Hazer Amani MasterChef Türkiye’den Neden Ayrıldı? İşte Detaylar

Güncelleme 27 Ağustos 2019Hazer Amani MasterChef Türkiye’den  ayrıldıktan sonra Fox TV ekranlarında yayınlanan ve MasterChef Türkiye’nin en önemli rakibi olan The Taste Türkiye’de sunucu ve moderatör olarak yer alacak.Hazer Amani MasterChef Türkiyeden sonra hangi programda

Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı The Taste Türkiye çekimleri biter bitmez geçen sezon çok iyi para kazandığı MasterChef Türkiye programının ikinci sezonu için hazırlıklara başladı. Tv8 kanalından yapılan açıklamada MasterChef Türkiye’nin 2. sezonu için seçmelere başlandığını ve başvuruların değerlendirildiğini açıkladı.

Acun Medya’nın sosyal medyayı çok aktif kullanan patronu Acun Ilıcalı yine sosyal medyadan yaptığı paylaşımda MasterChef Türkiye’nin 2. sezonunda ünlü şef Hazer Amani’nin jüri kadrosundan ayrıldığını açıkladı.

Hazer Armani’nin yerine MasterChef Türkiye’de yine ünlü İtalyan Şef Danilo Zanna getirildi. Peki MasterChef Türkiye’den neden Hazer Arman ayrıldı? İşte detaylar.MasterChef Türkiye 2. sezon

Hazer Armani MasterChef Türkiye’den Neden Ayrıldı?

Acun Ilıcalı toplumun nabzını çok iyi tutan bir toplum mühendisi. Mart ayında Hazer Armani Beşiktaş’ta bir araba da Sıla ile uyuya aklamış şekilde görüntülenmişti. Bu olay sonrasında da medyada Hazer Amani’nin  5 yıllık evliliğini bitirdiği ortaya çıkmıştı. Acun Ilıcalı tahminlerimize göre bir çok gazete de yer alan bu haberler yüzünden Hazer Amani’nin üzerini çizdi ve sözleşmesini fesh etti.

Bilindiği üzere daha önce Sıla ve Ahmet Kural arasında çıkan kavga medyaya yansımış ve Ahmet Kural’ın Sıla’ya şiddet uyguladığı gerekçesi ile mahkemeden ceza almıştı. Bu olayın üzerine bir de  Sıla ile Hazer Amani’nin aşk yaşadığı iddiaları gündeme gelmiş; bu durum toplumun bir çok kesiminde nefret ile karşılanmıştı. Toplumdan sanatçıların ve tanınmış kişilerin aile değerlerine daha çok sahip çıkmaları gerektiği böyle olaylar yüzünden aile değerlerinin kaybolduğu sesleri yükselmişti.

Acun Ilıcalı tahminlerimize göre Hazer Amani’ye yönelen tepkilerin MasterChef Türkiye’ye yönelmemesi için böyle bir karar aldığı konuluşuluyor. Ayrıca MasterChef Türkiye’nin yeni jürisi Danilo Zanna  hem şef olması hemde komedyen olması yönüyle toplumun çok sevdiği ve çok tanıdığı bir şef.

Hazer Amani MasterChef Türkiye Geri Dönecek mi?

Acun MEdya ile Hazer Amani arasında yapılan sözleşme iptal edildi; şuanda Hazer Amaninin MasterChef Türkiye’ye dönmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Hazer Amani’nin Yerine MasterChef Türkiye’nin Yeni Jürisi Kim Olacak?

Hazer Amani yerine MasterChef Türkiye’ye  Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun yanına ünlü İtalyan Şef Danilo Zanna  getirildi. Benim şahsi görüşüm MasterChef Türkiye ciddi jürisi ile beğeni toplayan bir yarışmaydı; zira izleyiciye mutfakta çalışmanın ne kadar stresli ve ciddi bir iş olduğun göstermekteydi. Ünlü İtalyan Şef Danilo Zanna bence bu sert konsepte uymayacak kadar yumuşak bir şef.Hazer Amani MasterChef Türkiye nedne yok

Şef Danilo Zanna Kimdir?

İtalyan Şef Danilo Zanna’yı biz Elin Oğlu isimli program ile çok sevdik. 15 Nisan 1982 İtalya doğumlu olan yakışıklı şef Tuğçe Demirbilek ile sevgili olduktan sonra Türkiye’ye geliyor ve restoran daha sonra İtalyan İşi isminde bir program da sunmuştur.

Bir erkek çocuk sahibi olan Danilo Zanna son olarak Görümce isimi sinema filminde de yer almıştır. Yemek yaparken aksanlı Türkçesi ile yaptığı esprileri ile Türkiye’yi güldürmüş bir isimdir.

Masterchef Danilo Zanna Kimdir

 

 

Etiketler