Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı? İşte Detaylar

Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı? sorusu cevabını buldu. Acun Ilıcalı ve ekibinin O Ses Türkiye’de köklü değişiklikler istemesiyle ayrılmak zorunda kaldı.

O Ses Türkiye yarışmasında yeniden bir kan değimi yaşanacak. Geçen sene yakın arkadaşlar olan Murat Boz’un ayrıldığı O Ses Türkiye’den bu sezon da Hadise ayrılacak. Seda Sayan Beyazıt Öztürk Seda Sayan, Beyazıt Öztürk, Hadise ve Murat Boz O Ses Türkiye’nin 9. sezonunda jüri koltuğunda yer almıştı.

2020 2021 sezonunda pandemi nedeniyle yayınlanamayan ve 2010’dan bir ilk defa bir sezonu pas geçen O Ses Türkiye 2021 de 10. sezonu ile yayında olacak; O Ses Türkiye’nin 10. sezonunda ise jüri koltuklarında Hadise ve Murat Boz olmayacak.

O Ses Türkiye 2021 de jüri koltuğunda şuna kadar Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’ün oturmaya devam edeceği Gülşen’in ise Hadise’nin yerine izleyicinin karşısına çıkacağı Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı?

Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı? sorusu cevabını buldu. 9 sezondur O Ses Türkiye’nin değişmez jürisi olan Hadise ve Murat  Boz O Ses Türkiye’de köklü değişiklik yapmak isteyen Acun Ilıcalı tarafından kadrodan çıkarıldı. Acun Ilıcalı O Ses Türkiye’de farklı bir jüri ile farklı kurallar ve konsept ile izleyicisi karşısında olmak istiyor.

Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı çünkü yerine gülşen geldi

Hatırlanacağı üzere O Ses Türkiye de özellikle 7. ve 8. sezonlarda düşen reytingler Acun Medya’nın moralini bozmuş ve 9. sezona çok iyi hazırlansalar da bir kez daha sonu hüsran olmuştu. O Ses Türkiye 2021 de yayınlanacak 10 sezonda da 4 reytingin altında kalırsa bu durumda 10. sezon final sezonu olacaktır.

Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı? Hadise’nin aldığı bir karar ile değil Acun Ilıcalı’nın aldığı bir karar ile değişti. Hadise ve Murat Boz O Ses Türkiye’nin her bölümünde çok iyi para kazanıyorlar ve de yarışırken de çok eğleniyorlardı.