!!!

 12. Gûnaydin. Merhaba arkada$lar. Hanim abla nerdesiniz,iyisiniz in$allah.

  Gúnaycim geçmi$ olsun. Allah yardimcisi olsun.Amin canim amin.

 13. Gûnaydin. Merhaba arkada$lar. Sizinle birge Özgür abla. Bu yorumu artik 3 çü kere yaziyorum. Neden yorumlar çikmiyor?

  • Amin canı gönülden amin ablası.. Hayırlı akşamlar sağlık sıhhatle gönlünüzce musmutlu zamanlar sevdiklerinle birlikte amin..

 14. iyi günler arkadaşlar .inşaııah her şey yolunda. Çok şükür bende iyiyim. Allah tüm anneleri korusun. Benim güzel anemide . Ben annemin yanindayım. Biraz rahatsızlanmış. Allah tüm hastalara acild şifalar versin. Amin. Allahım. Aslıcım iyi ki varsın . Kendinize iyi bakın. Allaha emanet olun. 🙏🙏

  • Merhaba Günaycım, çok geçmiş olsun anneciğine Allah şifa versin. Sende iyi ki varsın canım seviyorum seni ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  • Hayırlı akşamlar teyzesi.. Çokk geçmiş olsun anneciğine. Allah’a emanet olun acil şifalar sağlık sıhhatle kalın teyzesi.. Aminnn

  • Hayırlı geceler.. Ben okuyup, yazan var mı? Bakanlardanım ablası.. Herşey gönlünce olsun sağlık sıhhatle musmutlu zamanlar. Sevgimle…

 15. Merhaba arkada$lar. Aslim ho$ geldin.Te$ekkûrler canim. Seninle,sevdiklerinle bahem. Sensiz olamadigimizi görûyorsun degilmi? Kimse yok.

 16. Merhaba arkadaşlar, hepinizin Kurban Bayramı Mübarek Olsun.
  Hanım ablacım, Polad amcam, Özgür Teyzecim ellerinizden öpüyorum. ❤
  siteye gelemeyen Radacım, Gözelcim sizlerinde bayramı kutlu olsun ❤
  Ve siteye gelip de kalbi kırılan Günaycım canım arkadaşım seninde bayramın mübarek olsun ❤
  Günel, Kamile, Aysel, Güzel Kız, sizlerinde bayramı kutlu olsun arkadaşlar ❤
  Daha nice güzel bayramlara sağlıkla ulaşmayı Rabbim nasip etsin hayırlısı ile inşallah.

  • Hayırlı geceler.. Hoş geldin güzel kalplim… Senin ve sevdiklerinin güzel kalpli dostlarımın( tek tek isim yazmıyorum ) Geçmiş KURBAN BAYRAMI NIZI KUTLAR nice sağlıklı, huzurlu, musmutlu Bayramlara hep birlikte… Sevgimle Herşey gönlünüzce olsun.. Sayın RESUL bey sizinde yeni site nin adı.. Hayırlı olsun BAŞARILAR

 17. Hayırlı Günler Hayırlı Bayramlar🐏Kurban Bayramınız🐏Kutlu Olsun Rabbim Dualarınızı İbadetlerinizi Kabul Etsin✨Diziseti tv✨Sitesin Güzel Hanımları Site Yönetiçisi✨RESUL BEY✨Kurban Bayramınız Mübarek Rabbim Hayatda Sizlere Mutlu Günler Getirsin Çanınız Sağlam Olsun Melekler Sizi Korusun Zamanınız Güzel Keçsin Sağ Olun Var Olun Kurban Bayramınız Mübarek🇦🇿🙏🇹🇷

 18. İyi gecələr arkadaşlar. Özgür teyzem çox sağ ol.Sizde Allaha emanet olun. Ben adminin doğum gününü kutladlm bana cevab vermedi o Yüzden öyle yazdım. Arkadşlarımın Hepsine cevab vermiş. O, yüzden kırıldım. Bir tek bana vermemiş cevab. Olsun canısağ olsun . İnşallah Aslıcım ne zaman gelse bende inşallah gelirim kendinize iyi bakın öpdüm sizleri .

 19. Hayırlı geceler, kalbi güzellerim Aslı’cım.. Sağlıkla ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİN

 20. Hayırlı akşamlar teyzesi Aslı cevap verirdin okuyunca yorumunu okudum teyzesi….
  .. Yeni yaşın sana gönlünde ne varsa göstersin sağlık sıhhatle sevdiklerinle nice yıllara yaşlara teyzesi.. Allah’a emanet ol sevdiklerinle birlikte amin..

 21. Hayırlı Günler✨Diziseti Tv✨Sitesin Güzel İnsanları Nasılsınız Yeni Gününüz Yeni Hefteniz Hayırlı Uğurlu Olsun Allah Sizi Korusun Çanınız Sağlam Olsun Arzularınız Çiçek Olsun Kokusu Yuvanızda Olsun Sitede Olan Hanımlar İşlerinizde Yorulmayın🇹🇷Türk Halkın🇹🇷Çok Sevirik Azeri Halkına Verdikleri Desteke Göre Teşekkürler Kaşki Hayat Geri Kayıdardı 1918 Çi İlde🇦🇿AZERBAYÇAN TÜRK ÇÜMURİYET🇦🇿İsmi Geri Kayıdardı Rabbim Yardımçımız Olsun Azerinin İsmin Çaldılar Hayatın Çaldılar Allah Düşmenlerimizi Yok Etsin🇹🇷🇦🇿Gök Üzünden Yenmesin Azanlarımız Susmasın Avropada Türküyede Olan Kardaşlarımız Bizim Yanımızda Yeni Bir Vidyo İzledim Çok Mutlu Oldum Şu Vidyoda Olanlar HZ.YUSİF (s.a) Hekayesin Hatırlatdı Avropada Olan🇦🇿🇹🇷Kardaşlarımız Bize Destek Olurdu Düşmen Ermeniler Bayrağımıza🇹🇷🇦🇿Saldırdı Bir Az Keçdikde Gök Üzünde Uçurtma Göründü🇹🇷🇦🇿Bayrağlarımız Gökde Göründü Ermeniler Kendi Elinde Olan Yırtılmış🇹🇷🇦🇿Bayrağın Unutdular Yere Atıp Gök Üzüne Bakdılar Hz.Yusifin Gözeliğin Görüp Ellerin Kesin Misir Kadınları Gözümün Önüne Geldi Rabbim Bayrağlarımıza İlahi Güzeliğ Verip Rabbim🇹🇷🇦🇿Uçadan Uça Etsin Hayatımız Işığlı Olsun Zamanınız Güzel Olsun Sağ Olun Var Olun

 22. İyi günler arkadaşlar. Nasılsınız? Aslıcım yoksun. Hərşey yolundamı? İnşallah iyisin. Sen Benim meleğimsin? Sen olsaydın yazdıklarıma cevab verirdin. Sensiz bir günümüz olmasın. Kendine iyi bak. Bizleri unutma. 😘😘

 23. Hayırlı günler yorumları okuma fırsatım şu an yok ve herşey gönlünüzce olsun Aslı’cım ve kalbi güzellerim sağlık sıhhatle musmutlu kalın Azeri kardeşlerim Allah cc yar ve yardımcınız olsun düşmana fırsat vermesin sizleri korusun aminnn

 24. Hayırlı günler.
  Gozel den cevap var mı? Diye siteye girince aklıma dün doğum gününüz olduğu.. Ve dün eşiminde doğum günü..
  SAĞLIK SIHHATLE SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE NİCE YAŞLARA, YILLARA RUSUL BEY BAŞARILAR…

 25. Hayırlı Günler☀️Diziseti tv☀️Sitesin Güzel İnsanları Nasılsınız İyi Olun Mutlu Olun Çanınız Sağlam Olsun☀️RESUL BEY☀️Nasılsınız Ad Gününüz Kutlu Olsun Hayatda Bütün Arzularınıza Ulaşasınız Ailenize Mutluluğ Arzu Ediriz Böyük Abiminde İsmi RESUL Abime Arzu Etdiyim Arzuları Sizede Arzu Ediriz Çansağlığı İşlerinizde Uğurlar Hayatda Uzun Ömür💯Yaşayın🎂Tortun Üzerinde Yanan Şamlar Hayatınızı Işığlandısın

 26. Selam arkadaşlar. Nasılsınız ? İnşallah herşey yolunda. RESUL BEY doğum gününüz kutlu olsun. Nice mutlu senelere. Inşallah.

 27. Merhaba arkada$lar. Amin ablacim,amin. Allah yardimcimiz olsun.
  Resul bey,tebrikler size. Dogum gûnûnûzü daha iyi zamanlar içerisinde kutlamanizi diliyorum. Ba$arilariniz daim olsun.

 28. Merhaba degerli arkadaşlar sevgili dostlar nasılsınız Allah yardımcımız olsun inşallah.
  Resul bey dogum gününüz kutlu olsun.Size saglık ve huzur diliyorum.Ömür yolunuz ugurlu, hayatınız mutluluklarla dolu olsun.

 29. Merhaba arkadaşlar hoş geldiniz.Günaycım teşekkür edirem.Men de seni tebrik edirem.Ad günün mübarek olsun.Sene sevdiklerinle birlikde saglıklı huzurlu mutlu omur arzulayıram.Yeni yaşın ugurlu olsun.

