İkimizin Yerine 112. Bölüm Özeti 28 Aralık Dadisa ile Sumitra‘nın arası açılır

İkimizin Yerine dizisi 112. bölümü ile 28 Aralık cuma günü izleyicisi karşısında olacak. İkimizin Yerine dizisinin 28 aralıkta yayınlanacak bölümünde Dadisa ile Sumitra büyük bir çatışma yaşar.

İkimizin Yerine 112. Bölüm Özeti

Dadisa gerilir ve kâhini çağırır. Dadisa gizlice kâhine, Jagdiş ve Anandi için her şey yolunda mı diye sorar. Kâhin her şey yolunda ama daha hayırlı olması için “51 Brahman Bojan“ (51 dindara ikram) yapın der. Kazan’ın patronu (Nihal Singh, erkek) onu ziyarete gelir.

Nihal Bago‘ya sapıkça bakar. Sonra Kazan, para dolu bir çantayı patronuna verir. Dadisa, ikram için gelinlere talimat verir. Gelinler nerden icap ettiğini sorunca Dadisa Sumitra‘ya bağırır. Teepri sevinir.

İkimizin Yerine 112. Bölüm özetinde Dadisa Sumitra’dan yemek hazırlamasını isterken, Teepri ben yaparım der. Dadisa Sumitra yapmalıdır der. Teepri mutfakta yemeği mahvetmeye çalışırken Anandi oraya gelir. Teepri Anandi‘yi göndermeyi başarır ve sinsice gülümser.

Yemekler 51 dindara servis edilir.kimizin Yerine 112. Bölüm resimleri Onlar Dadisa’yı, sütlaca tuz katarak onlara hakaret etmekle suçlayıp giderler. Dadisa Sumitra’ya bağırır ve ona mutfağı yasaklar. Evdeki her törenden uzak durmasını ister. Gelinler mutfakta olanları hatırlar. Gehna, Teepri‘den şüphelenir. Sumitra şaşırır. Teepri bu sohbeti duyar.

Nihal Bago’nun yemeklerini över ve öğle yemeği için yine geleceğini söyler. Kazan tamam der. Jagdiş ve Phuli okuldan dönerken, bazı çocuklar Anandi’nin delirdiğini söyleyerek alay ederler. Jagdiş onları döver ve kavga ederler. Bairon ve Basant yoldan geçerken Phuli onlara haber verir. Onlar çocukları okul müdürüne götürür.

İkimizin Yerine 28 Aralık Özeti Devam Ediyor

Sonra çocuklar özür diler. Jagdiş ve Phuli eve döner. Dindarlar için yemek paketlendiğini görürler. Jagdiş, dindarların neden orada olmadığını sorarlar. Dadisa annene sor diye bağırır. Teepri bohçasıyla Dadisa‘ya gelir ve mutfakta duyduklarını anlatır. Dadisa gelinleri çağırır.kimizin Yerine 28 aralık resimleri

Dadisa Teepri‘nin şikâyeti üzerine gelinleri sorgular. Dadisa ısrar edince Gehna Teepri‘den şüphelendiğini anlatır. Teepri, suçu Anandi’ye atar. Gehna Anandi’yi savunur. Ama Dadisa Gehna’ya bağırır. Bago içki şişesi bulunca Kazan‘la tartışır. Bago şişeyi kırar. Kazan ona el kaldırır ama vurmaz. Sumitra, Dadisa’ya süt getirir. Dadisa almaz. Teepri, Dadisa’ya sempati gösterir.

Kazan ve patronu içiyor. Bago endişeli ve üzgün. Sarhoş Kazan, Bago ile flört eder. Bago ona yüz vermez. Teepri, Jagdiş‘e yemek kutusu hazırlar. Anandi Teepri‘yi sevmediğini söyler. Jagdiş ona bilezik alacağını söyler.

İkimizin Yerine 28 aralık özetinde Anandi sevinir. Dadisa ve Teepri mabedden dönerken bazı kadınlar Dadisa’ya, deli gelinini bırakmadın diye onu överler. Dadisa sinirlenir. Teepri, Phuli’nin bunu yaydığını söyler.

İkimizin Yerine 112. Bölüm Fragmanı