Hanımağa’nın Gelinleri Oyuncu Kadrosu Film Nerede Çekildi?

Hanımağa’nın Gelinleri filmi Trt 1’in izleyicisine bayram şekeri ikramı olacak. Medya Fikir Sanat’ın yapımcılığında ekranlara gelecek Hanımağa’nın Gelinleri filminin yönetmeni ise  Ali Ayyıldız olacak. Çok sevileceği tahmin edilen komedi tarzında olan filmin şimdiden 2. ve 3. sünün çekilmesi planlanıyor.

Hanımağa’nın Gelinleri filminin oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, Burak Serdar Şanal, Benian Dönmez, Sinan Çalışkanoğlu ve Ferdi Sancar gibi çok sevilen yetenekli oyuncular yer alacak.

Hanımağa’nın Gelinleri Filmi Konusu

Dilber Hanım Çanakkale’nin en zengin hanımağalarından biridir. Çocukları okumuş ve Çanakkale’den çıkmış olan Dilber hanım Kurban bayramını evlatları ile birlikte geçirmek ister tüm çocuklarını köye davet eder herkes bir işi bahane eder ve kimse gelmez. Dilber hanım üzüntüden hastalanır ve annesinin durumunu duyan bütün çocuklar çiftliğe getiri; ancak her çocuğun da kendine göre bir sırrı, sıkıntısı vardır. Dilber hanım  bir yandan hastalığı ile bir yandan da çocuklarının sıkıntıları ile mücadele eder ancak her şeye rağmen bayramı zehir etmemek için hastalığını gizler. Artık son günlerinde oğlunun da mürüvvetini görmek isteyen Dilber gelin adayının define avcısı olduğunu düşünür; çünkü kız bir arkeologtur. 

Hanımağa’nın Gelinleri Nerede Çekildi?

Hanımağa’nın Gelinleri filminin çekimleri temmuz ayı boyunca Ayvalık Sural Çiftliğinde yapıldı. Hanımağa’nın Gelinleri filmi ise konu olarak Çanakkale’de geçse de çekimler Ayvalık’ta yapıldı. Ayvalıkta bulunan Sural çiftliğinin adresi ise Altınova Mah. Yukarı Karayer Küme Evleri, No:9, Ayvalık’tır.

hanım ağanın gelinleri nerede çekiliyor

Hanımağa’nın Gelinleri Oyuncu Kadrosu

  • Aslıhan Güner Kılıç
  • Burak Serdar Şanal
  • Benian Dönmez – Dilber Hanım
  • Sinan Çalışkanoğlu
  • Ferdi Sancar
  • Giray Altınok
  • Berfu Öngören
  • Güzide Arslan
  • Cezmi BaskınHanımağanın Gelinleri oyuncu kadrosu

Hanımağa’nın Gelinleri Oyuncuları (Tüm Oyuncular)

Aslıhan Güner Kılıç – Defne

Kuzey Yıldızı dizisinin yıldızı Aslıhan Güner Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi çekimleri arasında Hanımağa’nın Gelinleri filminin çekimlerine katıldı. Aynı zamanda pandemi döneminde eşi Mert Kılıç’ın Komutan filmini çeken Aslıhan Güner 17 Aralık 1987 İstanbul doğumludur ve 33 yaşındadır. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Güner son olarak Diriliş: Ertuğrul – Karaca Hatun olarak yer alma başarısı göstermiştir. Daha önce 2016 yapımı Kehribar dizisinde Bahar ve Kızılelma dizisinde Azra olarak yer almıştır. Aslıhan Güner Stv dizileri ile ünlenmiştir ilk olarak da Sırlar Dünyası dizisinde yer almıştır.

Selim’in aşık olduğu kız. Başarılı bir antropolog. Muhittin’in elinde ki yüzüğün değerli olduğunu anlayıp ondan yüzüğü almıştır; ancak yüzüğü sakladığı yerde kurbanlık hayvan yemiştir. 

Hanımağanın Gelinleri Aslıhan Güner Kılıç

Burak Serdar Şanal – Selim

Kimse Bilmez’in Pilot Süleyan’ı Burak Serdar Şanal Aslıhan Güner ile Hanımağa’nın Gelinleri filminde başrolü paylaşacak. Burak Serdar Şanal 28 Ağustos 1988 stanbul doğumludur ve 32 yaşındadır. Maltepe Üniversitesinde drama eğitimi alan Burak ilk olarak Küçük Kadınlar dizisinde Koray karakteriyle karşımıza çıkıyor. Peri Masalı, Bahar Dalları ve Dinle Sevgili dizilerinde boy gösteren genç yetenek son olarak Rüzgarın Kalbi dizisinde Rüzgar karakteriyle büyük beğeni kazanmıştır.

Selim Dilber hanımın tek bekar oğlu. Selim başarılı bir doktor.  Başarılı bir doktordur. 

Burak Serdar Şanal Hanımağanın Gelinleri filmi

Benian Dönmez – Dilber Hanım

Çatı Katı Aşk dizisinden son anda ayrılan Beian Dönmez Trt 1’in Hanımağa’nın Gelinleri filminde yer alıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar ve Afili Aşk dizileri ile tanınan Benian Dönmez 3 Mart 1965 Ankara doğumludur.  Ankara Üniversitesinde Tiyatro eğitimini tamamlayan Benian Dönmez daha önce de Aslan Ailem dizisinde yer almıştır. Benian Dönmez aktif olarak tiyatro oyunlarında yer almaktadır.

