İkimizin Yerine 528. Bölüm Özeti 17 Şubat Akira Yaşıyor

İkimizin Yerine dizisinde Mnagla Jaira’ya gitmeye karar vermiş, erkenden yola çıkmıştır. Nimboli okuldan geldikten sonra Mangla için yaptığı resmi göstermek istemiş ancak onun Akira’nın baş sağlığı için Jaira’ya gittiğini öğrenmiştir. Nimboli gitmek için ısrar etse de Anandi onunla konuşacağını söyler. İkimizin Yerine 17 Şubat Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 528. Bölüm Özeti

Harki ve Kundan tapınağa giderler. Pandit Kundan’ın saçını kazıyacağını söyler. Kundan buna izin vermese de Harki bunun Akira için yapılması gerektiğini söyler. Berber Kundan’ın saçını kazırken Kundan intikam yeminleri ediyordur. Mangla köyüne gelir ve Kamli ile görüşür. Kamli buraya gelmen çok iyi oldu diyerek ona sarılır. Mangla Kundan ve Harki’nin gerçeği görmesi için dua eder.

Akira sakalını kesmiş ve bakımlı bir şekilde ortaya çıkıyor. Jaira’ya gelir ve Sarpanç ile çarpışır. Sarpanç onu tanıyamaz. Akira şimdi işinin kolay olacağını düşünüyor. Bir polis memuru gelir ve müfettişin görüşmek istediğini söyler. Akira tanınmaktan korkuyor. Müfettiş ona bir olay hakkında sorular sorar. Akira sağır ve dilsiz numarası yapar. Müfettiş ondan uzaklaşmasını ister.1 2020 02 10T111346.076

Akira Jagdiş’in onu vurduğu günü hatırlar. Bir adamın başına üşüşen ak babaları hatırlar. Adamın üzerindeki elbiseleri çıkarıp kendi elbisesiyle değiştirmiştir. Böylece herkes onun öldüğünü zannetmiştir. Nimboli annesini görene kadar yemek yemeyi reddedip tabağını yere atar. Anandi sinirlenir ve odasına çıkmasını ister. Nimboli odasına giderken Anandi’ye kötü olduğunu söyler.

Nimboli odasında ağlarken Anandi ve Dadisa gelirler ve ondan özür dilerler. Kapıyı açmasını isterler. Nimboli onlardan gitmesini ister. Dadisa Anandi’ye okula gitmesi gerektiğini söyler. Nimboli bu kadar kötü insanlarla kalamayacağını düşünüyor. Kundan bir arkadaşının tavsiyesiyle evdekilere zehirlemeye kalkar. Ancak Puşkar’ın sayesinde emeline ulaşamaz.2 2020 02 10T111346.868

Nimboli gece yarısı Mangla’yı telefonla aramak ister ancak Mnagla’nın da yalnız gitmesine izin vermeyeceğini düşünerek Jaira’ya tek başına gidip onu şaşırtmayı düşünür. Bunun için aarti tabağındaki paraları alıp onunla bilet almayı düşünür. Nimboli gece tek başına sokakta yürürken bir adam gelir ve bu saatte ne yapıyorsun diye kızar. Nimboli annesinin terminalde olduğunu ve oraya gittiğini söyler. Adam onu götüreceğini söyler. Nimboli tereddüt etse de adamla gider.

Akira bir arabayı gasp etmek ister. Bu arada bir araba gelir ve tekeri patladığı için durur. Akira adamın daha önce gösterisine gittiği sihirbaz olduğunu görür ve yanına gelir. Ondan sihir yaparak tekeri tamir etmesini ister. Sihirba tekerlere sihrin işlemediğini söyler. Akira şimdi tamirci bulup getireceğini söyler ve gider. Az sonra tamirciyle gelir ve işin yapılmasını sağlar. Sihirbaza Jaira köyüne gittiğini söyler. Sihirbaz ondan gelmesini isterken Akira onun güvenini kazanmaya çalışıyor.3 2020 02 10T001955.284

Nimboli terminalde bir kızla tanışır ve ona bebeğini gösterir. Yanındaki kadın kızı azarlar. Nimboli kızın ne suç işlediğini düşünür. Nimboli kıza bir şey vermek ister ancak kız yine azar işitir. Nimboli azarlayan kişilerin kızın amcası ve teyzesi olduğunu öğrenir. Geç saatlerde Jagdiş ve Ganga Anandi’yi ziyarete gelirler ve Nimboli’yi görmek isterler. Anandi onları Nimboli’nin odasına götürür. İkimizin Yerine 17 Şubat Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 528. Bölüm Fragmanı