İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinden Ayrılacak mı?

İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir’de ayrılacağını doğruladı. Yakışıklı oyuncu 2021 eylül ayında yayına girecek yeni bir dizi ile görüşüyor.

İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir Ayrılıyor

İbrahim Çelikkol’un Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ki hikayesinde sona gelindi. Nisan ayına kadar Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile sözleşmesi olan İbrahim Çelikkol nisan ayında yeni dahil oldu diziyi de izleyicileri ile paylaşacak gibi.

ibrahim celikkol ayrildi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi gerçek bir hayat hikayesi olduğu için dizi de Mehdi’nin ölmesi gerekiyor. Böylece dizi Zeynep ve Barış karakterleri üzerinden devam edecek. Zaten İbrahim Çelikkol’un hayat verdiği Mehdi karakterinin hikayesi de son zamanlarda iyice saçma olmaya başlamış Mehdi mafya olmuş daha sonra da lideri olduğu mafyadan ayrılmaya çalışarak mafyayı karşısına almıştı.

Doğduğun Ev Kaderindir’de Mehdi Ölecek mi?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde İbrahim Çelikkol’un ayrılığı kesinleşti. Mehdi silah ile vurularak öldürülecek.sadakatsiz mehdi oldu

Doğduğun Ev Kaderindir’de Mehdi Bıçakandı

Tv8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’de ayrılıklar üst üste geliyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep’i zorla kaçıran Mehdi hapse girmiştir; ancak hapiste bıçaklanan Mehdi’nin durumu ağırlaşıyor. Mehdi’yi kendisinin hapse gönderdiğini ve bu yüzden bıçaklandığını düşünen Zeynep ise kendini suçlu hissediyor. Peki Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ölecek mi?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ölmeyecek komaya giren Mehdi doktorların zamanında müdahalesi ile hayata tutunmayı başaracak. Dizi de Mehdi bilindiği üzere Mehdi Meral ile resmi olarak evlense de yine kalbi Zeynep’ten yana olduğu için Zeynep’in peşini bırakmayacak; Zeynep ise ölümden dönen Mehdi’yi kurtarmak için şikayet dilekçesini geri çekecek.

Dogdugun Ev Kaderindir mehdi olecek mi

İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinden Ayrılacak mı?

İbrahim Çelikkol  Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrılmayacak; İbrahim Çelikkol’un Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yapımcısı OGM Pictures ile sözleşmesi devam ediyor; ancak ilerleyen haftalarda Doğduğun Ev Kaderindir dizisi senaryosunda ciddi bir değişikliğe gidilecek; İbrahim Çelikko Doğduğun Ev Kaderindir dizisi senaryosu değiştikten sonra diziden ayrılacak.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Ölüyor mu?

İbrahim Çelikkol yer aldığı tüm dizilere renk katan oldukça renkli ve eğlenceli bir karakter ancak insan olarak onunda bazen öfkesi olduğu canın bir şey yapmak istemediği durumlar olabilir; zira sanat bilinen aksine oldukça zor bir iştir. Bu nedenle de oldukça da pahalı bir iştir. İbrahim Çelikkol ile ilgili iddiaların başında Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni sezon çekimlerinde yaşanan bir olay var.

İbrahim Çelikkol set ekibi ile yaşanan bir tartışma sonunda karavanında kaldığı ve tüm set ekibini bekleterek onlara bir ceza verdiği yönünde. Hatta gazetecilerin iddiası ise İbrahim Çelikkol’un Sabah 09.00’da sete geldiği ve saat 14.00’e kadar ekibi beklettikten sonra çekime ikna edildiği söyleniyor.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir sosyal medyadan Doğduğun Ev Kaderindir setinde yaşananlar ile ilgili iddiaların doğru olmadığı yönünde fotoğraflar paylaşmaya başladı. Hatta İbrahim Çelikkol  bir paylaşımında  Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinden ayrılacağı yönünde ki iddiaları tiye aldı. İşte o paylaşımbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinden Ayrılacak mı

Ne yazık ki İbrahim Çelikkol’un Doğduğun Ev Kaderindir dizisi setinde set ekibini beklettiği iddiaları gerçek; ancak bunun medyaya sızması ve Doğduğun Ev Kaderindir izleyicilerini oldukça üzdü ve hem dizinin hemde İbrahim Çelikkol’un geleceğine zarar verdi; bunun önüne geçmek isteyen yapımcı OG Medya tam tersi propaganda yapılması ve dizide her şeyin yolunda gittiğini ifade eden fotoğrafların sosyal medyalarda paylaşılmasını istedi. Bunun üzerine Demet Özdemir de sosyal medyadan aşağıdaki paylaşımı yaptı.demet özdemir ayrılık açıklaması doğduğun ev kaderindir.

Şuanda İbrahim Çelikkol’un Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrılması gibi bir durum söz konusu değil; İbrahim Çelikkol sette çalışmaya devam ediyor; Doğduğun Ev Kaderindir ekibi toplamda 4 bölüm yeni sezondan stok çekecek ve daha sonra sete ara verecek. Sete verilen arada set ekibi ile İbrahim Çelikkol arasında ki buzların erimesi bekleniyor. Eğer İbrahim Çelikkol ile Doğduğun Ev Kaderindir set ekibi arasında ki sorunlar giderilmez ve benzer haberlerin sayısı artarsa bu konu İbrahim Çelikkol’un diziden uzaklaştırılmasına veya dizinin final yapmasına kadar gidebilir ancak şuanda Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final yapacağı yönünde herhangi bir bilgi emare yok.

Yorum yaz