Hercai Azra Kimdir? Amacı ne? Dilşah’ın Öz Kızı mı? Sera Kutlubey

Hercai dizisinde hikaye değişiyor ve yeni hikaye içinde yeni karakter dizinin kadrosuna dahil olmaya devam ediyor. Son olarak Harun karakteri ile diziye dahil olan Ahmet Kayakesen’in hikayesi bitince diziden ayrılmıştı; şimdi de diziye yeni hikaye ile Sera Kutlubey dahil oluyor. Sera Kutlubey Hercai dizisinde Azra karakterine hayat verecek.

Hercai Azra Kimdir?

Hercai dizisinde Azra Dilşah’ın üvey kızıdır. Böylece Azra ve Miran da üvey kardeş çıkmış olacak Hercai dizisinde Miran ve Reyyan’ın arasını bozacak kimse kalmadı. Hercai senaristleri Azra karakterini diziye dahil ederek Miran ve Reyyan için yeni bir düşmanı da senaryoya dahil edecek.

Hercai dizisinde Azra karakterine sera kutlubey hayat verecek

Hercai dizisinde Azra Dilah’ın Mehmet’ten olan öz kızı değildir; üvey evladıdır yani manevi kızıdır. Bir çok izleyici Azra’nın Dilşah’ın öz kızı olmasını istiyor ancak bu senaryo gereği imkansız duruyor.

Hercai Azra’nın Amacı Ne?

Hercai dizisinde Azra’nın amacı Reyyan ile Miran’ın arasını bozmak; bunu başaracak da ne yazık ki ancak yine de Miran ve Reyyan aşkı zorlu sınavlardan geçse de kazanan  olacak. Diğerleri gibi Azra’da geldiği gibi gidecek. Hatırlanacağı üzere Hercai dizisinde Gönül de Azad da diziden ayrıldı ve dizi de kötü karakter kalmadı; işte bu kötü karakterin adı da Azra olacak.

Sera Kutlubey Kimdir?

Son olarak Zalim İstanbul’da Azra karakteri ile izleyicisi karşısına çıkan Sera Kutlubey 19 Nisan 1994 İstanbul doğumludur ve 27 yaşının içindedir. İstanbul Haliç Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Sera Kutlubey Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde de diksiyon eğitimini tamamlamıştır. Kehribar ve Babam ve Ailesi dizileri ile oyunculuğa başlayan Sera Kutlubey özellikle İsimsizler dizisinde hayat verdiği Seher karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Sera Kutlubey 52 kg ağırlığında ve 167 cm boyundadır. Sera Kutlubey’in Sercan Sert isimli bir kuaför ile sevgilidir.