Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi Sunucusu Halil Necipoğlu Kimdir ?

Ramazan ayında sahur programlarına bir yenisi daha eklendi. Star TV sahur programını yapması için Halil Necipoğlu ile anlaştı. Halil Necipoğlu’nu TRT 1 yayınlanan Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasından tanıyoruz. Halil Hoca burada jüri üyeliği de yapıyor.

Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketinde birbirinden ünlü konuklar ve uzmanlarla ramazan ayının mavevi iklimini seyircilere yansıtmaya çalışacak. İnsanların merak ettiği konular konuşulacak, Kur-an tilaveti ve tasavvuf musikisi dinletisi ile güzel bir program izleyenleri bekliyor. Program ramazan ayının ilk günü 02. 30 da başlayacak.

2 8

Halil Necipoğlu Kimdir ?

Star Tv de yayınlanacak olan Ramazan Bereketi programını sunacak olan Halil Necipoğlu 1968 yılında Erzurum da dünyaya gelmiştir. Babası da imam olan Halil hoca 14 yaşında hafız olmuştur. İmam Hatip lisesinden mezun olan Halil hoca ilahiyat Fakultesi ön lisans mezunudur.

1 8

Hafız Amir Ateş ten musiki dersleri de alan Halil Hoca 2011 yılında Dolmabahçe Sarayı Camisi’nde imamlık görevi yapmıştır. Halil Hoca çeşitli kanallarda sahur programları da yapmıştır. Halil Hoca son olarak  Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasında jüri üyesi olarak görev yapmaktadır. Camideki adam ve Semavi Vuruşlar isminde albümleri de bulunan Halil Necipoğlu  evli ve iki çocuk babasıdır.

Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi Tanıtım

Yayınlandığı zaman güncellenecektir.