 30. İyi akşamlar güzel arkadaşlarım? Aslıcım, Hanım ablam ,Özgür teyzem, Günelcim, Azeri ablam, Radacim sizler nasılsınız? İnşallah herşey yolunda. Hanım ablam geçde olsa doğum günün kutlu olsun. Amin . Nice mutlu yıllara sevdiklerinle, ailenle. Allah sizlere uzun ömürLer versin. Amin benim de doğum günüm 7 temmuz. Vakitin nasıl keçdiğini hiç anlamadım. Günler su gibi akıb gidiyor. Allah bizlere yar ve yardımcımız olsun. Kendinize iyi bakın öpdüm sizleri. 😊

 31. Gûnaydin arkada$lar. Te$ekkûrler Özgür abla. Siz de bizim için özelsiniz. Amin sizinle birge.

  Yorumlar neden çikmiyor? Bu kaçincidir artik.

 32. ALLAH RAHATLIK VERSİN GÜZEL KALPLİ DOSTLAR tek tek isim yazmıyorum herşey gönlünüzce olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte amin çok özel ve güzelsiniz SEVGİMLE KALIN

 33. ALLAH RAHATLIK VERSİN GÜZEL KALPLİ KIZIM VE ALEYKÜM SELAM İLETİRİM KIZIM ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE TEYZESİ VE BENİM İÇİN ÖZELSİN ❤️

 34. ALLAH RAHATLIK VERSİN Nice yaşlara yıllara, sevdiklerinle Birgi limte HANIM ABLACIĞIM Doğum günün kutlu olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte amin

 35. Merhaba arkadaşlar hoş geldin Radacım. teşekkür ederim eksik olma mutluluklar… İyi geceler.

 36. İyi akşamlar. Nasılsınız arkadaşlar? Hanım abla doğum günün kutlu olsun. Rabbim sana saglıklı huzurlu uzun ömürler versin. Polat amcamla cocuklarınla torunlarınla nıce güzel yaşlara🎂🙏🌹🌹. Internet yok o yüzden yazamıyorum hepinizi çok seviyorum kendinize iyi bakın♥️♥️♥️

 37. Doğum günün Kutlu Olsun ablacım, ❤
  Sağlık mutluluk huzurla daha nice doğum günlerini eşin, çocukların ve torunla kutlaman dileği ile iyi ki seni tanıdım ablacım ❤ iyi ki doğdun iyi ki varsın ❤
  sana mesaj da gönderdim..

 38. Merhaba canım arkadaşlarım.Merhaba Kamilecim meni şaşırttın unutmuştum, o yüzden kimi tebrik ettiyini önce anlamadım çok teşekkürler. Acısıyla tatlısıyla geçen 72 yıla vida ediyorum.Bu rakam ne kadar büyük olursa yaşanmış ömür bir o kadar uzun olmuş demekdir.Bir de hele yaşanmamış ömür var ve bu rakam büyüdükce o kısalır.Kaderde ne varsa o. yapıcak bir şey yok. hadi hayırlısı. İyi geceler.

 39. Merhaba arkadaşlar. Ablacım doğum gûnûnüz kutlu olsun. Polad amcamla birlikte sağlıklı ,uzun ömürler diliyorum. Búyûklûkden eksik olmayın canim ablam.Hep bizimle birge olun.

 40. Canım ablacım bende seni sizleri çok seviyorum. Ne olursa olsun beni bırakmayanlardan birisin vefalısın, seni hiç unutmayacağım. Burada beni hep görmek istiyormuşsun görmediğinde merak ettiğini yazmışsın sağ olasın ablacım polad amcama selam söyle.
  Ve bende seni sizleri hep seveceğim, senin sizlerin yeri bende bambaşka iyi geceler ablacım. ❤

  Ve uyarı aldım çok hızlı mesaj yazıyormuşum 😊
  Neyse diğer arkadaşlarıma da burdan selam olsun

  Güzel kız hoş geldin hayat insana her zaman istediklerini vermiyor. Benimde söyleyecek çok sözüm var ama gel gör ki olmuyor. Anlıyorum seni. Ve bende seni sizleri unutmayacağım. Bana izin verildiği sürece varım biliyorsun yaşadıklarımızı anlatmaya gerek yok olanları. Bende seni öpüyorum arkadaşım ❤

  Kamilecim sağolasın ❤

  Günay, Günel ve Rada ❤

  eh mesaj yazamadım her birinize ayrı ayrı hanım abla da tamamladım hepsini teşekkür ederim hanım ablacım bir kere daha büyüklüğünü toplayıcılığını gösterdin ❤

  • Merhaba Aslicim. Senin de yerin bizde ba$kadir canim, biliyorsun demi? Ablam hakli, sen olmayinca olmuyor.Biz sensiz olamayiz,seni çok seviyoruz.

 41. Hayırlı geceler Özgür teyzecim,
  Gözel i gördüğünde bizden ona çok selam söyle ❤
  Yazdığın isimlerden Aytaç ve Aysel ile geçmişte diğer siteden tanışmışlığımız var. Onlara da sevgilerimi iletirsen sevinirim.

 42. Hoş bulduk güzel ablam. Sizler nasılsınız? Umarım herşey yolundadır. Çok şükür İYİYİZ. Aslıcım inşallah gelir. Kamilacim, Özgür teyzem, Günelcim, Güzel kız, Radacim sizler nasılsınız? Kendinize iyi bakın. Allaha emanet olun.

 43. Merhaba güzel hanımlar nasılsınız. Günaycan hoş geldin çocuklar nasıl.Aslıyı çok merak ediyorum.haftada bir kere görünse bari. Aslıcım biz seni hep seveceğiz ve bekleyeceyiz. Bizi intizarda koyma güzel kızım.İyi geceler.

 44. Merhaba arkadaşlar. Gûnaycim hoş bulduk canim. Evet Gözelimizin oğlu gelmiş. Amin canim benim,amin. Çocukları öp benim için.

 45. Merhaba kızlar.Çok şükür canım iyiyiz sizler nasılsınız.Aslıımın işleri yoğun galiba.İnşallah o da gelir.İyi geceler arkadaşlar.Allah rahatlık versin.Kendinize iyi bakın.

 46. İyi günler arkadaşlar. Kamilacım , Güzel kız, Günelcim, Hanlm ablam,Özgür teyzem, Radacım,Aslıcım nasılsınız ? İnşallah herşey yolunda. Şükür bizlerde iyiyiz. Aslıcım geç de olsa doğum gününü kutluyurum.Allah gönlünce versin. İnşallah.Allahdan sana mutluluklar, sağlığlı hayat, güzel aile diliyorum. Amin.Mutlu bu bize yeter.her zaman yüzün gülsün. Güzel kalblimiz. Kamilacım çok şükür gelmişsin. Hoş geldin canım arkadaşım. Çok şükür hepimiz bir aradayık. Allahım bu mutluluğumuzu bozmasın. Amin hep bir arada olalım mutlu olalım. Amin. Güzelciyimin oğlu gelmiş. Çok şükür.Bütün asgerlerimiz sağ salim yuvalarına geri dönsünler . İnşallah. Hepinizi çok seviyorum kendinize iyi bakın, sağlıcağla kalın.

 47. Merhaba ablacim. Nasilsiniz, Polad amcam nasil? Evet Asli olmayinca olmuyor.Iyi olsun da zaman bulunca gelir in$allah.

 48. Merhaba arkadaşlar hoş geldiniz nasılsınız.Günelcim bir sıkıntı yoktur inşallah.Güzel Kız malasef Aslı ile görüşe bilmedi.Kamilecan inan ki Aslını burada görmeyende çok merak ediyorum ne oldu diye.İnşallah iyidir.Sag olun Allaha emanet olun.

 49. Günaydın☀️Diziseti tv☀️Sitesin Güzel Hanımları Sayın Resul Bey Nasılsınız İyi İstirahetler Mutlu Olun Yuvanızda Sağlığ Işığınız Olsun Sitede☀️Gibi Parlayın

 50. Merhaba arkada$lar. Gûzel kiz ho$ geldin,nasilsin? Her kese iyi geceler. Allah size de rahatlik versin ablacim.
  Aslicim iyimisin canim. Ablamiz hakli,zaman buldukca gel. Seni özlüyoruz.

 51. Merhaba arkadaşlar nasılsınız.Hoş geldin Güzel Kiz.İyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

 52. Merhaba özgur abla sanada cok tesekur ederim senin sayende aslima kovüstum elerinden opyorum size de cok tesekur ederim resul bey

 53. Merhaba arkadaslar hoş geldin sefalar getirdin aslim seni cok ama coook ozledim be aslim nasilsin bizi unutmuyucagini bilyoruk bizde seni sonsuza kadar unutmycaz kocaman sarlip gul yanaklarindan öpyorum hosca kal soylycek okadar sozum var ama soyluyemyorum nedeni bilyorsun

 54. Hayırlı Günler Hayırlı🍃Çumalar🍃Diziseti tv Sitesin Güzel Hanımları Sayın RESUL Bey Nasılsınız Çumanız Mübarek Dualarınız İbadetleriniz Kabul Olsun Zamanınız Güzel Keçsin Çuma Günü Güzeliği Yuvanıza Işığ Getirsin Şu Güzel Günde🍃Kurani Kerim🍃Nazil Olur Kuran Dayağımız Olsun Vereklendikçe Arzularımız Çiçek Açsın Sağ Olun Var Olun Site Işığlı Olsun🍃Aslı Abla🍃Dostlardan Ayrılmasın Çuma Bayramı Mübarek Olsun Aslı Ablanı Dostlara Kovuşduran Resul Beye Teşekkürler Çumanız Mübarek🍃🇹🇷🕋🙏🕋🇦🇿🍃

 55. İyi geceler arkadaşlar.Aslıcım sen de arada fırsatını bul ve yanımıza gel.sana çok ihtiyacımız var.hem de sen gelende mutlu oluyoruz.yürekli oluyoruz.seni çok seviyoruz Aslı.Allah amanında.

