Lütfen Cevap Veriniz Oyuncuları LCV Filmi Oyuncu Kadrosu

Lütfen Cevap Veriniz oyuncuları Melisa Şenolsun, Ushan Çakır ve Cem Yiğit Üzümoğlu oldu. Senaryosunu Erdi Işık’ın yazdığı Lütfen Cevap Veriniz  filminin 2021 sonunda beyaz perdede izleyicisi karşısında olması bekleniyor. Lütfen Cevap Veriniz Filminin kısa ismi LCV filmi olacak. LCV Oyuncularını da bu konumuzda bulabileceksiniz.

LCW filminin yönetmen koltuğuna İsmet Kurtuluş ve Kaan Arıcı yer alacak. LCV filmi konusu: LCV filminde evlenmek üzere olan iki gencin, düğünden önce kendi gerçekleri ile yüzleşmesini anlatacak.

Lütfen Cevap Veriniz Oyuncuları arasında melisa şenolsun ve cem yiğit üzümcü de yer alacak

Lütfen Cevap Veriniz Oyuncuları – LCV Filmi Oyuncu Kadrosu

Melisa Şenolsun

Melisa Şenolsun Lütfen Cevap Veriniz Oyuncularından biri oldu. 24 Eylül 1996 İzmir doğumlu olan Melisa Şenolsun 25 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Melisa Şenolsun Tatlı Küçük Yalancılar  dizisi ile tanınmıştır. Son dönemde Kiralık Aşk, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Nefes Nefese, Atiye ve Menajerimi ara dizilerinde yer almıştır. Melisa Şenolsun son yıllarda Mehmet Ozan Dolunay ve Umut Evirgen ile aşk yaşamıştır. Melisa Şenolsun 1,71 boyundadır.

melisa senolsun Lutfen Cevap Veriniz filmi

Ushan Çakır

23 Mayıs 1984 İzmir doğumlu olan Ushan Çakır 37 yaşındadır. İstanbul Devlet Konservatuvarında tiyatro mezunu olan Ushan Çakır son dönemlerde Leyla ile Mecnun, Ufak Tefek Cinayetler, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek ve Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Yazı ve Masum Değiliz dizilerinde dizilerde yer almıştır. Kahraman Babam dizisi ile 2021 yazında izleyicisi karşısında olacak Ushan Çakır 2021 yazında aynı zamanda Lütfen Cevap Veriniz Oyuncuları arasında yer alacak. Oyuncu Damla Sönmez’in sevgilisi olan Ushan Çakır 1,70m boyunda 70 kg’dır.Ushan Cakir 2022 resimleri

Cem Yiğit Üzümoğlu

Cem Yiğit Üzümoğlu 1994 İstanbul doğumludur. Cem Yiğit Üzümoğlu 1.78 metre boyunda  ve 72 kg ağırlığındadır. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Son dönemde Hakan Muhafız ve Adı Efsane dizilerinde yer almıştır. Cem Yigit Uzumoglu Lutfen Cevap Veriniz filmi