İşte Bu Benim Masalım Elit Kimdir? Merve Sevin Kimdir?

İşte Bu Benim Masalım Elit kimdir sorununun cevabını arıyoruz. Oyuncu kadrosunda Cemal Can Canseven, Aleyna Tilki ve Zeynep Kankonde gibi isimlerin yer aldığı İşte Bu Benim Masalım dizisinde 24 yaşında ki genç oyuncu Merve Sevin Elit karakteri ile karşımıza çıkacak.

İşte Bu Benim Masalım Elit Kimdir?

Elit Refet Angın lisesi öğrencilerinden biridir. Aleyna ile aynı sınıfta olan Elit Aleyna’nın arkadaşlarından biridir. Aleyna ile iyi anlaşsa da Ömür Aleyna’nın güzelliği ve başarısını içten içe kıskanır. Aslında Elit kazanmaya odaklı bir kız olduğu için her zaman kazanmak ister bu da onun günlük hayatında bazı sorunlar yaşamasına neden olur.

iste bu benin masalim elit

Merve Sevin Kimdir?

Merve Sevin 1997 de İzmir’de dünyaya gelmiştir ve İşte Bu Benim Masalım  dizisinde oynadığı sırada 23 yaşındadır. Halkla ilişkiler  eğitimi alan Merve Sevin güzelliği ile her dönem dikkat çekmiş ve oyunculuk yeteneğini de fark edince oyuncu olmaya karar vererek Famelog ajansa kayır olmuştur. Aslında Merve Sevin’in kendini göstermesi TV8 de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışması ile olmuş hem kendini hemde stilini göstermek isteyen Merve Sevin İşte Benim Stilim’den beklediğini almıştır.

Merve Sevin’in Dizileri

  • Adını Sen Koy
  • Dijital Esaret
  • İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi
  • İşte Bu Benim Masalım

merve sevin resimleri

Merve Sevin Kaç Yaşında

Merve Sevin 1997 doğumludur ve 24 yaşındadır.

İşte Bu Benim Masalım  dizisinin diğer karakterleri ve oyuncularını tanımak için tıklayınız İşte Bu Benim Masalım Oyuncuları

Yorum yaz