Bıçak Sırtı 120. Bölüm Özeti 14 Şubat Lakşi’ye Ne Oldu Lakşi Hafızasını Mı Kaybetti

Bıçak Sırtı dizisinde Swara Lakşi’nin kızını dükkana bırakarak Sanskar’a bakmaya gider. Lakşi gelir ve kızın korkudan ağladığını görür. Kız beni şu abla kurtardı diyerek Swara’yı gösterir. Lakşi onları görünce şok olur. Kızını da alıp gider. Swara kızı göremeyince dükkan sahibine sorar. Adam kızı babasının alıp götürdüğünü söyler. Sanskar Swara’dan arabasına binmesini ister. Bıçak Sırtı 14 Şubat Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 120. Bölüm Özeti

Sumi Swara’yı arar ve nerde olduğunu sorar. Swara konuşurken Sansakar onun telefonunu alır ve hoparlörünü açar. Telefonu Şekar alır ve Ragini’yi aldığı karardan dolayı destekleyeceklerini söyler. Swara ne kararı olduğunu sorar. Şekar Ragini’nin Nikhil ile devam etmek istediğini söyleyince Swara ve Sanskar şaşırır. Sanskar bu işte bir yanlışlık olduğunu söyler. Swara da aynı fikirdedir. Swara eve gelince yüz yüze görüşeceğini söyleyerek telefonu kapatır.

Şekar Lakşi’nin öldüğü gerçeğini Swara’dan saklayabileceklerini ancak Anapurna ve Durga’ya haber vermeleri gerektiğini belirtir. Şekar ve Sumi Durga’nın evine giderler ve Lakşi’nin öldüğünü haber verirler. Ragini’nin hastaneye giderek olayı öğrendiğini söylerler. Durga ve Anapurna kendinden geçerken Şekar ve Sumi onları teselli ediyordur. 11 96

Swara ve Sanskar Şekar’ın evine geldiklerinde onları Ragini karşılar. Swara bu kararı aldığına inanamıyorum deyince Sanskar Lakşi’yi ona getireceğini söyler. Ragini onun gelemeyeceğini söyler. Ragini Lakşi’yi beklemenin anlamsız olduğundan bahsederken Durga, Anapurna ve Şekar ailesi gelir. Durga Ragini’ye hak verdiklerini söylerken Anapurna, Swara ve Sanskar’dan aralarındaki acılarını unutmasını ve bir araya gelmelerini ister. Ancak bu şekilde teselli bulacaklarını belirtir.

Anapurna Ragini’den Lakşi’nin verdiği mangalsutrayı ister. Swara bu acıya daha fazla dayanamayarak dışarı çıkar. Sanskar’da peşinden çıkar. Anapurna Ragini’ye sarılır ve Swara ve Sanskar’a gerçeği daha sonra açıklayacaklarını belirtir. Sanskar dışarda Swara’yı teselli ederken Anapurna’nın teklifini göstermelik olarak kabul edeceklerini, bu sırada Lakşi’yi aramaya devam edeceklerini söyler. İkili bu konuda anlaşırken nefretleri en üst seviyede devam ediyor. 22 94

Sanskar ve Swara içeri girerler. Ordakilere birleşme işini kabul ettiklerini belirtirler. Ragini bunu kanıtlamaları için Sansakr’dan Swara’ya sindor uygulamasını ister. Şirag Utara’yı evlerine uzak bir yerde bırakır. Utara ona teşekkür eder ve onunla ömür boyu arkadaş olmak istediğini söyleyerek elini uzatır. Şirag ailesine verdiği sözleri hatırlayarak elini uzatır. Ram ve Sujata Şirag’ın ayrıldığını görürler. Ram arabadan iner ve Utara’yı Şirag hakkında sorgular.

Utara Şirag’ın ailesinin aksine iyi bir adam olduğunu, istemezlerse görüşmeyeceğini söyler. Sujata Şirag’ın inci tanesi olduğunu ve kızını prenses gibi yaşatacağını söyler. Ram saçmalamayı kesmesini ister. Swara sindor getireceğini söyler ve elinde bir telefonla gelir. Anapurna ve Ragini’nin konuşmalarını kaydettiğini söyler. Ardından kaydı dinlerler ve Lakşi’nin öldüğünü öğrenirler. Sanskar ve Swara şok olmuşlardır. Swara bu gerçeği neden bizden gizlediniz deyince Durga bu gerçeği daha önce söyleseydik ikiniz asla bir araya gelmezdiniz diyerek Ragini’yi savunur. 33 95

Ragini biraz yalnız kalmak istediğini söyleyerek dışarı çıkar ve doktorun Lakşi hakkında öldü sözlerini hatırlar. Yolda bir araba ona çarpar. Mansi adındaki kadın Ragini’yi alıp evine götürür. Ragini gözlerini açtığında bir kız çocuğu ona bakıyordur. Annesinin kasten vurmadığını söyleyen kız annesi adına özür diler. Ragini eve gitmek istediğini söyler. Mansi şoförün onu bırakacağını söylerken Ragini kendim giderim diyerek çıkar. Bu sırada Lakşi ile çarpışır. Ragini özür dilerken Lakşi’yi karşısında görür ve şok olur. Ona sarılır ve ellerini öper. Lakşi’nin karısı ve kızı şoktadır.

Mansi o benim kocam Abhimanyu bu da kızımız Misha der. Ragini kendini hatırlatmaya çalışır ancak Lakşi de kendisini Abhimanyu olarak tanıtır. Ragini ondan gelmesini ister ve elini tutar. Ancak Mansi ona engel olur. Ragini Lakşi’yi götürmede ısrarlıdır. Misha’ya bıçak tutar ve şoförden arabayı çalıştırmasını ister. Onlar giderken Lakşi de peşlerinden gider.44 90

Swara ve Sanskar kapının önünde konuşuyorlardır. Sanskar kardeşinin ölmesinden kendini sorUmlu tutarken Swara onu destekler. Sanskar Swara’dan gitmesini ister ve onu itekler. Bu sırada Ragini ve kaçırdığı kız arabada. Sanskar ve Swara önce onları, sonra da Lakşi’yi başka bir arabada Ragini’yi takip ederken görürler. Bıçak Sırtı 14 Şubat Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 120. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 120. Bölüm Özeti 14 Şubat Lakşi’ye Ne Oldu Lakşi Hafızasını Mı Kaybetti (1 Yorum)