Bıçak Sırtı 122. Bölüm Özeti 16 Şubat Nikhil Yakayı Ele Verdi Nikhil Nehirde Boğuldu

Bıçak Sırtı dizisinde Ragini yüksek bir yere çıkarak Lakşi gelene kadar inmeyeceğini, gelmezse de intihar edeceğini söyler. Basın mensupları Sansakr’ın yönlendirmesi ile Durga’nın evine gelerek canlı yayında haber yapmaya devam ederken Lakşi ve karısı Mansi de olaydan haberdar olurlar. Bıçak Sırtı 16 Şubat Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 122. Bölüm Özeti

Ragini kırık bir şişe parçası alarak aradan bir saat geçtiğini ancak Lakşi’nin hala gelmediğini bahane ederek bileklerini keser. Ardından bilinçsiz bir şekilde yere düşer. Muhabir Sanskar’ı arar ve Ragini’nin bileğini kestiğini söyler. Sanskar şok olmuş vaziyette Swara’ya durumu anlatır ve TV yi açarlar. Canlı yayında Ragini görüntüleniyordur. Arkalarında Lakşi’yi görünce TV yi kapatıyorlar.

Sumi bunu neden yaptın diye Ragini’ye tepki gösterirken Ragini Lakşi’nin kendisini umursamadığını söylüyor. Durga Swara ve Sanskar’ın nerde olduğunu sorarken onlar da gelir. Ragini’ye kısa süreliğine izin aldıklarını söylerler. Bu sırada elektrikler kesilir. Ragini odasında umutsuz bir şekilde beklerken karşısında bir anda Lakşi’yi görür. Ragini geleceğini biliyordum derken Lakşi ortadan kaybolur.11 98

Ragini Lakşi diye bağırır ve herkesi başına toplar. Sanskar dışarıyı kontrol eder ve kimsenin olmadığını söyler. Ragini Lakşi’nin pencereden izlediğini söyler. Sanskar hayal görmüş olabileceğini belirtir. Mansi birisiyle konuşurken arkadan biri onu tutar. Mansi arkasına dönünce Nikhil’i görür. İkili birbirine sarılırken Nikhil ABhimanyu’nun nerde olduğunu sorar. Mansi uyuduğunu söyler. Odaya bakan Mansi onu göremez. Bu sırada kapı açılır. Lakşi içeri girerken Nikhil de saklanır.

Mansi nereden geliyorsun diye tepki gösterirken Lakşi çeşitli bahaneler üretir. Mansi bana verdiğin sözleri hatırlıyor musun derken Lakşi sözümde durmasam şimdi eşimin yanında olurdum diyor. Mişka ile ilgili sorumluluklarını bildiğini söyler. Swara ve Sanskar mutfakta bir şeyler yaparken Nikhil akşam akşam bir yerlerden geldiğini görürler. Bekşi de Nikhil’in 2 günden beri gelmediğini söyleyince şüphelenirler ve Nikhil ile konuşurlar. Nikhil açık verince foyası ortaya çıkar ve Sansakr’ı itekleyerek kaçmaya başlar.22 96

Swara ve Sanskar da peşinden giderler. Nikhil kaçarken telefonunu düşürür. Mansi bu sırada onu arar. Swara ve Sanskar resminden Mansi’yi tanırlar. Çağrısını kabul etmek isterken telefon kapanır. Lakşi Mansi’ye gelir ve Mişka iyileştikten sonra ailesine gideceğini söyler. Mansi bir ay sonra gidebileceğini söyler. Nikhil nehirdeki köprüde sıkışır. Sanskar ondan her şeyi anlatmasını ister. Nikhil Swraa’yı tutar ve nehre atmakla tehdit eder. Swara ayağını tekmeler ve Nikhil’in nehre düşmesini sağlar. Nikhil nehirde boğulurken Swara onun okul arkadaşı olduğunu ve üzüldüğünü söyler. Sanskar onun kara kutu olduğunu ve sırlarla kaybolmasına müsade etmeyeceğini söyleyerek polisi arar.

Eve gelen  Swara Nikhil’in Mansi ile birlikte iş yaptıklarını söyler. Nikhil’in nehre düştüğünü ve arandığını belirtir. Ragini ona sarılır ve yaralı mısın diye sorar. Swara iyi olduğunu söylerken Sanskar Swara’yı arar ve sonuna kadar birlikte gitme kararı alırlar. Sanskar Mansi’nin evine polislerle birlikte gider. Polis Nikhil’i sorgulamaktadır. Mişka gelir ve baba diye Lakşi’ye sarılır. Lakşi onu alarak içeri giderken Sanskar da bir şey elde edemeden gider. Lakşi içerde Nikhil’in kim olduğunu sorar. Mansi her şeyin ani geliştiğini ve bilgi veremediğini söyler. 33 97

Mansi ona Mişka aracılığıyla şantaj etmeye devam ederken Mansi Nikhil olmadan onu 1 ay içinde öldürmeyi düşünüyor. Ertesi sabah Swara Mişka’nın bakıcısı olarak Mansi’nin evine gelir. Az sonra da Sanskar, Ragini, Anapurna ve Durga polisle birlikte Lakşi’nin karşısına çıkar. Sanskar ona çaresizliğini bu gün sonlandırmaya geldik derken Lakşi garip garip onlara bakar. Durga Lakşi’ye ait pasaport belgelerini getirmiştir. Abhimanyu da pasaportunu onlara gösterir ve Lakşi olmadığını söyler. Polis belgeyi kontrol ettireceklerini söyler.

Ragini ondan gömleğini çıkarmasını isteyince Mansi sinirlenir. Ancak Ragini Lakşi’nin doğum izinden yola çıkarak ispat yapacağını söyler. Lakşi’nin doğum izini görünce Ragini ve Anapurna duygusal anlar yaşar. Abhimanyu bunun bir kazadan dolayı olduğunu söylerken Mansi raporlarını gösterir. Swara ise Mişka’ya Lakşi’ye ne zamandan beri baba dediğini sorar. Mişka daha önce Kanada’da yaşadıklarını ve Lakşi’nin babası olmadığını ancak baba demesini istediğini söyler.44 92

Müfettiş raporu veren doktoru arar ve belgeyi doğrulatır. Sanskar doktor da olsa yalan söyleme ihitmali var ancak parmak izleri asla yalan söylemez diyerek ondan parmak izi ister. Bıçak Sırtı 16 Şubat Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 122. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 122. Bölüm Özeti 16 Şubat Nikhil Yakayı Ele Verdi Nikhil Nehirde Boğuldu (3 Yorum)

  1. Merhaba admin lütfen son iki bölüm özetinde verin lütfen çok merak ediyorum 10 şubattan beri hiç özet koymadınız.

  2. Bence laksh Ragini’yi hiç hak etmiyor. Keşke ragini sonunda onu gerçekten seven biriyle birlikte olabilseydi keşke kavya zamanında Lakşiyi unutabilseydi bu kadar acıya değmez bence.