 56. Hayırlı Günler⚡️Diziseti tv⚡️Sitesin Güzel Hanımları Özgür Abla Aslı Abla Hanim Abla Rada Abla Günay Abla Kamıle Abla Gözel Abla Sayın RESUL Bey Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İşlerinizde Yorulmayın Yuvanızda Sağlığ Olsun Üzünüz Hep Gülsün Yuvanızın Kapısı Mutlu Haberlere Açılsın Sağ Olun Var Olun

 57. Hayırlı geceler. Ben selamını ı yazdım daha cevap yazmamış İnşallah dizioyuncu ya oğlunun telinden girer tel nomu ya onun kimi alıp ya benim ki Allah kısmet ederse görüşü em manevi kardeşimle.. Oluşunu bekliyorum dun heyecan kapladı içimi.. Aytaç, Aysel, Sema Gülay 9 kişiyiz guruba üç yıl bitti tanışalı ilk sessiz okuyucu AŞK DİZİSİNDE bir dizi ne güzel insanlarla dostluk nedeni oldu.. İyi ki hepiniz varsınız Herşey gönlümüzce olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte amin ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 58. Hayırlı Akşamlar💖Diziseti tv💖Sitesin Güzel Hanımları Özgür Abla Hanim Abla Kamıle Abla Gözel Abla Aslı Abla Rada Abla Günay Abla Sayın RESUL Bey Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Sitede Hayatda Üzünüz Gülsün Mutlu Haberler Duyun Yaz Günleri Hanımların İşi Çok Olur Yorulmayın Sağlığ Işığınız Olsun Dualar Melekler Başınızın Üzerinde Olsun

 59. Merhaba arkadaşlar.Teşekkürler Özgür hanım.Gözelin de bizim de gözlerimiz aydın olsun askerimiz sag-salim geri döndü çok şükür. bizim dilimizle de onu tebrik edin bizahmet.Sag olun hepiniz Allaha emanet olun.

 60. Merhaba. Hoş bulduk Özgûr abla. Çok teşekkür ederim. Güzel için de çok sevindim. Çok şükürler olsun, oğluna kavuştu. Gözleri aydın olsun.Bir zahmet,bizim adımızdan da tebrik edin Özgür ablacım.

 61. Hayırlı sabahlar.. Geçte olsa yeni yaşın gönlünce olsun her günü sağlık sıhhatle teyzesi nice yıllaraaaaa muckkk

 62. Hayırlı sabahlar Aslı’cım güzel dostlar GOZEL BU GÜN YAZMIŞ ALLAH’IN İZNİ İLE OĞLUNA KAVUŞMUŞ HEPİNİZE SELAMI VAR ÇOKKK MUTLUYUM ABLACIM YAZMIŞ ALLAH CC DAİM ETSİN HERŞEY GÖNÜLLERİNCE OLSUN SAĞLIK SIHHATLE, BOLLUK BEREKET LE, HUZUR MUTLULUKLA DOPDOLU ZAMANLAR SEVGİMLE KALIN ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Hayırlı geceler Özgür teyzecim Gözel adına çok mutlu oldum, sevindim gözü aydın olsun oğluna kavuşmuş. Bizden de ona selamlarımızı ilet eskiden ne çok sohbet ederdik ❤

 63. Merhaba. İyi olun ablacım Amin inşallah. Dünyanın bu hale gelmesi sebepsiz değil aslında. Belki de bu kadar adaletsizliğin sonucudur kim bilir?

  • Hayırlı sabahlar hoş geldin ablası eksikliğin çokk belliydi seni görüp haber vermek için belli arada giriyorsun diye DİZİBİLGİ ye baktım okudum yorumunu zamanla gecince girmemişsin. Sevgimle tatlı hoş sohbetlere yıllarca ALLAH’IN İZNİ İLE AMİNN ❤️

 64. Merhaba Kamile cim teşekkür ederim. İnşallah Rabbim dualarımızı duyur. NT de okudum ki yarın saat 15 -de (bizim saatle)her kes hacet namazı kılsın. Toplu halde kılınırsa Allah kabul edecektir. Konutta her kes kendi dilinde dua edecektir. Allah kabul etsin. Âmin. İyi geceler.

 65. Merhaba Gunaydın arkadaşlar. Evet ablacım, benim hayat işte,bir öyle,bir böyle geçip gediyor. Hayır evlenen yok. Siz nasılsınız? Polad amcam,çocuklar nasıl? Hayır ablacım hiç kimseden haberim yok. Gözelin oğlu gelmelidir inşallah. virüsle alakalı gecike bilir. Evet Aslımızın,sizlerin yeniden bir arada olmamıza çok sevindim be ablam. Inşallah bu kara bulut dünyanın üzerinden çabuk çekilir.Yorumlar çok geç çıkıyor.

 66. Merhaba hoş geldiniz kızlar.Bu senmisin Kamilecim.diger kızlarla arabir görüşmüşük.Sen ise o giden gittin.nasılsın çocuklar nasıl evleneni varmı?Hayat nasıl yürüyor canım arkadaşım.Seni görünce Aslım nasıl da sevinecek.Yarın görücez inşallah.Aranı fazla açmayın güzel kızlarım.Hepinizi çok seviyorum.Allaha emanet olun.
  Gözelden haberin varmı?Askeri döndümü?Görsen bizden selam söyle.

 67. sayın resul bey aslı’mızı yeniden bızmle buluşturdunuz. teşekkür ediyorum. allah sizden razı olsun. çok, çok teşekkürler.

 68. Merhaba gönûl dostlarim. Hepinizi ho$ buldum. Yeniden sizi bulmak,bir arada olmak çok gûzel.Sizi bulamayinca aramaya son verdim,uzun zaman oldu,çok zor gûnler geçdi hayla da geçiyor,ama sizi dû$ûnmediyim gûn olmadi. Biz zaten bir birimize gönülden bagliyiz,”ayrilsak da beraberiz.”Ayin 18-i Aslimizi nasil tebrik edicem dü$ûncesiyle yeniden siteleri aradim,bir tek buraya bakmadim. $imdi buraya bakdim,yorumda Asli adini görúnce bu bizim Aslimiz dedim. Demek ki,kismet bu gûneymi$,$ùkûrler olsun kavu$turana. Aslim gecikmi$ olsam da,tebrik ediyorum canim. Sen her $eyin en güzeline layiksin. Dogum gúnû olan her kesi tebrik ediyorum,ba$arilariniz daimia olsun.

  • Merhabalar hayırlı geceler Kamilecim hoş geldin,
   Sen burasını bizi nasıl buldun? Biz seni bulamadık?
   Eski dostlar hiç unutulmazlar biz birbirimizi görmeden sevip gönülden bağlandık. İyi günde kötü günde hastalıkta ve sağlıkta hep bir aradaydık diğer sitemizde. Site el değiştirse de biz değişmedik.
   Sağ olasın güzel dileklerin için teşekkür ederim ❤

 69. Merhaba Aslıcım nasılsın.Dogum günün mubarek olsun.Sevenlerin ve sevdiklerinle beraber her zaman saglıklı huzurlu mutlu olasın inşallah.Dünyadakı bütün güzellikler hep nasibin olsun. sıkıntılardan uzak olasın.Ugur senden hiç ayrılmasın.Tebessüm yüzünden eksik olmasın.Bütün hoş arzularım sanadır güzel kızım.Rabbim seni beklemedigin anda sevindirsin.Dualarım seninledir mutlu ol canım benim.
  (Gec kalmamın sebebi ben degilim.)

  • Merhabalar hayırlı geceler ablacım ❤
   Güzel dileklerin, duaların için çok teşekkür ederim amin inşallah hayırlısı ile sağlıkla inşallah güzel günler görürüz hep birlikte inşallah ablacım ❤
   Unutmayıp hatırladığın içinde ayrıca çok teşekkür ederim ❤
   Anlıyorum seni sıkma canını internet sorunu

 70. Hayırlı Sabahlar Hayırlı Çumalar Diziseti Tv Sitesin Güzel İnsanları Nasılsınız Dualarınız İbadetleriniz Kabul Olsun Mutluluğ Sizinle Olsun Zamanız Gülüşle Kecsin Sağlığ Işığınız Olsun Melekler Sizi Korusun❤️ASLI ABLA❤️Nasılsınız Çumanız Mübarek Ad Gününüz Kutlu Olsun Melekler Yanı Başınızda Olsun Hayatda Güzel❤️Yuva❤️Aşk Sevgi Arzu Ediriz Hayatda Bütün Arzuların Çiçek Açsın Sizi Çok Sevirem Allah Sizi Korusun Sağlığ Işığın Olsun Lale Zanbağ Gülleri Karşında Hep Olsun Işığlı Yollarda Yürüyesiniz Sağ Olun Var Olun❤️Aslı Abla❤️

 71. Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız?
  Aslım prenses doğum günün kutlu olsun. Rabbim sana sağlıklı huzurlu mutlu bir hayat nasib etsin. Nice güzel yaşlara canım arkadaşım. Iyi ki varsın iyi tanımışız seni. Seni çooooook seviyorum♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  • Merhaba iyi geceler Rada cım, ❤❤❤ Sen nasılsın?
   Sağ olasın canım benim unutmadığın hatırladığın için çok teşekkür ederim.
   Güzel dileklerin için de ayrıca çok teşekkür ederim amin inşallah. Bilmukabele canım.
   Bende seni tanıdığım için çok mutluyum iyi ki tanışmışız iyi ki varsın Radacım seni seviyorum bir tanem ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 72. Hayırlı Günler Diziseti tv Sitesin Güzel İnsanları Hanim Abla Özgür Abla Rada Abla Aslı Abla K.Azeri Günay Abla Gözel Abla Sayın RESUL Bey Nasılsınız Yeni Hefteniz Hayırlı Uğurlu Olsun İstirahetiniz Güzel Keçsin İşlerinizde Yorulmayın Yuvanızın Kapısın Mutlu Haberler Çalsın Sağ Olun Var Olun Melekler Sizi Korusin🇦🇿🙏🇹🇷

 73. Dogum gününüz kutlu olsun Resul bey. Yeni yaşınız Size saglıklı huzurlu mutlu ve sevgi dolu günler getirsin. Dilerim yine evvelki tek bizleri Aslı ile beraber bir araya getirerek işlerinize ugurla devam edesiniz.

