Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan Ayrılacak mı? İnci Neden Yok?

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakteri ile yer alan Farah Zeynep Abdullah dizinin 18. bölümünde yer almayacak. Bir çok izleyici Masumlar Apartmanı dizisinin 19 ocak salı günü ekranlara gelecek 18. bölümünde  Farah Zeynep Abdullah dizi de yer alamayacak. Bir çok izleyici dizinin kadın başrol oyuncusu İnci’yi göremeyince acaba Farah Zeynep Abdullah diziden mi ayrıldı sorusunu sormaya başladı. Peki gerçekten Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldı mı?

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan Ayrılacak mı?

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisinin 18. bölümünde sağlık sorunları nedeniyle yer alamadı. Farah Zeynep Abdullah olmadan sete çıkan ekip 18. bölümü onsuz çekti; dizi de Farah Zeynep Abdullah’ın 2 hafta boyunca sete çıkamayacak olmaması nedeniyle senaryo değişikliğine gidildi. 2. haftanın sonunda iyileşerek sete dönen Farah Zeynep Abdullah 19. bölümdeki çekimlere sonradan katıldı ve İnci 19. bölümde yer aldı.

Masumlar Apartmanı İnci Neden Yok?

Masumlar Apartmanı dizisinde  İnci kimseye haber vermeden çekip gidecek ve Han dahil kimse onun nereye gittiğini bulamayacak. Han 18. bölüm boyunca İnci’yi arayacak ancak bir türlü bulamayacak.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakteri sadece bir bölüm yer alamayacak; ilerleyen haftalarda yeniden bir hastalık olmaması durumunda İnci dizide yer almaya devam edecek.

Sosyal medyada çıkan Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılacak söylemleri ne yazık ki gerçekleri yansıtmıyor. Masumlar Apartmanı dizisi ile Farah Zeynep Abdullah’ın haziran 2021’e kadar sözleşmesi var istese de diziden ayrılamaz. Farah Zeynep Abdullah da OGM Pictures ile 2. sezon sözleşmesi için çok kısa süre içinde masaya oturacak zira yapımcı OGM Pictures Masumlar Apartmanı dizisinin ikinci sezonu çekmek istiyor. Bu nedenle de dizinin başrol oyuncuları ile yeni sezon sözleşmesi için masaya oturacak.

Farah Zeynep Abdullah Covid 19 olmadı mi Oldu?

Farah Zeynep Abdullah’ın hastalığının Covid 19 değil farklı bir viral hastalık olduğunu bildirildi.

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan Ayrılacak mı? İnci Neden Yok? (2 Yorum)

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları