Hizmetçiler Ne Zaman Final Yapacak? Final Kaçıncı Bölümde? İşte Dizinin Ömrü

Hizmetçiler dizisi için final kararı alındı. Bize gelen bilgiye göre Korona Virüs’ten sonra Hizmetçiler dizisi bir daha sete çıkamayacak ve dizi 3. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etmiş olacak. 

Güncelleme 21 Nisan 2020 Hizmetçiler dizisi son olarak 21 Mart 2020 Cumartesi günü 3. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkmış sonrasında da diziye Korona Virüs arası verilmişti. Hizmetçiler dizisinin Kanal D ile sözleşmesi muhtemelen iptal edildi ve Hizmetçiler dizisini bitirme kararı böyle alındı. Keşke  Hizmetçiler dizisini Kanal D 2020 yaz dizisi olarak devam ettirseydi. Böylece Kanal D Hizmetçiler dizisi için ödediği parayı da diziyi yazın yayınlayarak çıkarabilirdi.

Hizmetçiler devam edecek mi yaz dizisi olacak

Hizmetçiler Dizisi Kötü Başladı

Hizmetçiler dizisi yaptığı kötü başlangıç ile bir çok dizi eleştirmenini de haklı çıkardı. Hizmetçiler dizisi daha başlamadan bir çok dizi eleştirmeni dizinin uyarlandığı Devious Maids dizisine bakıp bu dizi tutmaz boşa emek vermeyin demişti; ancak Kanal D yönetimi farklı bir tarzı olduğu gerekçesi ile Hizmetçiler dizisine onay vermişti; Türkiye de hangi dizi de hizmetçi yok diye sorasım geldi Kanal D yönetimine zaten izleyici sıkılmış İstanbullu zengin ailelerin dizilerini izlemekten; artık farklı diziler bekliyor. Ne yazık ki biz de Hizmetçiler dizinin ilk bölümünü izleyince geçen sezon izlediğimiz Ufak Tefek Cinayetler dizisine çok benzettik; o dizi de cinayeti işleyen aranıyordu burada da Ela’nın kardeşi Derin aranıyor.

Hizmetçiler Dizisi Reytingleri

Hizmetçiler dizisi yapılan onca tanıtım ve reklama karşı 3.40 reyting ile 7. sırada kendisine yer buldu. Zümrüdü Anka ve Kuzey Yıldızı dizileri ile Hizmetçiler dizisinin tam iki katı reyting almayı başardı. Kanal D’nin düşük reytingler ile final kararı aldığı çok sevilen Afili Aşk dizisi de zaten 3.40 civarı reytingler alıyor ve ilk 10’a giriyordu. Bu durum eğer Hizmetçiler dizisinin reytinglerini arttırmazsa final yapmaktan kurtulamayacağı anlamına geliyor.

Hizmetçiler kaç bölüm yayınlanacak

Hizmetçiler Dizisi Çarpık Aile İlişkilerine Odaklanıyor

Hizmetçiler dizisinde Cennet Konaklarında oturan ailelerin yaşamı hizmetçilerin gözünden anlatıyor; ancak dizi de yer alan Atahanlı, Gülkaya ve Coşkun ve aileleri çarpık aile yapısı olan aileler. Bu ailelerin sağlıksız ilişkileri izleyiciye de kötü örnek oluşturuyor. Ayrıca dizi de ki konuşmalar benzer şekilde hizmetçilik yapan insanları da aşağılıyor. Hizmetçiler dizisi bir çok izleyici tarafından Türk aile yapısının temeline konulmuş bir dinamit olarak  görülüyor. Hizmetçiler dizisinin ilerleyen bölümlerinde entrikalar daha da artacak gibi.

Bir çok izleyici de Hizmetçiler dizisinde senaryo ile birlikte oyuncu performanslarını da çokça eleştirdi. Özellikle dizinin başrollerinde yer alan Deniz Baysal Algı Eke ve Yiğit Kirazcı’nın performansının da sönük kaldığını ve oyuncuların inandırıcı olmadığını yazmışlar.

Hizmetçiler Ne Zaman Final Yapacak

Hizmetçiler Ne Zaman Final Yapacak?

Hizmetçiler dizisi 3. bölümü ile final yaptı.  Hizmetçiler dizisi için Kanal D çok uzun bir sözleşme yapmamıştı; dizinin zaten daha başlamadan erken final yapacağı konuşulmuştu. Bu da Kanal D’yi tedirgin etti ve Fabrika Yapım ile ilk yayın hakları anlaşmasında tazminat maddesi almamış olabilir. Bu durumda Hizmetçiler dizisine Kanal D istediği gibi erken final karaır verebil,r

Hizmetçiler Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Hizmetçiler dizisi tahminimizce zor da olsa bu sezonu bitirir gibi görünüyor. Ben Hizmetçiler dizisinin 4’e yakın reytingler alacağını ve 6. bölümü ile nisan ayında final yapacağını tahmin ediyorum. Tabi ki bu benim tahminim; Hizmetçiler dizisinde eğer reytingler 3’ün altına düşerse bu durumda Hizmetçiler dizisi 6. bölümü ile ekranlara veda edecek.

Yorum yaz

Hizmetçiler Ne Zaman Final Yapacak? Final Kaçıncı Bölümde? İşte Dizinin Ömrü (1 Yorum)

 1. Aslında izlenecek düzgün dizi pek yok
  Kalmadı geldi ask dizi de ayni bu dizileri izleyen yabancılar sanıyor Türkiye’de herkes yalıda yaşıyor herkes holding işletiyor samimi doğal halk anlatan dizilere ihtiyacımız var
  Hint dizilerinin senaryosu hep ayni ama yine de izleniyor bunun sebebi gündelik yaşamlardan fazla kesitler içermesi günlük gelin kaynana çekişmesi yemekler gelenekle yani günlük sıradan hayati detaylı anlatması halk kendi yaşantısına uygun şeyleri izler
  nu Hint dizileri bu sebeple senaryo ayni olsa da izleniyor gerçi artık biraz sıktı ama
  Bu hizmetçiler dizisi sadece merak uyandırdı derin kim nere de kimle ilişkisi vardı kim oldurdu veya nerde iyi kız mı kotu mu çocuk gerçekten kimin vs. insanlar bunu merak etti izlenme sebebi bu
  Ama günü itibariyle o aksam fazla dizi var
  Reytingleri çıkar mı bilmem ama olay anlayacak kadar yayımladınız isterim