İnci Taneleri Sezon Finali Ne Zaman? Ne Zaman Bitiyor?

 

Bu haberimizde Kanal D ekranlarının favori dizisi İnci Taneleri Sezon Finali Ne Zaman? Ne Zaman Bitiyor? sorularına cevap bulacağız. Popüler dizisi 1.sezonuyla izleyicisi ile buluşmuştu.

Kanal D ekranlarında her perşembe izleyicisi ile buluşan İnci Taneleri dizisi oyuncu kadrosunda  Kubilay Aka, Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan, Güven Kıraç, Selma Ergeç, Yasemin Conka, Mustafa Yıldıran, Onur Akbay, Muhammet Kulu, Alaz Demir, Ümit Beste Kargin, Özgün Çoban, Orkuncan İzan, Kayra Sır, Begüm Atak gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

İnci Taneleri Sezon Finali Ne Zaman?

İlk Bölümüyle beraber 25 Ocak 2024 Perşembe günü izleyicisi ile buluşan İnci Taneleri dizisi usta isimlerden Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkıyor. Yılmaz Erdoğan dizide ‘Azem Yücedağ’ adında karısının vefatı üzerine yanlış yere uzun yıllar hapis yatan bir karaktere hayat veriyor. Sevilen dizi 30 Mayıs Perşembe 17.Bölümü ile beraber sezon finali yapacak.

Perşembe günlerinin reyting birincisi dizisi İnci Taneleri ortalama 10.00 reyting değeri alıyor. Televizyon izlenmelerinin yanı sıra dijital de de milyonların takip ettiği dizi sezona geç başladığı için haziran ayının sonunda sezon finali yapması bekleniyor. Tam tarih netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.

İnci Taneleri Ne Zaman Bitiyor?

Azem Yücedağ’ın şu günlerde kafası bir hayli karışık bir tarafta halk adıyla pavyon dansçısı Dilber diğer tarafta ders verdiği kızın annesi zengin mi zengin Piraye arasında kalmıştır. Ne yapacağının bilemeyen Azem Hoca bir taraftan da oğlu Cihan ile uğraşmaktadır. Cihan babasını yıllar önce reddetmiştir. Bakalım Azem Hoca bu sürükleyici dizide nasıl sonuçlar alacak. Dizi henüz daha çıkmadan sosyal medyada Hazar Ergüçlü’nün hayat verdiği Dilber karakteri ile popüler olmuştu. Dizi 30 Mayıs 2024 Perşembe günü sezon finali yapacak.

İnci Taneleri Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız