Güz Masalı 4. Bölüm Özeti 19 Ağustos Dadi Her Şeyin Farkında

Güz Masalı dizisinde Viraj, virajı alamadığı için bir ağaca çarpmış ve hastaneye götürülmüştü. Canvi onu hastaneden eve getirir. Canvi Viraj rahatsız olmasın diye telefonunu kapatır. Gazeteleri getiren bekçi’nin kapısını zili çalmadan açar. Saat dokuz olduğunda Viraj uyanır ve onu kaldırmadığı için sinirlenir. Kahvaltı tepsisini yere fırlatır. Canvi hiç bir şey olmamış gibi tepsiyi toplar. Bu sırada eli kesilir. Kesik elle yeni bir kahvaltı hazırlar. Güz Masalı 19 Ağustos Özeti devam ediyor.

Güz Masalı 4. Bölüm Özeti

Bu sırada kapı çalar. Viraj kendisinin bakacağını söyleyerek kapıyı açar. Kapıda şirketin müdürünü gören Viraj sinirlenir ve ondan karakola gidip arabanın durumunu öğrenmesini ister. Ardından telefonunu kapatan Canvi’ye kızar ve eşyaları yere fırlatmaya başlar. Canvi ailesinin kapıda olduğunu görünce şok olur. Janvi ve Viraj bir anda gülümseme moduna girerken ailesi dışarıda bazı gürültüler duyduklarını söyler. Viraj bozuntuya vermeden geçiştirir. Ancak Dadi bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor.

Viraj Janvi’den atıştırmalık getirmesini ister. Dadi de Janvi ile birlikte mutfağa gider. Viraj, Canvi’nin bir şey anlatmasından korkarak odasına bir bahane ile gider ve kameradan onları gözetler. Dadi bir sorun var mı diye sorar. Canvi hiç bir şikayeti olmadığını ve mutlu olduğunu söyleyerek Dadi’ye sarılır. Dadi mutlu evliliği için onu kutsarken Viraj da rahatlar.1 2020 08 11T232340.546

Aile giderken Viraj dışarıda duran bekçinin ellerini kaynar suya sokup işkence ediyor. Canvi şok olurken Viraj’ın yanına gider. Viraj ondan özür diler ve fazla tepki gösterdiğini söyler. Canvi’ye benimle olan ilişkini korkudan mı yoksa sevgiden mi söyledin diye sorar. Canvi senden aşk sözcüklerini duymak beni mutlu ediyor diye cevap verir. Canvi Viraj’ın isteğine uygun olarak odayı düzenler ve onunla akşam yemeği yer. Ertesi sabah çivi sesiyle uyanan Canvi neler olduğunu sorar. Viraj resimlerini asacağını söyleyince Canvi mutlu olur.

Viraj’ın müdürü gelir ve bir müşterinin Viraj toplantıya katılmadığı için işi iptal ettiğini öğrenir. Viraj müdüründen görüntülü konuşma ayarlamasını ister. Canvi, bunun yerine müşterisini eve yemeğe davet etmesini ister. Başta karşı çıkan Viraj sonra kabul eder ve bekçiye alınacaklar listesi verip gönderir. Bu sırada Dadi ve Siya da alışverişteler.2 2020 08 11T232343.328

Dadi’nin aklı hala Canvi’de. Viraj’In bekçisini görünce onu takip eder. Bekçinin bir yerde Viraj’ın çok kötü olduğunu, hayvanlara bile kötü davrandığını ve karısının çok şanssız olduğunu söylediğini duyar. Bekçi bir anne baba onunla kızını nasıl evlendirir derken Dadi bekçiye bazı sorular sormak ister. Ancak bekçi kaçar. Dadi şüphelerinde haklı olduğunu düşünüyor.

Eve gelen Dadi duyduklarını ailesiyle paylaşır ancak kimseyi ikna edemez. Siya bir bekçi nasıl olur da patronunu kötüler diye Viraj’ı bilgilendirmeyi düşünür. Bu sırada Viraj’In konukları eve gelirler ve gördükleri muameleden oldukça memnun kalırlar. Evde bir hizmetçi olmamasına rağmen her şeyin mükemmel olmasına hayret ederler. Viraj da mükemmel bir karısı olduğunu övünerek söyler.3 2020 08 11T232340.847

Müşteriler gidince Viraj Canvi’nin kolundan tutar. Canvi korkarken Viraj dondurmayı hakettin der. Araba hazırlanırken Viraj Siya’dan telefon alır ve sinirlenir. Janvi’den arabayı sürmesini ister. Janvi araba sürmeyi bilmediğini söylerken Viraj ona tarif eder ve hızını artırmasını ister. Güz Masalı 19 Ağustos Özeti sona erdi.

Güz Masalı 4. Bölüm Fragmanı