Maria Mustafa Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

NTC Medya yeni dizisi Maria ve Mustafa için verdiği 6 aylık aranın ardından yeniden çalışmalara başladı. Maria Mustafa dizisinin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Faruk Teber yer alacak. Bilindiği üzere Faruk Teber son dönemde Bir Zamanlar Çukurova ve Kardeş Çocukları dizisini yönetmişti.

Maria Mustafa dizisinin senaryosunu ise daha önce Arka Sıradakiler ve Zengin ve Yoksul gibi dizilerini de yazan Birol Elginöz yazacak. Maria Mustafa  dizisinde daha önce işlenmemiş bir tarzda modern bir aşk hikayesi anlatılacak. Maria Mustafa dizisinin kadın başrol oyuncusu ise Brezilya’lı oyuncu Jessica May oldu.

Maria Mustafa Dizisi Konusu

Maria ve Mustafa dizisinde bambaşka iki kültürden insanın imkansıza giden aşkı anlatılacak.  Maria ve Mustafa dizisi Atv ekranlarında şubat 2020 de ekranlarda olacak ve yapımcısı Ntc Medya olacak. Tahminimizce Maria bir İtalyan iken Mustafa da bir Türk olacak. Bu durumda bir İtalyan kadın ile bir Türk’ün imkansız aşkı anlatılacak.

Maria ve Mustafa Nerede Çekilecek?

Maria Mustafa dizisi  Nevşehir Kapadokya da çekilecek. Son dönemde ünlü bir dizi çekim mekanı olan Kapadokya da Maria ve Mustafa dizisi ile birlikte Baraj ve Zümrüdü Anka gibi diziler çekilecek. 

Maria Mustafa Oyuncu Kadrosu

Hilmi Cem İntepe – Mustafa

Hilmi Cem İntepe ile NTC Medya arasında Maria Mustafa dizisinin başrol oyunculu konusunda görüşmeler devam ediyor. Son olarak Tek Yürek dizisinde başrolde yer alan Hilmi Cem İntepe Maria ve Mustafa dizisinden gelen teklifi kabul ederse dizi de Jessica May ile partner olacak ve Mustafa karakterine hayat verecek. Hilmicem İntepe 2020’nin ilk aylarında Ya İstiklal Ya Ölüm filminde oynamıştı; daha dinlenemeden mart ayında Maria ve Mustafa dizisinin çekimlerine çıkacak.

19 Mayıs 1992  doğumlu olan Hilmicem İntepe 28 yaşındadır ve Muğla Üniversitesi beden öğretmenliğinde lisans eğitimi almıştır. Meslek hayatına dansçı olarak başlasa da Yetenek Sizsiniz’e katılıp dans etmesi ile hayatı değişmiştir. Survivor Ünlüler Gönüllülere de katılan Hilmi Cem İntepe daha sonra Acun Ilıcalı’nın bir numaralı adamı olmayı başarmış ve üç kez Survivor’a katılmıştır. 2013 de Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer alan Hilmi Cem İntepe oyunculukta en çok Bodrum Masalı dizisinde dikkat çekmiştir. Sın olarak ise Tek Yürek dizisinde Hercai karakteri ile yer almıştır.

Jessica May – Maria

Jessica May Drociunas 5 aralık 1993 Brezilya doğumludur ve 27 yaşının içindedir. Yeni Gelin dizisinde hayat verdiği Bella karakteri ile tanınan Jessica May Brezilya’da modellik yaparken Türkiye’ye de modellik yapaya gelmiş ancak Yeni Gelin dizisinden aldığı oyunculuk teklifi sonrası oyunculuğa başlamıştır. Türkiye’de fotoğrafçı Hüseyin Kara’ya aşık olan Jessica May 30 Haziran 2018’deile Brezilya’da dünya evine girmiştir. 2019 da ise Dert Bende isimli filmde Pelin karakteri ile başrolde yer almıştır. 2019 da Altın Palmiye Ödülleri En İyi Komedi Dizi Oyuncusu ödülüne layık görülmüştür. blank

Maria Mustafa dizisinin şuanda başrol oyuncuları belli değil; ancak dizinin senaryosunu okuyan Tamer Levent Maria ve Mustafa dizisinde oynamak için sözleşmeyi imzaladı.

Tamer Levent

13 Ekim 1950 doğumlu olan Tamer Levent son olarak İstanbullu Gelin dizisine Garip karakteri ile  yer almış ve diziye renk katmıştır. Aşk Yeniden dizisinde hayat verdiği Şevket kaptan karakteri ile tanınan Tamer Levent Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Tamer Levent Cesur ve Güzel dizisinde hayat verdiği Tahsin Korludağ  karakteri ile dünyanın tanıdığı bir oyuncu olmayı da başarmıştır. Tamer Levent aslında devlet memuru emeklisidir. Devlet Tiyatroları genel müdürlüğü yapmıştır oyunculuğun yanı sıra oyun yazarlığı da yapmaktadır. 2019 da ise Çiçero filminde rol almıştır.

Maria Mustafa dizisi senaryosunu okuyan Tamer Levent senaryoyu çok beğenince dizi de yer almaya karar vermiştir. blank

 

Maria Mustafa Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (2 Yorum)