İkimizin Sırrı Kadim Şef Kimdir? Fikret Yıldırım Urağ Kim?

İkimizin Sırrı dizisinin gizli kahramanlarını yakından tanımaya devam ediyoruz. İkimizin Sırrı Kadim Şef Kim İkimizin Sırrı  dizisinde hayat verdiği Kadim Şef karakteri ile çok beğenilen Fikret Yıldırım Urağ’ı bu konumuzda yakından tanıyacağız. Daha önce Evli ve Öfkeli dizisinde yer alan Fikret Yıldırım Urağ İkimizin Sırrı dizisi ile artık tanınan bir isim olmak istiyor.

İkimizin Sırrı Kadim Şef Kimdir?

İkimizin Sırrı dizisinde Kadim Şef  Türkiye’nin en başarılı şeflerinden biridir. Yıllardır Alp Karhun birlikte çalışmaktadır. Sadece şeflik konusunda değil insani ilişkiler konusunda da şeftir. Kadim Şef yıllar önce bir yemek yarışmasında Neva ile tanışmış ve onu yanına yardımcı olarak almıştır. Neva’ya çok güvenen Kadim Şef büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır; zira Neva aşık olunca Sedat ile evlenmiş ve işi geride bırakmıştır. Bu durum Kadım Şefi çok kızdırmıştır. Kadim Şef çok güvendiği Neva’ya bir kez daha şans verecek ve onu tekrar yeni restoranda işe alacaktır.

Ikimizin Sirri Kadim Sef

Fikret Yıldırım Urağ Kim?

Yıldırım Fikret Urağ başarılı bir tiyatro oyuncusudur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nde tiyatro bölümü mezunudur. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimleri de veren Fikret Yıldırım Urağ 2 sezon Eskişehir Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda mahkumlara tiyatro eğitimi verdi. Bir çok tiyatro oyununda yer alan ve bir çok oyunu da yöneten Fikret Yıldırım Urağ Küçük Sırlar, Mavi Kelebekler, Muhteşem Yüzyıl, Yolun Sonu Çanakkale gibi bir çok projede de imzası olan deneyimli bir isimdir. Küçük Sırlar dizisi ile tanınan Fikret Yıldırım Urağ son olarak Evli ve Öfkeli dizisinde yer almıştır