 74. Şu an Allah cc tatlı rahat uykular versin ÖZDERE ailesi..
  Seni tanımak Gülay’dan sonra hayatıma anlam kattı ki teyzesi senin özveriyle yorumcularını sahip cıkmam bir aile gibi benimsenem… Yaş farkı gözetmeden kurulan ve yıllardır süre gelen bu dostluk sen bir temel taşısın.. Hayatın dan kesitler. Ne zaman prensesler nasıl güzel paylaşım. Ve çokkkk anne sevgisi bir çok yönüne örnek teşkil ediyorsun yeni nesile evet gidene kim gel derki.. Ve o yorumu okudum yayınlanmasına şaşırdım, kalktığını görünce onay sizden olmadınığını anladım..
  Günel naif olduğu kadar neden? Demeden kırılan genç sitemizin güzel yorumcularından… Neyse teyzesi şu gecen yıllar için ALLAH RAZI OLSUN SEN DEN Başarılar benim için olmazsa olmaz sizin sitenizde olmak.. ALLAH ‘a emanet olun sevdiklerinizle birlikte amin
  SEVGİMLE KALIN ÖZDERE AİLESİ.

 75. Herkese yeniden merhaba iyi akşamlar arkadaşlar.
  tv 8 de Lezzet Düşkünleri diye bir yemek yarışma programı var. Hem erkekler hem de bayanların ilgisini çekeceğini düşünüyorum. İsterseniz o sayfadan devam edebiliriz. Hafta içi hergün yayınlanıyor ve site de de sayfaları var ne dersiniz?
  Yeni sezon da diziler yayına başladığında benden istediğiniz bir dizi olursa o sayfalarda da yazabiliriz.

 76. Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar,
  Hanım ablacım sana da merhaba
  İnsanoğlu her hali ile aciz bir varlıktır. Acizliğinin farkına bu virüsle bir kere daha farkına varmış olduğunu düşünüyorum.
  Ablacım bu büyük bir imtihandır. Allah hepimizin herkesin yardımcısı olsun inşallah.
  Amin.

 77. Hayırlı cuma’lar Aslı’cım ve güzel dostlar sayın yönetici.. Her şey gönlünüzce olsun daima!!!!!

 78. Hayırlı Sabahlar ÇUMANIZ MÜBAREK Rabbim Dualarınızı İbadetlerinizi Kabul Etsin Arzu Dilekleriniz Çiçek Açsın Hayatda Mutlu Olun Melekler Sizi Korusun Çanınız Sağlam Olsun Müselman Halkları Savaşsız Olsun Açılan Sabahlarımız Işığlı Olsun Gülüş Üzünüzden Eksik Olmasın Hayatda Olmayan Yakınlarımıza🇹🇷ŞEHİDLERİMİZE🇦🇿Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Allah Virüs Salğının Tez Bitirsin Sağ Olun Var Olun SİTENİN GÜZEL İNSANLARI İYİ İSTİRAHETLER🙋🏻‍♀️🇹🇷🙏🇦🇿🙋🏻‍♀️

 79. Sevgili Günel, Aşağıda yazdığın bir yorumda benim adım ve dizioyuncu sitesi geçince bana cevap yazmak düştü. Sevgili Günel yaklaşık 2 yıldır seni ve yorumlarını tanıyorum. Güzel yorumlarınla sitemize renk kattın, şimdi de buradasın ne güzel. (Diziseti benim kardeşim gibi yakın gördüğüm Resul beyin sitesidir.) Yorumunda dizioyuncudan kovulduğun tarzında bir imada bulunmuşsun. Belki hatırlarsın benim meşhur bir sözüm vardır, ben ne gelene gelme derim, ne de gidene gitme derim. Sanada git demedim demem de. Ancak sildiğim yorumda belki kendince haklı nedenlerle devlet büyüklerine hakarete varan sözler vardı. Seversiniz veya sevmezsiniz bu ayrı ama ne olursa olsun devlet yöneticilerine hakaret etmek Türkiye kanunlarına göre suçtur. Bu nedenle suç unsuru bulunan bir yorumun sitemizden kaldırılmasına neden alındın, niçin kırıldın bilmiyorum. Seni kırmak yada incitmek için bu güne kadar bir cümle dahi kurmadığım halde bu şekilde suçlamana üzüldüm sadece. Umarım beni anlamışsındır. Özgür teyze başta olmak üzere bir çok yorumcu beni az çok tanır. Kalbini kırma amacım asla olmadı, olmazda. Ama bu şekilde düşünmüş olmana da üzüldüm doğrusu. Hoşçakal, hakkını helal et..

  • Üç günlük dünya kırmaya kırılmaya değmez; Oğuz hocam bu ne güzel bir sürpriz yorumunla değer kattın.

 80. Merhaba arkadaşlar.Sayfanı açanda hiç olmasa merhaba, iyi günler, iyi geceler yazın ki bir-birimizin yakınında olmamızı anlayalım her kesin fikri meşgul. Olanlardan her kes tedirgin.Mikroskopla bile zor görünen bir mikrobun virüsün elinde dünya naçar kalmış.ne kadar aciz imişiz.Allah bize mesajımı göndermiş?Bu bir imtihan mı yoksa cezadır.Bu tekce ilaçla sağalan dert değil ihlasla dua etmek lazımdır.Onun azabı varsa merhameti de vardır.Onun yoluyla yürüsek merhamet edecektir inşallah. Rabbim hepimizi korusun.

  • Hayırlı cumalar.. Esselamü aleykum
   ALLAH BÜYÜKTÜR VARDIR BUNDA DA BİR HİKMET HAYIRLA SONUÇLANDIRSIN!!!Çaresini Türk araştırmacılarına nasip etsin amin her şey gönlünüzce olsun Hanım kardeş…

  • Hayırlı geceler Hanım kardeş.. Ben kimse yazmayınca bazen yazıyorum yoksa Oğuz beyin sitesinde olduğu gibi ÖZGÜR, ÖZGÜR… Her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun sevdiklerinizle!!!!!!

  • ❤️Diziseti Tv❤️Güzel İnsanları Nasılsınız İyi Olun Mutlu Olun Güzel İstirahet Tetil Keçirin❤️HANİM ABLA❤️Nasılsınız Zamanınız Güzel Keçsin Yaz Ayları Hanımların İşi Çok Olur Hanımlar Yuvanın Güzeliği Sevgisi Neşesi MUSTAFA KAMAL ATATÜRK Güzel Söyleyip YERYÜZÜNDE GÖRDÜĞÜMÜZ HER ŞEY KADININ ESERİDİ Hanımlar İşlerinizde Yorulmayın Hep Mutlu Olun🙋🏻‍♀️🇹🇷🙏🇦🇿🙋🏻‍♀️

 81. Günaydın Diziseti.tv Dostları Yorumcuları SAYIN RESUL Bey ASLI Abla❤️ÖZGÜR Abla❤️HANİM Abla❤️RADA Abla❤️GÜNAY Abla❤️K.AZERİ❤️GÖZEL Abla❤️AYSEL Abla❤️Sitenin Güzel İnsanları Nasılsınız İyi İstirahetler Zamanınız Ailenizle Güzel Keçsin Mutluluğ Hayatınızda Daimi Olsun Salğın Savaşı Bitsin Rabbim Bütün İnsanlara SABİR Versin SABİRİNDE Kanadları Var Üzerimize Geldikde Mutluluğ Sevinç Çansağlığı Getirsin Salğın Savaşında Şehid Olan İnsanlara Allah Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Hastelere Allah Şefa Versin Rabbim Salğın Yaradan İnsanlara Rehim Etmesin İnsan Sağlamlığı İle Oynayıp Kendilerine Ne Kazandılar Salğın Dünyanın Rengin Deyişdi Ekonimi Kiriz Hasteliğ Paniğ Korku İşsizliğ İnsanların Bir Parçası Oldu Dünya KAOS İçinde Dünyada Olan Neheng Dediyimiz Halklar Küçülür Gözümüzle Göremediğimiz Salğın Mikropu Neler Yapdı Hayatda İnsanlar Olanlardan Bele Ders Alamadı Rabbim Bütün İnsanları İmtahan Edir HZ.MUHEMMED ( S.A) Bu Günümüzü Bizlere Anlatmış Bütün Şunların Günahkarı Biz İnsanlarığ Dünya Hayat Göz Yaşı Tökür Dünyaya Hayata Pençereden Bakırık Salğın Uzun İller Bizleri Paniğ İçinde Saklayaçağ SABİR TEVEKKÜL Etmek ALLAHA Sığınmağdan Başka Kapımız Yok Melekler Sizi Korusun Güzel İnsanlar Site Kolektivine İyi İstirahetler Sağ Olun

