İdris Nebi Taşkan Zalim İstanbul’dan Neden Ayrılıyor? İşte Nedeni

Güncelleme 29 ocak 2020:

Bize gelen bir başka bilgiye göre İdris Nebi Taşkın’ın Oynadığı Karakterin Çok Geri Planda Kalmasından Dolayı Diziden Ayrılmak İstediği ve oyunun yeni bir diziden başrol teklifi aldığı da gündemdeymiş.

1 Nisan 2019 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’dan kötü haber geldi. 2. sezonu ile ekranlara gelen Zalim İstanbul dizisinde önce senarist Sırma Yanık’ın ayrılığı açıklamış ve izleyici çok üzülmüştü. Zalim İstanbul dizisine yeni gelen senarist ise dizinin sevilen karakterlerinden Civan’ın üzerini çizdi. Bize gelen dedikodulara göre Zalim İstanbul dizisinden İdris Nebi Taşkan  çok yakında ayrılacak. Şimdi bir çok izleyicinin olur mu öyle şey dediğini duyar gibiyim; çünkü dizi de İdris Nebi Taşkan  Simay Barlas ile yani dizi de Damla ile partnerdi.

İdris Nebi Taşkan Zalim İstanbul’dan Ayrılacak mı?

Bize gelen kulis bilgilerine göre İdris Nebi Taşkan’a Zalim İstanbul’dan ayrılacağı bilgisi verilmiş ve kendisine yeni dizi araması gerektiği söylenmiştir. Bu bilgiyi kesin olarak İdris Nebi Taşkan’dan duymasak da ateş olmayan yerden de duman çıkmaz. İdris Nebi Taşkan Zalim İstanbul dizisinin şubat ayında yayınlanacak bölümünde diziden ayrılacakmış; İdris Nebi Taşkan son kez Zalim İstanbul setine geliyormuş.

İdris Nebi Taşkan Zalim İstanbul’dan Neden Ayrılıyor?

İdris Nebi Taşkan’ın Zalim İstanbul’dan ayrılma nedeni olarak ise Zalim İstanbul dizisinin yeni senaryosu gösteriliyor. Bu durumda Zalim İstanbul dizisinde çok sevilen Damla ve Civan aşkı bitecek. Daha önce sizlere Zalim İstanbul dizisine Oğuz Peçe’nin Yusuf karakteri ile dahil olacağını açıklamıştık. Yusuf karakteri ile Damla karakteri için de önümüzde ki haftalarda aşk yazılacakmış. Bu durumda İdris Nebi Taşkan ve Simay Barlas’ın partnerliği Zalim İstanbul dizisinde biterken Oğuz Peçe ile Simay Barlas yeni partnerler olacak.

İdris Nebi Taşkan’ın Zalim İstanbul’dan ayrılması ile ilgili kesin bir bilgi yok; ancak ayrılık zamanı geldiğinde bilgiler daha da netleşecektir.Zalim İstanbul Civan öldü mü

Zalim İstanbul’da Civan Ölecek mi?

Zalim İstanbul dizisi senaryosunu tabi ki senaristten başka kimse bilmiyor ancak tahminimizce Civan karakteri ölerek diziden ayrılacak; zira Civan’ın Zalim İstanbul senaryosunda İstanbul dışına gitmesi gibi bir durum şuanda yok. Tabi ayrılık şubat ayında gerçekleşeceği için o zamana senaryo da çok şey değişebilir. Civan ile Damla eğer kesin olarak ayrılır ve Civan’ın kişiliğine bir hakaret gelirse belki Civan İstanbul’da değil köyde yaşamaya karar verebilir.

Zalim İstanbul’da Konular Daralıyor Yeni Senaryo Yazmak Zorlaşıyor

Zalim İstanbul dizisi farklı senaryosu ile dikkat çeken bir dizi ancak bölümler ilerledikçe dizi de hikayeler hep aynı yere çıkıyor ve dönüp dolaşıp aynı şeyler anlatılıyor. Senaristler diziye yeni bir karakter ve yeni bir aşk kazandırarak senaryoya nefes aldırmak istiyor.

İdris Nebi Taşkan Zalim İstanbul’dan Sonra Hangi dizide Yer Alacak?

İdris Nebi Taşkan Zalim İstanbul dizisinden sonra şuan için yeni bir dizi ile anlaşmadı; ancak İdris Nebi Taşkan Zalim İstanbul dizisinden sonra boş geçirmek istemiyor. Eğer İdris Nebi Taşkan Zalim İstanbul dizisinden ayrılırsa 2020 yaz dizilerinin birinde yer alabilir.dris NEbi Taşkan Zalim İstanbuldan ayrılıyor

İdris Nebi Taşkan Zalim İstanbul’dan Neden Ayrılıyor? İşte Nedeni (2 Yorum)

  1. Eger civan cıkarsa oyundan askları biterse damladan bu filim harbi tırt olur kıral varsa oda İdris taskandır reyting düser civan damla ayrılırsa o filim biter usta