Hizmetçiler Neslihan Kimdir? Neslihan Arslan

Hizmetçiler dizisi çok gizemli senaryosu ile çok yakında ekranlarda olacak; ancak Hizmetçiler  dizisi başlamadan önce dizinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından tanımaya devam ediyoruz. Hizmetçiler  dizisi bilindiği üzere Meksika’da “Ellas son La Alegria Del Hogar”, adı ile Amerika’da ise “Devious Maid’s” ismi ile yayınlanan diziden uyarlanacak. Bu dizilerde en çok merak edilen karakterlerden biri de Hizmetçiler dizisinde Neslihan Arslan’ın hayat vereceği Neslihan Gülkaya karakteri olacak.

Zengin beş aile ve 4 hizmetlinin hikayesinin anlatılacağı Hizmetçiler dizisinde en gizemli kişilerden biri de Neslihan Gülkaya olacak. Peki Hizmetçiler dizisi Neslihan Kimdir?

Hizmetçiler Neslihan Kimdir?

Hizmetçiler dizisinde öldürülen bir hizmetçinin katili aranacak; işte dizi de zengin ailelerden biri de Gülkaya ailesi olacak. Neslihan da Cennet Konakları sitesinde oturan zengin bir kadın olacak. Her ne kadar Neslihan kapasitesini bilen ve gözü çok yükseklerde bir kadın olmasa da Neslihan’ın da bir çok sırrı olacak.

Her ne kadar Neslihan düzgün biri gibi görünse de Neslihan’ın da yalanları da ve kocasını aldatması olacak. Neslihan planlı yaşayan bir kadındır ama onun da aklını çelen bir erkek olmuştur evli de olsa.   Neslihan’ın parası da olsa hizmetçisi de olsa; harika bir evi de olsa Neslihan yalnızdır; istediği kariyeri de yapan Neslihan geriye dönüp baktığında yalnız olduğunu fark etmiştir. Peki Hizmetçiler dizisinde nasıl  bir karakter olduğunu tam olarak anlayamadığımız Neslihan Gülkaya karakterine başarı ile hayat veren Neslihan Arslan Kimdir?Hizmetçiler Neslihan

Neslihan Arslan Kimdir?

Neslihan Arslan 25 Nisan 1989 İstanbul da hayata gözlerini açmıştır ve 2019 yılı itibari ile 31 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü ve Mimar Sina Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Acans Entertainment’ın oyuncusu olan Neslihan Arslan önce tiyatro ile başlamış sonra sinema filmlerinde oynamış sonra da İstanbullu Gelin dizisi ile de ünlü olmuştur.  Neslihan Arslan son olarak İstanbullu Gelin dizisinde Dilara olarak ekranlarda yer almış ve çok sevilmiştir. Neslhan Arslan aynı zaman da seslendirmen olarak da görev yapmaktadır. Newyork’ta Beş Minare filminde seslendirme yapmıştır. İlk dizisi ise 2003 yapımı Hayat Bilgisi dizisi olmuştur.Hizmetçiler Neslihan arslan

Neslihan Arslan Kaç Yaşında?

Neslihan Arslan 25 Nisan  1989 doğumludur ve 31 yaşının içinde güzelliğinin zirvesindedir.

Neslihan Arslan’ın Sevgilisi Kim?

Neslihan Arslan’ın açıkladığı bir sevgilisi yani erkek arkadaşı olmamıştır.