 82. Hayırlı geceler… Ve hafta sonu dileklerimle. Her şey gönlünüzce olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun Aslı’cım, dostlarım yorumumu okuyanlar. ((Bu sabah cuma yorumu yazdım çıkmamış ))

 83. Iyi günler arkadaşlar. Hoş geldin Günelcim. Inşallah herşey iyi olucak canım. Allah yar ve yardımcımız olsun. İnşallah tez zamanda Mübariz kurtulucak. O çok insanlara yardım etdi. İnsanların duaları onu kurtaracak benim yerlim oluyur. Allah bütün iyi insanlara yardımcı olsun. Günelcim kendine iyi bak. İyi olucak Ben Allaha inanıyorum. 🙏

 84. ❤️Diziseti.tv❤️Sitesin Güzel İnsanları Yorumçuları Dostları Sayın Resul Bey Özgür Abla Rada Abla Günay Abla Hanım Abla Aysel Abla Aslı Abla Gözel Abla Nasılsınız Sitede Hayatda Hep Mutlu Olun Virüs Salğını Hayatınızdan Uzak Olsun Virüs Bir Savaş Gibi Hayatımızda Rabbim Gelen Günlerimizin Kapısın Işığlı Açsın Hayat Bir Diziye Benzeyir Açıda Mutlulukda Var Şunları Yaşayarağ Böyüyürük Melekler Yolunuza Işığ Saçsın❤️ÖZGÜR ABLA❤️Nasılsınız İyi Olmağınıza Sevindim Sizi Çok Sevirem Sitede Sözlerinizi Duymağ Çok Güzel Melekler Sizi Korusun Özgür Abla Dizihaberi tv Sitesi Bizi Bir❤️Aile❤️Gibi Yetişdirip Böyütdü Sitede Güzel İnsanlar Geldi Getdi Hepisine Mutluluk Arzu Ediriz Yuva Kuranlarda Oldu Yuvalarında❤️Aşk Sevgi❤️Daimi Olsin Salğın Başladığı Andan Siteye Gele Bilmirem Salğınla Bağlı Hep Haber Proqramlarına Sitelerine Bakarak Zamanın Neçe Getdiyin Bilemedim Yuvaya Kapandığ Kaldığ Hayatda Olan Bitenlerden Habersiz Yaşayırığ Salğının Bitmesin Bekleyirik ÖZGÜR ABLA Dizioyuncu Sitesine Yazdığım Yazılar Kaldırılır Çok Üzüldüm Gerçekdende Üzüçü Son Yazdığım Yazını Umarım Yanlış Anladınız ÖZGÜR ABLA Tibb Okulunda Okuyarken Okula Birisi Geldi Her Kes Sevinirdi Biz Öyrençilerde O İnsanla Görüşdük TÜRKÜYEDEN GELMİŞ AZERİ TÜRK İŞ ADAMI Hayrıyaçı İdi Her Kes Mutlu İdi Onun Hakda İyi Şeyler Duydum Öyrençilere Yardım Etmiş Hastelere Yardım Etmiş Türküyede Onun İsmin Fetö İsmi İle Yanaşı Gördüm Üzüldüm Fetö İsmi Son Zamanlar Her Kes Kulanır Fetö Gülen Kötü İnsan Onu Anlatmağ Zor 15 Temuz Göz Önünde Bütün Dünya Fetöçulara Bela Söyleyir Fetö Tek Bir Fikur 15 Temuzu Yapan Ordu Türk İnsanları Çok Üzüçü 15 Temuzun Başında Fetö İsmi Savaşan Türk Kardaşları Türk Aneleri Hem ŞEHİD VERDİLER Hemde Çoçuğları Vatan Haini Oldu Çok Kötü Fetö Türk İnsanların Nasıl Kandıdı TÜRKLER HEP VATAN ÜÇÜN BAYRAĞ ÜÇÜN ÇANIN VERİR DEMEKİ FETÖ Meydanda Tek Deyil Fetö Türk Halkın Keçmişin Bilir Fetö Şunları Yapamaz Türk Halkın İçinde Kendi Düşmeni Var Fetö Ermeni Yahudi Kanın Daşıyır Fetö Türk Lideri Olamaz Koltuğ Üçün Liderler Maska Üste Maska Takır Özgür Abla Azeri Liderin Ermeni Olduğun Öyrendik Hemde Kendi Söyledi İller Önçe Şamyanın Mezarında Aliyev KARABAĞ ERMENİLERİNDİ UNUDUN SÖYLEYİR Heyder Aliyevin Anesi Ermeni Azerbayçanı Karabağı Ermenilere Satdılar Ermeniler ŞUŞANI Ermenistanın Paytaktı Elan Etdiler Aliyev Susdu ERDOĞAN Susdu Azeride Kötü Bir Şey Olduğda Önçe ERDOĞAN SESLENİRDİ
  AZERİYE DESTEK OLURDU AZERBAYÇAN VATANİN TORPAĞIN ALİYEVLERE GÖRE KAYIP EDİR AZERİDE ELE SAVAŞAN KAHRAMANLAR VAR Kİ ANLATMAĞ OLMUR MÜBARİZ GİBİ KAHRAMANLAR DÜŞMENLERE MEYDAN OKUDU BAYRAĞIMIZA YANLIŞ YAPANI AVROPADA ÖLDÜRÜLDÜ AZERİ GÜZEL VATANİM ÇOK KÖTÜ DURUMDA DEMEK OLARKİ AZERİDE ERMENİLERİN ELİNDE ESİR ALİYEVLER KANLA KOLTUĞA OTURDU KANLADA GEDEÇEK AZERİDE ÇOK ZOR GÜNLER ALİYEV ERMENİ ERDOĞAN MÜSELMAN KANI DAŞIYIR Son Zamanlar Hayatda Olanlar Biz Düşündüyümüz Gibi Getmir Yeni Salğın Hayat Karmaşa İçinde ERDOĞAN Proqramın Birinde 1945 Hadiselerin Anlatdı 146 Azeri İnsanın Şehid Olmasın Anlatı Gerçekdende Sizlere Çok Kızdım Doğru Söyleyeçem O Kader Kızdımki Fetö Kendinizden İyidi Dedim Şu Kızğınlığ Elameti Ama Bir Şey Söyleyim 15 TEMUZ SİRLERİ AÇILMAYIP TÜRKLER KENDİ KANIN VATANINDA ŞEHİD EDEMEZ İLLER KECEÇEK GERÇEKLER AÇILAÇAĞ AZERBAYÇANI 1990 Çı İlde Ermeniler Ruslar Şehid Etdi Azerilerin Düşmeni Ermeniler Ruslar 15 Temuz ŞEHİDLERİN DÜŞMENİ TÜRK KARDAŞLARI NEDEN Bilen Yok FETÖNUN ELLİNDEN ÖPENLER BÜTÜN SİRLERİ BİLİR FETÖ TÜRKÜYEDEN KAÇDI NEDEN MİLYONLARIN KOYDU KAÇDI NEDEN İNSANLAR GÜLLENE YOK FETÖÇULARA BEDUA EDİR YENİ TÜRKÜYEYE BEDUA EDİR TÜRK HALKIN YUVALARINDA ANELER HEM ŞEHİD HEM HAİN İSMİ ALDI YAPANLAR MUTLU YAŞAYIR 15 Temuz Savaş Anın Yutupda Bakmışam Üzüçü Allah Korusun Kardaş Kardaşa Güle Atır ALLAH BÜTÜN ŞEHİDLERE REHMET ETSİN MEKANI ÇENNET OLSUN ALLAH DARBENİ YAPANA YAPDIRANA MİN LENET ETSİN ÖZGÜR ABLA Ben DİZİOYUNCU COM Sitesinden Kovuldum Yorumu Kaldımağ Siteden Get Demekdi Olsun Dizioyuncu Sitesi Olmasın Diger Site Olsin Fark Etmez Dizibilgi Diziseti Siteleri İnsanlarıda Dizioyuncu Com Sitesin İnsanları Gibi İyi İnsanlar❤️Diziseti Tv❤️Sitesinde Çok Zaman Olmuşam Sıçağ Bir Yuva Gibi❤️ASLI ABLANI❤️Diziseti tv Sitesinde Görmek Çok Güzel Umarım Dizibilgi Sitesin Dostları Diziseti tv Sitesinde Mutlu Dostluğ Yapaçağ Sağ Olun Var Olun Yorumu Yazmağ İstedim Yanlış Anlamayın❤️Özgür Abla❤️Hayatda Çok Şeyler Görürem Kötü İyi İnsanların Hep İçindeyem Sağ Olun Var Olun Yorumunuzu Okudum Yanlış Anlamayın❤️Özgür Abla❤️

  • Hayırlı sabahlar cuma’lar kızım.. Yok yanlış anlamadım demek istediğim o yorumunu okuyunca nasıl yayınlandı düşündüm sen Oğuz beye kızma cezası bile olabilir yayınladığı için hayat umduğumuz gibi olmasada bazı durumlarda hoşgörü kızım. Allah cc tüm Türk ırkına hayırlısı versın daima.. Başarılar anneciğine sevgiler.

 85. Aysel cim hoş buldum sende hoş geldin. Teşekkür ederim herkes iyi çok şükür.
  İnşallah sende iyisindir.

 86. Merhaba
  Radacım 5 Temmuz u unutmadık ❤
  Yoğun tempoda hayat devam ediyor sen nasılsın? Çocukların Nasıl? Bakalım zaman ne gösterecek?

