Güvercin Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

24 Kasım Pazar akşamından itibaren yayınlandığı her bölümde izleyicilere sinema filmi tadında dakikalar yaşatan Güvercin dizisinde kadro büyüyor. Güvercin dizisi yapımcısı Pastel Film çekimleri Gaziantep’de devam eden Güvercin dizisi kadrosuna ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir’i ve ve büyük üstad Erdal Cindoruk’u dahil etti. Hem Bestemsu Özdemir hemde büyük usta Erdal Cindoruk Güvercin dizisi çekimleri için Gaziantep’e geldiler.

PAstal Film Güvercin dizisinin yüksek reytinglerini koruyabilmek için aksiyonu ve entrikası bol olan bir senaryo istiyor. Hal böyle olunca Güvercin dizisi senaristi de Halil Özer yeni karakterleri senaryoya dahil ediyor. İlerleyen haftalarda Bestemsu Özdemir ve Erdal Cindoruk’dan sonra bir çok yeni usta isim Güvercin dizisi kadrosuna dahil olacak.

Başrollerini Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada gibi sevilen isimlerin paylaştığı Güvercin dizisinde Bestemsu Özdemir İpek karakteri ile dahil olacakken Erdal Cindoruk ise dizinin ilerleyen haftalarında Gaffur ağa olarak hikayeye dahil olacak.

Güvercin dizisinde senaryo gereği de bir çok oyuncu diziden ayrılırken yine ilerleyen haftalarda da senaryoda yeri biten iki oyuncu  Güvercin dizisi ile bağlarını kopararak İstanbul’a dönecek. İşte Güvercin dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuların tam listesi.

Güvercin Yeni Gelen Oyuncular

Bestemsu Özdemir (İpek)

Bestemsu Özdemir son olarak Ege’nin Hamsisi dizisinde kadın başrol olarak yer almış ve dizi de başarı ile  Zeynep Gerginoğlu karakterine hayat vermişti. Güvercin dizisinde de katkı sağlamaya gelen güzel oyuncu Bestemsu Özdemir 1992 İzmir doğumludur ve 28 yaşında güzeller güzeli bir kızdır. Sakarya Fırat dizisi ile tanınmaya başlanan Bestesu Özdemir asıl çıkışını ise Kara Para Aşk dizisinde hayat verdiği Nilüfer karakteri ile yaşamıştır.  Bestemsu Özdemir son dönemde yer aldığı Analar ve Anneler ve Kırlangıç Fırtınası dizilerinde ise ne yazık ki başarıya ulaşamamıştır.

Güvercin dizisinde İpek karakteri ortalığı karıştıran bir kız olacak ve bir nebze durulan Zülüf ve Kenan arasında yeni bir çekişmeye neden olarak işleri karıştıracak.

Erdal Cindoruk (Gaffur)

Güvercin dizisine kötü bir karakter olan Gaffur karakteri ile dahil olan Erdal Cindoruk son olarak bir efsaneye dönüşen Sen Anlat Karadeniz de Fikret karakterine hayat vermişti. 1965 Adanda doğumlu olan Erdal Cindoruk 53 yaşındadır. Kadın dizisinden tanıdığımız ünlü oyuncu Caner Cindoruk’un da öz amcasıdır. O Hayat Benim dizisinde hayat verdiği Salih karakteri ve Kızıl Elma dizisinde hayat verdiği Hasan Kırımlı karakteri ile tiyatrodan dizilere geçen usta oyuncu Erdal Cindoruk aslında Adana Büyükşehir Belediye Tiyatrosu oyuncusudur.

Güvercin Ayrılan Oyuncular

Bülent Bilgiç (Mustafa Enişte)

Bülent Bilgiç Güvercin dizisinde Kenan’ın Mustafa eniştesi olarak yer alıyordu. Özellikle dizi de asıl suçlular ortaya çıktıktan sonra yani Bedir ağanın katil olmadığı ortaya çıktıktan sonra Bülent Bilgiç’de Güvercin dizisi kadrosundan ayrılacak.

Arif Erkin (Emmi)

85 yaşında ki deneyimli oyuncu Arif Erkin Güvercin dizisi kadrosuna konuk oyuncu olarak yer almıştı ve rolü bittikten sonra diziden ayrıldı. İlerleyen haftalarda senarist bir senaryo yazarsa tekrar Arif Erkin dizi de rol alabilir.