İnci Taneleri Nehir’in Nişanlısı Kimdir? Bora Cengiz Kim? Sevgilisi

 

İnci Taneleri Nehir’in Nişanlısı Kimdir?  Kanal D ekranlarının en sevilen yapımlarından biri olan İnci Taneleri dizisinde Nehir’in Nişanlısı karakterine yakışıklı oyuncu Bora Cengiz hayat verecek.

Her perşembe 20.00’da izleyicisi ile buluşan İnci Taneleri dizisi oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan, Güven Kıraç, Selma Ergeç, Yasemin Conka, Mustafa Yıldıran, Onur Akbay, Muhammet Kulu, Alaz Demir, Ümit Beste Kargin, Özgün Çoban, Orkuncan İzan, Kayra Sır, Begüm Atak, Zeynep Ilgın Çelik, İrem Çıray Bora Cengiz, Kubilay Aka  gibi isimler yer alıyor.

İnci Taneleri Nehir’in Nişanlısı Kimdir?

Kanal D ekranlarında her perşembe izleyicisi ile buluşan İnci Taneleri dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizide Nehir’in Nişanlısı karakterine yakışıklı oyuncu Bora Cengiz hayat verecek. Bilindiği üzere Nehir, Azem Hoca’nın kızı, Cihan’ın da kız kardeşidir.

Bora Cengiz Kim?

Son olarak Ömer dizisinde Atilla Özgün karakterine hayat veren Bora Cengiz 9 Aralık 1990 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 34 yaşının içinde olan oyuncu lisans eğitiminin ardından oyunculuk dersleri almıştır. Oyunculuğun yanı sıra müzisyenlik, fotağrafçılık ve yönetmenlik de yapmaktadır. Daha önce Alparslan:Büyük Selçuklu, Kalp Yarası, Alev Alev, Ramo, Bodrum Masalı gibi dizilerde de rol almıştır.

Bora Cengiz Sevgilisi

İnstagramda @booracengiz kullanıcı adıyla yer alan oyuncunun yaklaşık 250 bin takipçisi ve 200 gönderisi bulunmaktadır. Oyuncunun hem medyada hem de sosyal medya hesaplarını incelediğimizde sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık.

İnci Taneleri Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız