Hakan Ural Gel Konuşalım’dan Neden Ayrıldı? İkinci Sayfa Neden Final Yaptı?

Hakan Ural 2017’den itibaren 3 sezondur Gel Konuşalım programında sunucu olarak yer almaktaydı. İlk olarak Esra Eron ile gel konuşalım’ı sunan Hakan Ural 2018 de ise Seda Akgül ile Gel Konuşalım programını sunmuştu. 2019 da ise Gel Konuşalım programında Hana Ural’ın partneri ise Nur Tuğba Algül  olmuştu. Tv8 ekranlarında hafta içi her gün izleyicisi karşısına çıkan Gel Konuşalım programında kadın sunucular her sezon değişirken sabit kalan tek isim ise Hakan Ural’dı.

Hakan Ural Gel Konuşalım’da Neden Yok?

2017’den itibaren Gel Konuşalım’ı sunan Hakan Ural  26 eylül perşembe gününden itibaren Gel Konuşalım’da sunucu olarak yer alamayacak. Gel Konuşalım programının 25 eylül çarşamba günü yayınlanan bölümü Hakan Ural’ın Tv8 ekranlarında yaptığı son programdı. Hakan Ural Gel Konuşalımda Neden Yok

Sunucu, yorumcu ve oyuncu Hakan Ural sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Gel Konuşalım programından ayrıldığı resmi olarak duyurdu. Hakan Ural başka bir kanalda yeni bir program yapacağı için Tv8’den ayrıldığını açıkladı. Hakan Ural yaptığı açıklama da 3 sezondur içinde bulunduğu Tv8 ailesine ve Acun Medya ekibine teşekkür etti. Peki Hakan Ural neden Gel Konuşalım’dan ayrıldı?

Hakan Ural Gel Konuşalım’dan Neden Ayrıldı?

Hakan Ural profesyonel bir ekran yüzü. Dolayısıyla duygusal davranamaz. Hakan  Ural’a çok daha yüksek bir ücret  ile yeni bir program yapması için teklif aldı. Daha önce medya kulislerinde çok başarılı olarak gösterilen İkinci Sayfa programının aldığı reytinglerin aslında Kanal D’yi hiçte memnun etmediği ve Gülşen ile Müge’nin İkinci Sayfa programının final yapacağı ve Kanal D’nin İkinci Sayfa programının yayınlandığı saatlerde yeni bir magazin programı yapacağı ve sunuculuğunu ise Hakan Ural’a vereceği konuşuluyordu ancak Hakan Ural’ın Gel Konuşalım’da devam etmesi nedeniyle bu iddiaların asılsız olabileceği konuşulmuştu. Hakan Ural Gel Konuşalım’dan ayrılması ve başka bir kanalda program yapacağım açıklaması üzerine İkinci Sayfa Programının ekranlara veda edeceği bilgisi kesinleşmiş oldu.Hakan Uralın yeni programı

Hakan Ural’ın Yeni Programı Ne Olacak?

Hakan Ural çok daha iyi bir bölüm başı ücret teklifi aldığı için Tv8 ile olan sözleşmesini cayma bedelini ödemek kaydıyla yırttı attı ve Kanal D ile yeni program için sözleşme imzaladı.

Hakan Ural’ın yerine Gel Konuşalım’a Kim Gelecek?

Şuanda Hakan Ural’ın yerine Nur Tuğba Algül’ün partneri olarak Gel Konuşalım’a hangi ismin geleceği bilinmiyor. İlerleyen günlerde Tv8 yeni bir isim ile Gel Konuşalım’da sunuculuk yapması için anlaşacak. Bu isim Hakan Hatipoğlu olabilir. Zira Hakan Hatipoğlu 2019 yaz sezonunda Gel Konuşalım tatile girdiğinde yaz aylarında Gel Konuşalım’ın devamı ola Gel Yazın Konuşalım’ı sunmuştu. Muhtemelen Hakan Hatipoğlu Hakan Ural’ın yerine Gel Konuşalım programına devam eder zira Hakan Hatipoğlu yazın çok sevilmişti.

İkinci Sayfa Neden Final Yaptı?

Kanal D yönetimi bir çok platformda çok konuşulması hatta bir çok olayı el atması sebebi ile çok sevilen İkinci Sayfa programını düşük reytingler sonucu kar edememesi gerekçesi ile kaldırma kararı aldı. Tabi şuanda bu sadece söylenti ama İkinci Sayfa programı gerçekten de çok reyting alan bir program değil. Kanal D daha az maliyet ile daha çok reyting alabilmek için Gülşen ile Müge’nin yerine Hakan Hatipoğlu ile çalışacak. Bakalım Kanal D bu hamlesi ile gerçekten daha çok reyting alabilecek mi göreceğiz zira İkinci Sayfa programı yerine gelen yeni program da İkinci Sayfa ekibi aynen çalışacak. Müge ve Gülşenle 2. Sayfa

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa Ne Zaman Final Yapacak?

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programı 23 Temmuz 2018 Pazartesi günü yayın hayatına başlamıştı. Muhtemelen 27 eylül 2019 cuma günü Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa final yaparak ekranlara veda edecek.

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa ReytingleriMüge ve Gülşenle 2. Sayfa Reytingleri

 

Hakan Ural Gel Konuşalım’dan Neden Ayrıldı? İkinci Sayfa Neden Final Yaptı? (1 Yorum)