 87. Iyi akşamlar güzel arkadaşlarım. Çok şükür İYİYİZ. Sizler nasılsınız? Inşallah herşey yolunda. Aslıcım ne kadar iyi oldu . Seninle görüşmək arkadaşlarla yeniden bir arada olmak. Admine büyük teşükkürler düşüyor. Seni bize yeniden kazandırdlğı için. Çok sağolsun. Özgür teyzem çocuklar da çok şükür iyiler ellerinden öpüyorlar. Şimdi uyutdum. Sıcaklar başladı. Koronuda artık hayatlmızın pir parçası oldu. Allah yar ve yardımcımız olsun. Amin. Hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın. Allaha emanet olun. Aslıcım sen bizim birtenemizsin. İyi ki varsın iyi ki senin gibi güzel kalbli arkadaş tanıdım senin sayende çok arkadaşlıkla edindik. Güzel meleğimizsin. Kendine iyi bak öpdüm .😘😘😘😘

  • İyi akşamlar Günaycım, Sağ ol canım. Biz birbirimizi görmeden sevdik ve bağlandık bu bağı da kolay kolay kimse koparamaz. Ben nerede isem siz orada oldunuz teşekkür ederim.
   Çocuklarını öp benim için.
   Bende senin gibi, siz değerli arkadaşlarımla tanıştığım için çok mutluyum. Yeniden bir arada olmaktan da mutluyum. Sende kendine iyi bak bende seni öpüyorum canım 😘😘😘😘

 88. Hayırlı geceler Aslı’cım ve güzel dostlarım.. Gönlünüzce musmutlu zamanlar sağlık sıhhatle, sevgimle kalın

 89. Evet benim duygulu kızım aşka analiz yazdığında tanıştık şimdi orada değil analiz çok nadir yazıyor İnşallah aşk kadar O’na yazdıran bir dizi olur çocuklarının dersleri.. Çok ilgili anne!!!! Bu yorumunuzdan ona whatsap yazacağım ve Allah cc bana kan bağım olmadan bir yeğen nasip etti ilk sosyal medyada O’na yazdım.. Şimdi çok değerli dostlarım var Elhamdülillah.. Dizide bekleriz… Hayırlı geceler 20 yaşlarda mısınız?

  • Galiba bu mesaj bana. Artık biz otuzlara geçtik ☺ demek ki hepimiz bir türlü eski siteden taşınıp buraya geldik. Eskiden ben orda yorum yazardım ama sonra benim yorunlarım yayınlanmadı ve başka biri benim hayalet ismimi kullanıp garip garip yorumlar yazmaya başlamıştı. Bunu görünce ben siteyi terk ettim çünkü zevk vermemeye başlamıştı ve zaten belki de diziyi değilde Gülay ablanın güzel analizlerini sevmiştim ben. Okudukca dizi bana mı güzel geldi onu da anlamadım 🤣 en son incir ağacına başladım ama o da reytingleri düşük diye yayından kaldırılmış. Şuanda hint dizilerine takılıyorum arasıra 😊 size de hayırlı akşamlar

   • Tatlı uykular. Evet size eski sitede ki çoğu arkadaş yok.. Gülay yazdım dizioyuncu sitesinde admin Oğuz bey nerede Gülay ben ve bazı arkadaşlar orada ben Aslı ya ve dizi haberleri nede yazıyorum… Şimdi buradayım Aslı burada tekrardan teşekkürler Resul bey…

 90. Azari kardeşlerimin MaşaAllah var fakat bazı yorumları ilk zamanlar anlamakta zorlansamda …. Çoğunlukla güzel anlamlı yorumlarla karşılaşıyorum.. Çocukluktan beri tek dil.,. Teşekkürler bu inceliğiniz için.. Başarılar..

 91. Aslıcım hoş geldin seni çok özledik canım nasılsın anannen nasıl elinden öpüyorum❤❤

  • Baldilim sen misin? Başka Aysel var mı? Bilmiyorum Yokkkkk galiba. Ekber beyimiz nasıl köyde olmalısın. Her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet ol Hayırlı geceler muckkkk

 92. Hayırlı akşamlar.. Her şey gönlünce olsun tatlı kızzzz Allah ‘a emanet ol sevdiklerinle birlikte amin muckkkk❤️❤️

   • Hayırlı geceler tanıştığıma memnun oldum… Bir mahsuru yoksa AYSEL❤️ Adınızın yanına kalp ve burda ki tüm arkadaşlar benim gibi zanneder ler.. Ve cevabı için teşekkür ederim.. Her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle. Sevgimle kalın Aysel’cim

 93. Arkadaşlar ben alışkınım yorumların onaylandıktan sonra çıkmasına Oğuz bey istek üzerine gece sohbetleri için açık bırakırdı gece. Bir ara açık bıraktı cevap bekleyenler olunca gözden kacan yorumlar oluyor diye daima onaylayın a çıkıyor gecen bir anomin eleştirmiş bende bakın bu yorumunuzu bile onaylayan bir yöneticimiz var sayın anomin yazdım çok kere dizi sitesinde sohbetlere karşı yorumlarla karşılaşıyorum geçende Goze’ e olan sohbetimiz için burası dizi yorumu için gidin kendi sitenize demez mi? Bende site sahibi Fatih bey rahatsız değilken size ne oluyor sayın anomin ve eleştirdi beni teyzesi…

 94. Hayırlı geceler, HANIM ABLA şimdi okudum yorumunu. Evet dizi haberleri sitesinde Yenim jenerik müzik sayfasında yazışıyoruz ve Güzel Kız da Aslı ve arkadaşları sordu hep o sayfadayız… Bu ayın 12 Allah’ın izni kavuşacaklar Allah sağlıklı uzun ömürler versin yüm ailesine Gozel kardeşimin., Aysel OĞLUŞ buyutüyor çok efendi eşi var.. Aytaç çok mutlu Allah hayırlısı ile dua ediyoruz Bebiş için Allah tez günde nasıp etsin ayyüzlü kızıma.. Amin her şey gönlünce olsun Hanım ablam muckkkk

 95. Günaydın (iyi akşamlar).Güzel bir hafta dileyile nasılsınız? Aramıza yeni arkadaşlarda katılmış. Hoş geldiniz. Hanım abla nasılsın? Herkesin doğum günü yazmişsin ama 5 temmuzu unutmuşsun. Keşki hepsini bula bilsem. Tum eski arkadaşlar çil yavrusu gibi dağıldı. Ara ki bulasın. Demek Sohbet askerden yakında dönecekmiş. Gözelim ne seviniyordur şimdi. Keşki bu siteye gele bilse. Aslım sen nasılsın? Anaannenin iyi olduğuna sevindim. Senin söylediğin konu yani sayfa için. Öyle bir konu başlığı bulmak lazım ki, herkesin dikkatini çeksin. Gündemde koronadan başka bir şey olmadığı için konu bulmak zor. Yine Resul abi bu işlerin uzmanı. Kesin bulur bir şeyler.
  Benimle tanışmak isteyenler varmiş burda. Gerçi ben hepsini tanıyorum. Günayı ve Özgür hanımı eski sitede görmüştüm. Karşılıklı hiç bir zaman konuşamadık ama yine aynı ortak arkadaşlarımız sayesinde bir araya geliyoruz.

 96. iyi geceler Günaycım, iyi olmana sevindim. Anarnem de iyi çok şükür. Kamile burayı biliyor mu bilmem?
  Bende seni seviyorum ❤❤❤❤❤

 97. Merhaba güzel kızlar. nazarmı degdi size Allah korusun. “İyi geceler” demeyecekmisiniz?

  • Hayırlı geceler, iyi geceler ablacım ❤❤❤❤❤
   Diğer sitede mesajlar otomatik hemen çıkardı. Filtreye takılanları da ben onaylardım ama bu sitede mesajlar hemen çıkmıyor

   • aslı hanım vaktiniz varsa mesajları onaylama yetkisi verebiliriz:) Tabi Türkçe kurallarına uygun olanları. Uygun olmayanları tek tek düzeltiyorum:( sevmiyorum ben öyle başka bir dil gibi yazanları

    • Kendince sende haklısın abi,
     Ancak telefonunda ve bilgisayarında eksik harfi olan arkadaşlar var. Onlar isteseler de düzgün yazamazlar. Türkçe yi yazarak sitede öğrenenler de var bunu unutmamak gerek. Elimden geleni yapmaya çalışırım mailine bakar mısın?

    • Hayırlı geceler teşekkürler.. Hakkınız da pek bilgim olmasada öğretmen olduğunuza eminim veye benim gibi Türkçe kullanılmasından yanasınız hiç anlam veremediğim şey yabancı isimler kullanılan iş yerleri gibi.. BAŞARILAR.

     • evet Türkçe hepimizin. Öğretmenlerinde doktorlarında. Anlıyorum Azeri dilinde tam bizim harfler yok ama Türkçe sevdalısı olarak tek tek düzeltmek de bana kalıyor

 98. Günaydin her kese.Gelin, kızlar. Hoş gelir, sefalar getirirsiniz, bir-birimizi çok özledik.Biz bir aileyiz demi? Özgür hanim gece size bir şey sormuşdum yoktur yeniden yazım o zaman.Gözelden haberiniz varmı?Sohbet bu günlerde gelmelidir inşallah.Ama belki bu hastalıga göre izin olmadı.Allah sag-salim ailesine kavuştursun.Amin.Kızlarımızdan kimi görseniz selam deyin.

 99. İyi günler canım arkadaşlarım. Çok şükür iyiyim. Sizler nasılsınlz ? Hanın ablam, Özgür teyzem , Günelcim, Radacım , Aslıcım sizleri çok seviyorum. Canlarım Rada ile tanışmadık. Aslıcım herşey yolundamı ? Anneannen nasıllar? Ellerinden öperim. Virus inşallah tez zamanda keçib gider. İnşallah. Bizde yasaklar yavaş yavaş kalkıyor. Azeri ablam yok. İnşallah oda gelir. Aslıcımın ismini gören kimi geldim. Seni çok seviyorum.

