Ramo Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

BKM Filmin yeni dizisi Ramo’dan çok güzel haberler geliyor. Başrollerini  sevilen oyuncular Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik ve Cemre BAYSEL’in paylaştığı Ramo dizisi ilk bölümü ile 14 ocak salı akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Adana’da çekilen Ramo dizisi ilk bölümünde 7.14 reyting ile diziler arasında Kadın dizisinden sonra kendisine ikinci sırada yer buldu.

14 ocak salı günü Ramo dizisinin rakiplerinden sadece Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni yıl arasından dönmemişti; diğer önemli rakipler Kadın ve Hekimoğlu dizisi ise yayındaydı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile Ramo dizisinin kitlesi genel olarak benzer kitleler.  İki dizi de mafya dizisi. Hal böyle olunca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Ramo dizisinin reytinglerinden etkilenecektir.

Bir çok izleyici artık salı akşamları Eşkıya’dan sıkılmıştı; zira dizi dönüp dolaşıp artık kendini tekrar etmeye başlamıştı. Ramo dizisi ise ciddi derece de farklı bir dizi ve farkı bir heyecan oldu. Ramo dizisi eğer yükselişini devam ettirebilir ve heyecanını korursa Eşkıya dizisi için 2019 2020 sezonu son sezon olabilir.

Ramo’ya Sosyal Medyada Övgü Yağdı

Ramo salı akşamı gibi sezonun en zor gecelerinden birinde yayında olmasına rağmen reyting kaybetmeyecek hatta yükselişini sürdürerek ve 10 ve üzeri reytingler alabilecek bir dizi. Ramo dizisinin ilk bölümü çok beğenildi ve çok konuşuldu böyle olunca dizinin tekrar bölümleri de 4 ve üzeri reytingler alarak bir rekora da imza attı. Ramo dizisinde en büyük övgüyü Ramo karakterine hayat veren Murat Yıldırım ve Boz karakterine hayat veren Görkem Sevindik aldı.

Adana Ramo’ya Çok Büyük Katkı Sağladı

Dizi de en çok izleyici dizinin Adana’da geçmesini sevdi zira Adana dizi de çok özel ve güzel gösterildi. Farklı insanı doğası ve kültürü ile merak edilen Adana izleyiciye olanca açıklığı ile anlatılmış Doğa sahneleri de mahalle sahneleri de izleyiciye bir seyir cümbüşü yarattı. Her ne kadar şive konusu oyuncuların ağzında çok yapmacık dursa da Adana kültürü ve dokusu ile Ramo’ya çok şey katmış.

Sibel ve Ramo’nun Uyumu Sınıfta Kaldı

Gelelim Ramo dizisinde en çok eleştirilen konuya. Dizi de en çok eleştiriyi her dizi de olduğu gibi Esra Bilgiç aldı. Bir çok izleyici Sibel’in soğuk tavırlarını eleştirdi ve Esra Bilgiç ile Murat Yıldırım’ı yakıştıramadığını yazdı. Bence de Esra Bilgiç soğuk bir tip daha sıcak kanlı bir başrol bulunabilirmiş.

Burcu Cavrar Cavidan Karakteri ile Çok Katkı Sağlayacak

Her  ne kadar izleyici ilk bölümde Ramo’ya aşık kuaför kız Cavidan’ı görmediyse bile ilerleyen bölümlerde güzelliği ile ve özel oyunculuğu ile Burcu Cavrar Ramo dizisine katkı sağlayacak bir isim. Cavidan’ın aşkı ve komedisi Ramo izleyicisinin güldüren yüzü olacak.

Ramo’da Aksiyon Artmalı

Ramo’nun izleyici kitlesinde ister istemez erkekler biraz daha baskın hal böyle olunca erkek izleyiciler biraz daha aksiyon istiyor. Eğer Ramo Edho’nun üzerine kalmak istiyorsa aksiyonu bol bölümler yazdırılmalı senaristlere.

Ramo Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Show Tv büyük bir riskin altına imza attık ve Ramo dizisi için Bkm Film ile 13 bölümün altına imza attı. Eğer Show Tv Ramo’yu 13 bölümden saha erken yayından kaldırmak isterse yayınlamadığı bölümlerin parasını ödemek zorunda kalacak. BKM Film de bu kadar emek verdiği dizisini salı gibi en zor günü konulmasını istemezdi zira rekabet çetin salı akşamları ancak Show Tv Kadın dizisinin bitecek olmasını fırsat olarak değerlendirmek istedi

Ramo Ne Zaman Final Yapacak?

Ramo dizisi için erken final tarihi 7 nisan 2020 olarak düşünülebilir ancak Ramo dizisi çok iyi reytingler alıyor ve çok yüksek maliyetli bir dizi değil bu nedenle eğer iyi senaryonun devamı getirilebilirse Ramo 2020 2021 yılında da en az Çukur kadar sağlam devam edebilecek bir dizi.

Benzer Konular
Ramo Cihangir Kimdir?