Güvercin Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Güvercin dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün daha da genişlemeye devam ediyor. Çok hareketli bir senaryosu olan Güvercin dizisinde senaryo ilerledikçe yeni oyuncular da dizinin oyuncu kadrosuna dahil olacak. Daha önce Bestemsu Özdemir Doktor İpek karakteri ile Güvercin dizisi senaryosuna dahil olmuştu; daha sonra ise Erdal Cindoruk Gaffur karakteri ile Güvecin dizisi oyuncu kadrosunu zenginleştirmişti. Güvercin dizisi oyuncu kadrosuna önümüzde ki haftadan itibaren ise yeni isimler dahil olmaya devam edecek. 

Güvercin Yeni Gelen Oyuncular

Güvercin Dizisi Murat

Murat Nimet’in kocasıdır. Hapisten çıkmıştır ve oğlu ile karısına şiddet uygulamaktadır. Madde bağımlısı ve alkolik bir adamdır. güvercin dizisi murat

Erdal Cindoruk (Gaffur)

ERdal Cindoruk son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncu kadrosuna da sonradan dahil olarak diziye renk katmıştı. Güvercin dizisine de sonradan dahil olan 55 yaşında ki Eedal Cindoruk hayat vereceği Gaffur karakteri ile Güvercin dizisinde yeni bir intikamın kapısını açacak.

Gaffur güçlü bir Antep ağasıdır. Bedir’e gerçekleri ortaya çıkarması için yardım edecek Gaffur’un ise aslında kimsenin bilmediği çok özel bir amacı vardır. Gaffur bu amacı için ise  her şeyi yavaş yavaş planlamaktadır. Bedir’in katil olması da Gaffur’un planıdır. Gaffur Bedir’in hapishane arkadaşıdır ama hesapları çok eskiye dayanmaktadır. 

Erdal Cindoruk Güvercin dizisi yeni gelen oyuncu Gaffur

Bestemsu Özdemir (İpek)

Doktor İpek zamanında Kenan ile güzel bir aşk yaşamıştır; ancak Kenan İstanbul’dan ailesi için İpek’i bırakıp gelmiştir; İpek ise Kenan’dan yediği bu darbeyi hayatı boyunca unutmamıştır. İpek Kenan’ın karanlık geçmişini bilen tek kişidir. İpek bir onkolog olarak çalışmaktadır. 

bestemsu özdemir Güvercin yeni gelen oyuncular

Güvercin İsmihan

İsmihan Kenan’ın süt annesi olarak dizi de yer alsa da aslında İsmihan Kenan’ın öz annesidir. Çocukları olmayınca Kevsa onun elinden Kenan’ı almıştır. Kenan yakında İsmihan’ın gerçek annesi olduğunu öğrenecektir.Güvercin dizisi ismihan

Güvercin Ayrılan oyuncular

Arif Erkin Emmi-

85 yaşında ki ünlü tiyatrocu ve dizi oyuncusu Arif Erkin Güvercin dizisine sadece bir bölüm de Emmi karakteri ile konuk oyuncu olarak dahil olmuştu. Kendisi de Gaziantep doğumlu olan Arif Erkin dizi de bölgenin sözü geçen ve anlaşmazlıkları çözün aşiret büyüğü olarak yer almıştı.

Arif Erkin Güvercin ayrılan oyuncular Emmi