 100. Allah rahatlık versin.. Güzel kardeşim sitelere giremiyor dizihaber sitesine hariç buraya girmeyi bir kaç kez denemesine rağmen girememiş her birinize çok selamı var Aslı’cım çok sevindi senden haber almama oğlu Allah’ın izni ile bu ayın 12 gelecek tezkereye gün sayıyor heyecanla,, O benim çok değerli kardeşlerimden biri Allah cc hep sağlıklı mutlu etsin O’nu Amin Hayırlı pazar günü evde kaldığımız sürece ailece

  • Merhabalar Özgür teyzecim, Gözel arkadaşıma çok selam söyle oğlunun gelişine çok az kalmış sayılı gün hemen geçer Allah kavuştursun sağlıkla inşallah.
   Oğlu gelince o yardımcı olur ona hayırlısı iyi geceler teyzecim ❤

   • Hayırlı akşamlar.. Evet oğlu gelince telde wahhatss görüşücez Allah’ın izni ile.. Oğuz beyin sitesinde rica ile tel nomuz yayınlanmıyor Gülay ‘cım bize iletiyor gurubta Aytaç, Aysel, Sema kardeşim, Handan öğretmen, kardeşim, Emine kardeşim Özge’miz, Nurbanu.Gecekuşumuz..Ve Gülay’cım ❤️. Yanı benim deyimimle Dünya güzellerim üç yıldır yazışıyoruz ve zaman anlaşılmadan geçip gidiyor teyzesi ve insanlığın görmeden saygı sevgi içerisinde bu kadar güzel anlaşmak her kula nasip olsun inşallah ve seni tanımak ta bir şans burda olmakta Allah razı olsun her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet ol sevdiklerinle birlikte amin ASLI’CIM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 101. Özgür hanım Gozelden haberiniz varmı?Oglu askerden ne zaman dönüyor?Haziranda 2 yılı bitiyor.İnşallah sag-salim dönür.İyi geceler.

 102. Merhaba güzel arkadaşlarım aziz kardeşlerim Allaha şükürler olsun biz yine görüşdük.Aslıcım şimdi gördünmü sen olmasan olmuyor.Rabbim bir de ayırmasın.Günaycım Günelcim hoş geldiniz nasılsınız? Radacım Allah korusun neden öyle söylüyorsun ben sana kurban olurum.Bak haziranda (!8) dogum günü olan var.15 temmuzda Resul beyin dogum günüdür.15 avqust senin dogum günün deyilmi? Oglun senden öncedir.Rada senin gelmeyine bir de o yüzden seviniyorum ki her kesi bir araya getiresen yani ev sahibi gibi. Xanımdan sonra bu missiyanı K.Azeri yerine yetiriyordu.Yapa bilsen iyi olur.Hepinizi çok seviyorum.Allaha emanet olun.

  • Merhaba hayırlı geceler ablacım,
   Sağ olasın ablacım benim ismimi gören burada olduğumu bilen arkadaşlar geliyor sağ olsunlar. Biz eski sitede büyük bir aile olmuştuk. Bir de bu sitede mesajlar hemen çıksa iyi olur.

 103. Hayırlı akşamlar.. Diğer site sahibi işine son vermiş olabilir bir ara sözünü baktık kullanıyordum hatırlamadım şimdi kestirmeden hayalet sitesi in yok cin yok sen olmayınca önceleri hep seni sordular cevap yok Bursa olman çok güzel Allah razı olsun RESUL beyden.. Her şey gönlünüzce olsun sağlık sıhhatle.. Teşekkürler

  • Hayırlı akşamlar Özgür teyzecim ❤
   O sitede çok güzel anılarımız var ancak çok el değiştirdi. Ve ben bir çok kez mesaj yazmama rağmen cevap yazmama rağmen yayınlanmadı. Bana cevap veren de olmadı. Bende uzunca bir süre bilgisayara bakmadım. Reel hayatıma devam ettim. Sonra bir gün maillerime bakarken Resul abiden mesaj gördüm ondan sonra da buradayım işte. Sağ olsun.
   Gönlüm neler neler istiyor bir bilsen Özgür teyzem her şeyin hayırlısı başta da can sağlığı versin rabbim amin. Ben de sana teşekkür ederim ❤

 104. Hayırlı akşamlar kızım iyiyim sizlerle buluştum ve mutlu oldum her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle.. Sevgimle ❤️

 105. ramazan bayramınız kutlu olsun sabahınız hayırlı gününüz güzel olsun diziseti.tv yorumcuları dostları sayın resul bey özgür abla❤️aslı abla❤️rada abla❤️hanım abla❤️günay abla❤️gözel abla❤️aysel abla❤️aytaç abla❤️xanım abla❤️k.azeri❤️nasılsınız hepiniz mutlu olun çanınız sağlam olsun üzünüz hep gülsün melekler❤️hep duanızı rabbime ulaşışın ailenizde dostlarınızda mutlu haber duyasınız sağ olun var olun sevginiz daimi olsun zamanınız güzel olsun rabbim salgın hasetliğin uzak etsin gelen ramazan bayramında mutluluk sevinci kapımızı açsın 28 mayıs azerbayçan❤️29 mayıs türküye bayramı kutlu olsun rabbim ışığın üzerimizde etsin sitelerde sıkıntı var umarım sözlerim size ulaşar sağ olun❤️özgür abla❤️ramazan bayramınız kutlu olsun aileniz mutlu olsun dualarınız çiçek açsın yuvanızda kokusu olsun hayatınızda sevinç olsun sağ olun var olun❤️dizioyuncu com❤️sitesinde hanımlara salamı inletin sağ olun var olun umarım bir gün görüşerik ama sanmıram ramazan bayramı olduğu üçün geldim

  • Hayırlı akşam üstü dileklerimle hoş geldin kızım senin ve annenin geçmiş Ramazan Bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.. Neden gelmiyceksin biliyorum ve o kırıldığını konu burada çok canları yaktı çokkkk değerli yetim buyuyen abim babam büyüyüp evlendirdi komutan gidelim derse belki gitti şikeye üzere aylardır hiç sucu yokken aile perişan bu konularda konuşunca sorun olur ve sen bizi o nedenle terk ediyorsun kızım hakkını helal et annene sevgiler.. Her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle.

 106. Günaydın(iyi akşamlar).Nasılsınız? Hepinize mutlu keyifli haftasonu dilerim. Bu kez Türkçe kuralları ile yazıyorum. Bakalım hemen onaylanıyor mu?
  Cesurdan haber var mı? En son 2 sene önce bir gitti pir gitti. Adamdan haber çıkmadı.

  • Günaydın ve iyi akşamlar bunu sevdim 🙂
   Bu sitenin düzeni böyle sanırım yorumlar geç çıkıyor.
   Sana da mutlu hafta sonları canım. Bizde sokağa çıkma yasağı var evdeyiz. Salgın hastalık sebebi ile.
   Cesur dan haber yok. Yazmadı. Merak ediyorum onu.

   Birde sana ve herkese sormak istiyorum. Ben geldim bu konuyu açtım devamı nasıl gelsin? İstediğiniz bir konu var mı?

  • Hayırlı günler. Cesur bey acaba benim su damlamın nişanlısı mıydı? Nişanlısıyla bir kaç kere yazıştım o üzücü alışamadığım gebersen sonra çu an bile ağlıyorum ben ilk Gülay’ıma ikinci su damlamla yazıştım sessiz aşk dizisinde takipçiyken birçok kardeşim yeğenim oldu kan bağı olmadan sevip sevilmek, görmeden, koklamadan. Aysel ve aytaç la wahhatss grubumuz var Aysel’im oğlum büyütüyor rabbim en kısa zamanda aytaç ‘imzada nasip etsin âmin… Adınızı biliyorum sizin hakkınızda hiç bir şey bilmiyorum. Her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle sevgimle kalın

   • Siz de mi dizihaberci sitesinden geliyorsunuz? Gülay ismi bana biraz tanıdık geldi de. Gülay Albasan mı neydi ablamızın adı. AŞKa tahminler ve güzel yazılar yazardı. Yazım tarzını beğnerek okurdum ama malesef dizinin ikinci sezonu beni sarmamıştı, tek güzel olan ve kalan Gülay ablanın yazılarıydı 🙁

  • Yorumları okuyarak onaylıyorum; bir de tek tek Türkçe’ye uygun hale getiriyorum Türkçe kuralları ile yazsanız hemen onaylarım:)

 107. Aslım gelmiş. Mutlu bayramlar. Naslıslnız ? İnşallah herşey yolunda. Asllcım isminj gördüm ve geldim. Ben buraya tez tez bakıyorym.özetleri okuyurum. Ne kadar iyi yapdın canım arkadaşım.seni çok seviyorum. Hanın ablam, özgürteyzem sizler nasılsınız? Sizleri çok öpüyorym.

  • Merhaba Günaycım hoş geldin. Nasılsın? Mutlu bayramlar canım. Ben burada isem sizlerin beni ısrarla sormasından sizler beni unutmadınız. Diğer site sahibi işime son verdi ama siz benden vazgeçmediniz. Hep sormuşsunuz. Sizin isteklerinize kayıtsız kalmamış Resul abi o ulaştı bana bende geldim. Ben bugün burada isem siz değerli arkadaşlarım sayesinde. Teşekkür ederim hepinize. ❤❤❤

  • Allah rahatlık versin.. İyiyim şükür, sen nasılsın çocuklar nasıl., her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle.. Sevgimle.

