Hayat Akarken Sunucusu Selen Görgüzel Alkan Kimdir? Konukları Uzmanları Kim?

Tv2 ekranlarında yep yeni bir gündüz kuşağı programı izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sunuculuğunu  Selen Görgüzel Alkan’ın yapacağı Hayat Akarken programında hayatın içinde ki tüm konular ile izleyicisi karşısında olunacak.

Hayat Akarken programı ilk bölümü ile 5 aralık pazartesi günü 11:30 da izleyicisi karşısında olacak. Hayat Akarken programını ilk bölüm konukları is oldukça dikkat çekici. Hayat Akarken Sunucusu Selen Görgüzel Alkan’ı yeni programının ilk bölümünde eşi Hamdi Alkan yalnız bırakmayacak.

Hayat Akarken  programının 5 aralıkta ekranlara gelecek ilk bölümünde Akunptur uzmanı Dr. Murat Topoğlu ekranların sevilen Psikolog’uEsra Ezmeci,  Gıda Mühendisi Elif Tanuğur Samancı ve Astrolog Demet Hoşman da yer alacak. Hayat Akarken Sunucusu Selen Görgüzel Alkan

Selen Görgüzel Alkan Kimdir?

9 Şubat 1979’da İstanbul’da dünyaya gelen Selen Görgüzel Alkan 40 yaşındadır. Daha çocuk yaşta evlilik yapan güzel oyuncu Selen Görgüzel Alkan’ın ilk evliliğindne b,r kızı vardır. Selen Görgüzel Alkan sunuculuk ile sanat hayatına başlamıştır. Daha sonra Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakas ve Pars Narkaterör gibi projelerde yer alan Selen Görgüzel Alkan son döenmde ise O Hayat Benim ve Türk Malı gibi dizilerde yer almıştır. Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan’ın eşidir.

Hayat Akarken Sunucusu Selen Görgüzel Alkan’a yeni programında başarılar diliyoruz. Hayat Akarken Sunucusu Selen Görgüzel Alkan

Etiketler