Kenan MM Savaşçı’dan Neden Ayrıldı? Bahtiyar Şehit Mi Oluyor

Kenan MM Savaşçı dizisi setinde oyuncu arkadaşları ve set ekibi ile vedalaşarak Savaşçı dizisinden ayrıldı. Bilindiği üzere Savaşçı dizisinin 4. sezonunda ünlü Azeri oyuncu Kenan MM Yüzbaşı Bahtiyar Resulzade karakteri ile diziye dahil olmuştu. Şimdi de Yüzbaşı Bahtiyar Resulzade karakteri için ayrılık vakti geldi.

Kenan MM Savaşçı’dan Neden Ayrıldı?

Kenan MM Savaşçı dizisinde yeni kurulan Turan timinin komutanı olarak görev yapıyordu. Turan timinin kurulmasından sonra Yüzbaşı Bahtiyar daha çok sahne alıyordu; ancak yine de Kenan MM için Savaşçı da rol aldığı dakika ne yazık ki yetersizdi. Bu da Azeri oyuncu Kenan MM’in en büyük rahatsızlığıydı. Oyuncular dizilerde sahne aldıkları dakikaya göre para alıyor. Kenan MM yeteri kadar sahne alamadığı için beklediği ücreti de alamıyordu Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Filmden.

Kenan MM’e Azerbeycan’dan Başrol Teklifi

Aslında Kenan MM Savaşçı dizisinden yeterli ücret alamasa da diziye devam ediyordu; ancak aldığımız kulis bilgisine göre Azerbeycan’dan bir dizi yapımcısı yeni hazırladığı dizisi için Kenan MM’e teklif getirmiş. Kenan MM yeni dizi de başrol oynayacakmış bu nedenle de tercihini Azeri diziden yana kullanmış.

Kenan MM Savaşçı’dan Nasıl Ayrılacak? Savaşçı Bahtiyar Şehit Mi Olacak?

Şuanda Savaşçı dizisinde Bahtiyar karakterinin nasıl diziden ayrılacağını bilmiyoruz; Savaşçı dizisi çok zor şartlarda çekildiği için ne yazık ki yeteri karada takip edilemiyor bu nedenle de kış sezonunda Savaşçı’dan yeterli set bilgisi gelmiyor. Bu nedenle Kenan MM Savaşçı’dan nasıl ayrılacağı ile ilgili bilgimiz yok; ancak tahminimize göre Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Bahtiyar Şehit olacak ve Kenan MM diziden ayrılacak. Tabi ki bu bir tahmin; Kenan MM tayin yolu ile de Azerbeycan’a geri dönebilir; sonuçta Türk devletleri arasında yapılan sözleşme gereği görevlendirme ile çalışıyor Yüzbaşı Bahtiyar Türkiye’de.

Yeni Turan Timi Komutanı Onur Büyükdurak’ın hayat verdiği Sancar Kerimov karakteri olacak. Onur Büyükdurak Savaşçı dizisinde 2019’dan beri Sancar Kerimov karakterine hayat vermekteydi.

Savaşçı dizisinden ayrılan ve yeni gelen tüm oyuncu kadrosu için tıklayınız Yeni Gelen - Ayrılan Oyuncular

Kenan MM Savaşçı’dan Neden Ayrıldı? Bahtiyar Şehit Mi Oluyor (1 Yorum)