 108. Günaydının. En güzel kalpli arkadaşlarım nazilsiniz? Ben çok iyim sizi de iyi gördüğüme sevindim. Hanim abla senin o hafızana kurban olurum unutma misin IR abinin doğum gününü. Aslim senin en çok uzun uzun yorumlarını özlemişim. Bu arada aramızda kalsın yorumları geç onaylamak Resul abinin alışkanlığı. Eskiden böyle idi A S K zamanına sabah yorum gönderiyordun aksam onaylıyordu. Birde kendisi odun Ömer Hayranî😃 kaç sene oldu hala o fotoğrafı kaldırmamış.
  Simdi buradasın ya diğer siteyi boş ver. Önemli olan aramızda olman. Kas ki diğer eski arkadaşlarımızda da burada olsa. Bizde seni seviyoruz♥️♥️

  • İyi akşamlar canım. Sen Günaydın dedin mesajın sabahın en erken saatinde yazılmış ama görmem akşamı buldu.
   Söylediğinde haklısın çok geç onaylanıyor mesajlar. Bu biraz sorun ama yapacak bir şey yok.
   Senin iyi olmana sevindim canım. Gözel ile Cesur da buraya gelseler ne güzel olur.
   Resul abi benim gibi odun Ömer hayranı 🙂
   Resul abi davet etti geldim sizde ben gelince geldiniz teşekkür ederim.❤❤❤

 109. Merhaba Admin merhaba kizlar hosh geldiniz Ozgur hanim Radacim nasilslnlz inshallah iyisinizdir.Hepinizin Ramazan bayraminiz mubarek olsun ailelerinizle cocuklarinizle bahem.Cok teshekkur ederim Ozgurcum Allah razi olsun. Radacan men de amcan da butun yashlilar gibi bir gun oyle bir gun boyle yine de cok shukur.3-4 gun evvel hatirladim ki IR abinizin dogum gunudur bence 25-i nereye yazak dedim bir sayfamiz bile yok.Bak artik sayfamiz var cok shukur.Aslim sana da Resul beye de cok teshekkur ederim.Allah ondah razi olsun hasretimize son koydu.Hepiniz Allaha emanet olun. Iyi geceler.

  • Merhaba ablacım, Ir abi vazgeçilmez unutulmaz birisi idi. Hala da öyle. İnşallah o da gelir.

 110. Merhaba Hayırlı Geceler herkese ❤
  Uzun zaman oldu sizlerden ayrı kaldım. Resul abi, mail den bana ulaştı ve beni seven arayan soran çok sevenim olduğunu söyledi. Bende çok mutlu oldum. Unutulmamak, sevilmek, değer görmek, hemde hiç yüzünü görmediğiniz sesini duymadığınız ama yazdıkları ile gönülden birbirine bağlanmış bir dünya ve dünyanın dört bir yanında beni seven sayan arayan soran insanların olduğunu bilmek çok güzel.
  Bu sevgiye, ilgiye kayıtsız kalamazdım.

  Sağ olsun Resul abi sitesinde bana yer verdi bende bir yazı ile bayram gününde sizlere ulaştım. Teşekkür ederim Resul abi. En eski beni keşfeden abim ve yeniden bana el uzatan ve sizlerle yeniden bir arada olmamızı sağlayan Resul abimiz Teşekkürler.

  Bu mesaj dan sonra hepinizin yazdığı mesajları tek tek okuyup cevap yazmaya gayret göstereceğim. Beni tanıyanlar beni ilk dizi bilgi tv de tanıdılar. Yıllarca o sitede mesaj yazdım konu yazdım. Editör oldum konu açtım, mesajları onayladım. Orası artık el değiştirince site sahibi kendince kararlar aldı bende saygı gösterip sitede yazmaya son verdim. Ancak arkadaşlarımla sevgi bağımı hiç koparmadım. Koparmam da koparmaya da niyetim yok. Allah bir kapıyı kaparsa elbet yeni bir kapı açar. Hayırlısı Siz değerli arkadaşlarımı yeniden bir arada gördüğüme çok mutlu oldum. Çok sevindim hepinizi seviyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizleri tanımışım. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 111. Analiz harika ve canı gönülden amin teyzesi.. Senin ve sevdiklerimiz içinde amin!!!

 112. Bu sayfayı yazınca Google den çıkmıyor ben Aslı ya yazmak isteyenlere site adı veremiyorum yoksa yorumum siliniyor teşekkürler.

  • Kimsenin yorumunu silmedim de sadece yazım kurallarına uygun olmayanları yayınlamıyorum; yoksa rakip sitelerin ismini yazmanız da bir sakınca yok.

   • Resul abi, Özgür teyzem Google da bu sayfayı nasıl buluruz diye soruyor? ve Diğer sitelerde soranlara bu sitenin ismini veremiyormuş. Özgür teyzem bu sitenin adını yazdığında yorumu siliniyormuş.
    soranlara Nasıl haber verebilirim diye soruyor

   • Hayırlı geceler. Ben dizi bilgi de siliniyor demek istedim.. Ve Aslı’nın burada yazdığını dizihaber de yazdım hep anlayışlı kişiler yönetti şükür. Size de teşekkürler adınızı en çok Su Damlam ❤️aysel,❤️ aytaç ❤️ canım duymuştum. Tanıştığımıza memnun oldum başarılar

 113. Hoş geldin, sefalar getirdin güzel kalpli kızım çok uzun süredir senden bir haber. Bir Anomin Rusul ve Cesur beyin sitesine de ara haber alırsın dedi Güzel kız Gozel kardeşim ve seni çok merek eden var Aslı analiz yazdım çok defa bir analiz yazarmısın.. ASLI ANALİZ YAZIN GOOGLE, ben böyle arayın sonunda buluruz dedim.. burda olduğunu görürler Allah’a emanet ol her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle kızım muckkkkkk görüşmek üzere seviliyorsun

  • Hayırlı geceler Özgür teyzecim, Hoş buldum. Teşekkür ederim. ❤
   Evet uzun zaman oldu. Beni merak eden ve çok sevenim çok kişi olduğunu Resul abim bana mail yolu ile ulaşarak söyledi sağ olsun.
   İnşallah diğer arkadaşlarda gelirler. Gözel e, Güzel Kıza ve beni soranlara selam söyle.
   Resul beyin yeni sitesindeymiş aslı dersen bulurlar inşallah.
   yada diziseti tv ye girin ordan site içi aramadan aslı yazsınlar bulurlar inşallah.
   Görüşürüz inşallah bende seni, sizleri seviyorum Özgür teyzecim ❤
   Size yardımcı olan o kişiye de teşekkür ederim. Kalın sağlıcakla iyi geceler.

 114. Bu arada kız Aslim bayram özetin muhteşem olmuş eline sağlık. Benim yorumlar neden çıkmıyor?

  • Sağ ol bir tanem teşekkür ederim. Ben de bu sitede sizler gibi yeniyim. Diğer sitede admindim ve arka planı görüyor yorumları onaylıyordum bu sitede o yetkim yok. Bu sitenin düzenine alışacağız mesajlar hemen yayınlanmıyor

 115. Gunaydin.Ben burda kimleri goruyorum. Aslim burda. Saka gibi. Nasilsin? Kac ay oldu sizle bir araya gelmeyeli. Vay Hanim ablamda burda. Hanim abla nasilsin? Polat amcam nasil sagliginiz sahhetiniz iyimi? Gecmis Ramazan bayraminiz kutlu olsun. Rabbim nice Ramazanlara kavusmayi nasib etsin hepimize. En son ekim ayindaydi galiba diger siteye geldim bir arkadas Asli artik bu site ile calismiyor yazmisdi bende sonra ugramadim oraya. Burda bir hint dizisi ozeti takip ediyorum. Alt kisimda yorumlarin icinde Hanim ablanin isimi gorunce tayfa buraya toplanmis dedim cok sevindim oyle ozlemisim ki sizleri. Iyi geldi sizi gormek. Kendinize iyi bakin♥️♥️♥️

  • Ooooo Hayırlı geceler Radacım hoş geldin canım nasılsın? Özledim seni burda görmek çok güzel. Evet eski site bir kaç kez el değiştirdi. Yeni gelen site sahibinin kendi kararıydı kendisi tek devam edecekmiş.

 116. Merhaba Aslıcım hoş geldin sefalar getirdin.Nihayet ki intizara son koydun.Kavuşturana şükürler olsun.Seni de yazılarını da çok özledik.Bu bayram günlerinde bizi sevindirdin ya dilerim Rabbim de seni sevindirsin ne muradın varsa versin inşallah.Ramazan bayramın mübarek olsun.Allah senin ve her kesin ibadetini kabul eylesin.Başımız üzerindeki bu bela imtihandırsa Allah yardımcımız olsun, cezadırsa bize merhamet etsin. Tebrik edirem,ugur senden hiç ayrılmasın.Rabbim her şeyi sana hayırlısı ile versin.Mutluluklar…

  • Nasılsınız Allah cc sağlık, sıhhatle musmutlu Bayramlaraaaa hep birlikte kısmet etsin bizlere., Allah’a emanet olun güzel kardeş eşinizle, sevdiklerinizle birlikte amin

  • Merhaba iyi geceler hanım ablacım. Hoş buldum. Sizlerle yeniden bir arada olduğum için mutluyum. Bende sizleri özledim. Amin hayırlısı ile inşallah ablacım. Güzel duaların için teşekkür ederim. ❤
   Polad amca da selamlarımı ilet ellerinizden öpüyorum.