İnci Taneleri Suat Kimdir? Furkan Murat Uğur Kim? Sevgilisi Kim?

İnci Taneleri dizisinde Suat karakteri ile yer alan yakışıklı oyuncu Furkan Murat Uğur’ yakından tanıyacağız. İnci Taneleri dizisinde Cihan’ın yanında çalışan ve Hatice’ye aşık olan Suat İnci Taneleri dizisinde yakışıklılığı ve üstün oyunculuk yeteneği ile fark yaratacak. Peki Furkan Murat Uğur Kimdir? Furkan Murat Uğur  Kaç Yaşında?

İnci Taneleri Suat Kimdir?

İnci Taneleri Suat Kimdir? İnci Taneleri dizisinde Suat yakışıklı ve mert bir gençtir. Cihan, Necmi ve Nusret’in çalışma arkadaşı olan Suat araba yıkamacı da çalışmaktadır. Her ne kadar Nusret ile birlikte çalışsa da Nusret’in kız kardeşine aşık olmuştur. Nusret her ne kadar Suat’ı sevse de ne yazık ki bu ilişkiye karşıdır; çünkü Suat ne kadar güvenilir bir çocuk olsa da bu pis işlerin içindedir. Suat bu yüzden kız kardeşini zengin bir aileye hizmetçi olarak vermiş ve kendi pis işlerinden uzak tutmaya çalışmıştır.

Furkan Murat Uğur inci taneleri dizisinde hatice'nin sevgilisi Suat karakteri ile yer alacak

Furkan Murat Uğur Kim?

5 Mayıs 1998 de Ankara’da dünyaya gelen Furkan Murat Uğur  26yaşının içindedir. Ankara Üniversitesinde oyunculuk eğitimlerini tamamlayan genç oyuncu tiyatro sahnelerinde ki kısa deneyiminden sonra  dizi ve sine oyunculuğuna geçmiştir.  Furkan Murat Uğur Kuzgun dizisinde hayat verdiği Yiğit karkateri ile tanınmaya başlasa da en önemli çıkışını Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde hayat verdiği Bora karakteri ile yaşamıştır.

Furkan Murat Uğur’un Sevgilisi Kim?

Genç oyuncu Furkan Murat Uğur’un şuanda sevgilisi yoktur. Furkan Murat Uğur  İnstagram’da @farukmuratugur/ kullanıcı adı ile yer almaktadır. Furkan Murat Uğur sosyal medyada genelde tek fotoğraf çekinmektedir.

Furkan Murat Uğur'un bilinen bir Sevgilisi yoktur.

İnci Taneleri oyuncu kadrosunun tamamı için tıklayınız İnci Taneleri Oyuncuları