Hudutsuz Sevda Temel Ölecek mi? Enes Külahçı Ayrılacak mı?

Türkiye’nin açık ara en çok sevilen, en çok merak edilen ve en çok izlenen dizilerinden biri olan Hudutsuz Sevda dizisinde yeni yılın ilk bölümü izleyici tarafından büyük bir merak ile bekleniyor. Yeni yıl haftasında bir hafta (4 Ocak 2024) izleyiciden uzak kalan Hudutsuz Sevda dizisi 11 ocak 2024 itibari ile izleyicisi karşısında olmaya devam edecek.

Hudutsuz Sevda dizisinin 11 ocak 2024 de ekranlara gelecek 15. bölümünde dizi de adeta bir biri ile düşman olan herkes düşmanını ortadan kaldırmak için harekete geçecek. Bilindiği üzere Kaya Merten hızlı bir plan yaparak Nergiz Leto ile de iş birliği yaparak oğlu Yavuz’u Asiye’nin kızı Leyla ile evlendirmek ister. Olayın ani gelişmesinden tüm taraflar bunun bir plan olduğunu anlar; ancak kimse geri çekilmez. Merten ailesi yaptığı bu plan ile Leto’lar ile birlikte Halil İbrahim ve ekibini de ortadan kaldırmak ister; ancak Yılmaz Merten’in bu planı ne yazık ki beklediği gibi bitmez.

Işıklar kapandığında Letolar da Halil İbrahim’e değil Merten ailesinin adamlarına sıkar. Merten ailesinin adamları beklemediği bir darbe yer ve plan boşa çıkar ancak Rizvan Leto bu kalabalıkta Halil İbrahim’i vurmak ister ancak Temel Rizvan’ın yapacağı b hainliği fark eder ve Halil İbrahim’in önüne kendini atar. Peki Hudutsuz Sevda Temel Ölecek mi? Enes Külahçı Hudutsuz Sevda dizisinden Ayrılacak mı?

Enes Külahçı Hudutsuz Sevda dizisinden Ayrılacak mı?

Hudutsuz Sevda dizisinde Temel karakterine hayat veren Enes Külahçı sosyal medya hesaplarından Hudutsuz Sevda dizisini paylaşmaya devam etmektedir. Hudutsuz Sevda dizisi  Enes Külahçı’yı ünlü yapan; hatta daha da ünlü yapacak bir dizi. Enes Külahçı’nın başka diziden teklif alıp Hudutsuz Sevda dizisinden ayrılması söz konusu olamaz. Eğer Enes Külahçı’yı Hudutsuz Sevda senaristleri senaryo gereği çıkarsaydı Enes Külahçı diziye sinir olur yoluna bakardı. Bu durumda %90 Enes Külahçı Hudutsuz Sevda’dan ayrılmayacak diyebiliriz.

Hudutsuz Sevda Temel Ölecek mi?

Hudutsuz Sevda Temel Ölecek mi? sorusuna cevap verelim. Temel Halil İbrahim için kendini feda eder ve Rizvan Leto’dan karnına 3 kurşun yer. Rizvan Halil İbrahim’i vurayım derken Temel’i vurur ancak bu sırada Halil İbrahim de Rizvan’a karşılık vererek Rizvan’ı vurur. Hem Rizvan hem de Temel ağır yaralıdır. Peki Hudutsuz Sevda Temel Ölecek mi?

Hudutsuz Sevda dizisinde Temel ile Edanur daha yeni kavuştular. Hudutsuz Sevda senaristleri aşıkları yeni kavuşturmuşken böyle bir ayrılık senaryosu yazmaz diye düşünüyorum; ancak Hudutsuz Sevda dizisinde Edanur’un karnında Asiye’nin torunu var senaristler bu konu üzerinden daha çok senaryo yazacak; bu nedenle de Edanur’u daha da Asiye’ye düşman etmek için böyle bir ayrılık senaryosu da yazmış olabilir.

Hudutsuz Sevda dizisinde Temel karakterinin yaralanacağını hastaneye götürüleceğini biliyoruz; Temel’e öyle kolay ölüm yok daha; ancak tabi ne olacağını sadece senaristler bilir.