Osman ağanın eşi olan Dilber hanım köyün en zengin kadınlarından biri; herkes ona Dilber Ağa der. Dilber Ağa şuanda hasta ve çocuklarını kendisinden sonra bir arada görmek istiyor. 

Benian Dönmez Hanımağanın Gelinleri Dilber hanım

Cezmi Baskın – Hüsnü

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Aslıhan Güner ile birlikte baba kız olarak kariyerine devam eden Cezmi Baskın Hanımağa’nın Gelinleri filminde de baba kız olarak yer alacaklar. 1949  İstanbul doğumlu olan Cezmi Baskın İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesi mezunudur. Bir çok tiyatro oyununda yer alan Cezmi Baskın Akasya Durağı dizisi ile ekranlarda tanınmaya başlamıştır. Şevkat Yerimdar dizisi ve bir döneme damga vuran deneyimli oyuncu daha önce Vizontele ve Mucize filmlerinde de yer almıştır.

Hüsnü Dilber ağanın eşidir; doğal reçel ve sabun üretiyor ancak köy yerinde ürettiklerinin bir değeri yok. Cezmi Baskın Hanımağanın Gelinleri filmi

Sinan Çalışkanoğlu –Muhittin

Son olarak Efsane Aile ve İlk Buluşma programını sunan Sinan Çalışkanoğlu 1978 İstanbul doğumludur. Akademi İstanbul da tiyatro eğitimi alan Sinan Çalışkanoğlu komedi alanında Türkiye’nin en iyilerindendir.  Sinan Çalışkanoğlu Selena dizisinde Hades karakteri akıllara gelmektedir; ancak son dönemde dizi oyuncusu olarak da çokça yer almıştır. 2017 de Klavye Delikanlıları ve Kertenkele dizilerinde yer bulmuştur. Sunuculuk kariyeri de çok parlak olan Sinan Çalışkanoğlu 2015 de ise Elin Oğlu programında sunucu olarak yer almıştır.  Yahşi Cazibe ve Türk Malı dizileri ile dizilere girmiştir. Aslında pandomim sanatçısıdır.

Muhittin güvenilmez bir tip. Yıllarca define aramış ve en büyük definenin annesinin çalıştığı Dilber ağanın konağında olduğunu öğrenmiş. Muhittin bir kazı da çok değerli bir yüzük bulmuş ancak onu kaptırmıştır. Sinan Çalışkanoğlu Hanımağanın Gelinleri filmi

Ferdi Sancar –  Osman

Koca Koca Yalanlar’ın Şahin’i Ferdi Sancar 1980 İstanbul doğumludur ve 40 yaşındadır. Aykut Enişte 2 filminde yer alan Ferdi Sancar ilk ekran deneyimini Mahallenin Muhtarları dizisi ile yaşamıştır. Daha önce Aslan Ailem ve Yahşi Batı dizileri ile de çok sevilen Ferdi Sancar 75 kg ve 1.76 cm boyundadır. Rengarenk dizisi ile önemli bir rolde yer alan Ferdi Sancar oyunculuğu ile ön plana çıksa da dizi kısa sürmüş ve final kararı verilmiştir.

Osman Can’ın babası Melis’in de eşidir. Taşımacılık şirketi ferdi sancar Hanımağanın Gelinleri

Berfu Öngören – Melis

22 Ağustos 1981 İzmir doğumlu olan Berfu Öngören Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. İlk olarak Unutma Beni dizisinde Ceylan karakteri ile tanınan Berfu Öngören Çalgı Çengi filminde de yer almıştır.

Melis Dilber Ağanın en sevdiği gelinidir. Melis eşinden ayrılmak istemektedir; eşinin çok fazla telefon ile konuşmasından şikayetçidir. Berfu Öngören

Kerim Tuna Kaba – Can

Leke dizisinde hayat verdiği Murat karakteri ile tanınan Kerim Tuna Kaba 2009 İstanbul doğumludur ve 11 yaşındadır.

Can Dilber Ağanın tek torunudur. Melis ve Osman’ın çocuklarıdır; anne ve babasının ayrılmasından çok korkmaktadır CKerim Tuna Kaba hanım ağanın gelinleri Canan.

Giray Altınok – Mustafa

Ferdi Sancar ile birlikte Aykut Enişte filminde yer alan Giray Altınok 1984 İzmir doğumludur ve 36 yaşının içindedir. Güldür Güldür Show’un yeni sezonunda kadroya giren Giray Altınok Düğün Dernek 2: Sünnet filminde ve Buyur Burdan Bak programında da ekranlarda yer almıştır.

Dilber Ağanın oğullarından biridir. Elektrik elektronik mühendisidir. Birce ile evlidir ve eşini çok sever. 

Giray Altınok hanımağanın gelinleri

Güzide Arslan – Birce

Afili Aşk’ın Gonca’sı olarak tanınan Güzide Arslan 1 Ekim 1992 Ankara doğumludur. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü bitiren Güzide Arslan Arka Sokakalar dizisiyle ilk kez ekranda yer almıştır. Son dönemde Payitaht Abdülhamit dizisinde Dilşad karakteri ile yer alan Güzide Arslan 2020 de ise Hanımağa’nın Gelinleri filminde yer alacaktır.

Birce Mustafa’nın eşi Dilber Ağa’nın gelinidir. Sosyal medya fenomenidir. Güzide Arslan

 

Hanımağa’nın Gelinleri Tanıtım Fragmanı