Alp Korkmaz Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı? Ali Geri Gelecek mi?

Erler Filmin efsanesi Arka Sokaklar’da çok önemli bir ayrılık yaşanacak. Arka Sokaklar dizisinde 10 sezondur Ali karakterine hayat veren aynı zamanda ekibin komiserlerinden biri olan Ali karakteri diziden ayrılacak. Daha önce Arka Sokaklar dizisinden bir çok oyuncu ayrılmış ancak Alp Korkmaz dizi de yer almaya başladığı günden beri Ali karakteri ile adeta özdeşleşmişti. Arka Sokaklar’da Ali’nin ayrılacak olması dizi hayranlarını çok üzecek.

Alp Korkmaz Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı?

Alp Korkmaz Arka Sokaklar’dan Neden Ayrıldı? Alp Korkmaz Arka Sokaklar dizisi yapımcısı Er Yapım ile yeni sözleşme imzalamadı. Er Yapım Alp Korkmaz’a sunduğu düşük ücreti ne yazık ki yükseltmedi. Alp Korkmaz’da Arka Sokaklar’dan ayrılmaya karar verdi diye tahmin ediyoruz.

Arka Sokaklar’a Ali Geri Gelecek mi?

Arka Sokaklar dizisi sürekli ayrılıkların ve geri gelmelerin olabileceği bir dizi. Hatırlanacağı üzere geçen sezon diziden Metin karakterine hayat veren Furkan Göksel diziden ayrılmıştı. Furkan Göksel bir sezonun ardından Arka Sokaklar dizisine yeniden geri dönme kararı aldı. Tabi oyuncular maddi sorunlar nedeni ile diziden çıkıp geri giriyor ancak olan izleyiciye oluyor. İzleyici senaryonun girip çıkan oyuncular nedeni ile çok bozulduğunu düşünüyor.

Alp Korkmaz Arka Sokaklar

Alp Korkmaz da başka dizilerde yer bulamaz ise 2022 2023 sezonunda yeniden Arka Sokaklar’a dönecektir. Zaten Arka Sokaklar dizisinde geri dönme ihtimali olan oyuncunun senaryo da sonu yazılmıyor genelde ucu açık bırakılıyor. Ali de muhtemelen Arka Sokaklar dizisinden ölmeyecek Ali karakteri için ilerleyen yıllarda geri dönüş yapılabilecek.

Alp Korkmaz Arka Sokaklar’dan Sonra Hangi Dizi de Yer Alacak?

Alp Korkmaz’ın Arka Sokaklar dizisinden sonra yeni bir dizi ile anlaşabilir. Şuanda Alp Korkmaz’ın yeni bir dizi ile anlaştığı yönünde bir bilgi yok; eğer böyle bir bilgi gelirse sizler ile paylaşırız. Alp Korkmaz’ın menajeri bir çok dizi ile görüşmeye başladı.

Alp Korkmaz Arka Sokaklar’dan Ne Zaman Ayrılacak?

Alp Korkmaz Arka Sokaklar dizisinden şuanda ayrıldı eylül 2021 den itibaren Arka Sokaklar dizisinde Alp Korkmaz yer alamayacak.

Alp Korkmaz  Kimdir?

Alp Korkmaz 2 Mart 1981 de Ankara da hayata gözlerini açmıştır. Amerika’da üniversite eğitimi akan ve oyunculuğa başlayan Alp Korkmaz 2006’da Amerika’dan döndü ve Erler Filmin sahibi Türker İnanoğlu ile tanıştı. Alp Korkmaz 2010 da askerlik görevi için arka Sokaklar’dan ayrılmış ve vatani görevi biter bitmez de setlere dönmüştü. Laz Vampir Tirakula ve Peri Masalı Alp Korkmaz’ın yer aldığı sinema filmlerindedir.

Alp Korkmaz Kaç Yaşında?

Alp Korkmaz 30 yaşının içindedir.

Alp Korkmaz Evli mi?

Alp Korkmaz evli değildir kız arkadaşı vardır.